Допоможіть визначити

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Думав знайти кріплення з запором під цей шедевр
А тут думати нічого!!Знайти нормального,наголошую нормального ,майстра і він зробить кріплення до кілець в оригінальному виконанні.Зараз не 30-ті роки!Числовики рулять,а значить все робиться в оригіналі.Дорого,але зато оригінально.
 

Pavlo1987

Новачок
така думка і була . Буду віддавати на виконання нового дерева . Хочу зробити все ідеально і під себе. . Довго шукав таку річ . А якщо нема значить будемо робити . Дякую що підтвердили моє бачення .
 

gaudi

Слідопит
Була звичайна горизонталка.Вставили нарізну вставку,зробили до неї екстрактор і стала горизонталка комбінахою.Тут немає нічого особливого.А на рахунок кріплення оптики Грінер чітко все сказав.Хочете поставити на неї оптику,з урахуванням "ластохвоста",в майстерню і робити кріплення оптики до нього.Такого оригіналу зараз не знайдете.
тут і в лівому стояла вставка.видно по екстрактору....
 

Pavlo1987

Новачок
Хлопці це не самопал на превеликий жаль а завод ! Лівий ствол 8/57 правий 16 і це рушниця яка з заводу мала 2 паристволів комбінований і гладкий. Просто гладкий використовувався і погано доглядав я . Коли дороблю всі моменти які запланував обов’язково скину фото . Просто рідкість таких комбінацій і мало , можна сказати практично не зустрічається . Хотів колись придбати такої серії GECO. Переплутав лівий гладкий був зі вставкою а правий нарізний . Втомився доказувати . Мені супер і така тільки в мене і МАЙКЛА ДЖЕКСОНА .
 
Останнє редагування модератором:

tyrist 1945

Тигр
Хлопці це не самопал на превеликий жаль а завод ! Лівий ствол 8/57 правий 16 і це рушниця яка з заводу мала 2 паристволів комбінований і гладкий. Просто гладкий використовувався і погано доглядав я . Коли дороблю всі моменти які запланував обов’язково скину фото . Просто рідкість таких комбінацій і мало , можна сказати практично не зустрічається . Хотів колись придбати такої серії GECO. Переплутав лівий гладкий був зі вставкою а правий нарізний . Втомився доказувати . Мені супер і така тільки в мене і МАЙКЛА ДЖЕКСОНА .
Цікаво б фото клейм.
 

kef

Зброяр
В якому році Ви її придбали.? І після того / як рестарація пройде/ ціни їй не добавить. Лише ваші особисті розтрати.
 

Pavlo1987

Новачок
В мене відносно цього своя думка і не важливо скільки обійдеться моя задумка вона для власного використання і естетичного задоволення і в принципі продав за 10 років користування лише 1 рушницю . Всі інші прискіпливо вибираю і користуюсь . Фанат горизонтального виконання стволів . А відносно нарізного тільки болтовик .Пів автомати шумні і не до вподоби .
 
Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пане топікстартере!!Пишіть всі свої думки в одному пості,а не кожна в окремому!!Я замахався групувати вже за вами,бо було б вже 10 сторінок!!
 
Статус
Закрита.
Зверху