Допоможіть встановити модель та оцінити зброю

tyrist 1945

Тигр
І це реально варіант добрий. Тільки за те що зроблений не в колгоспів фортуна чи імені тельмана.
 

Treskot

Новачок
Варіант непоганий, але стан не дуже сподобався + пишуть про сип в стволах, не хочеться з часом цим перейматися...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
знайшов в гарному стані 16-ку Сімсона
В німецькій мові якщо за першою в слові буквою " S " стоїть голосна,то написана " S " читається як " З ".Наприклад Зімсон ,Зауер!!!Це такий собі легкий лікбез,бо читати і писати назву зброї треба правильно,а особливо на сайтах по продажу зброї і комплектуючих!!

також прошу поради стосовно калки
На фото не калка,а перекалка,причому дуже низької якості!!Зрівняйте фото калки на рушниці http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/simson-35-70e-калібр-12.68881/ і на рушниці яку виставили ви!!!Ну і ,а особливо "оксидування",-





 

Treskot

Новачок
Дякую Арго!
Таки не втримався, тай взяв цього Зімсона.
В нього стан(з того що тримав в руках за останні 2+ місці) все - таки виявився найкращим...
Спробую вечером вирватися на стрільбище, то поділюся емоціями від його роботи :)

Дякую всім за коментарі та поради!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В нього стан(з того що тримав в руках за останні 2+ місці) все - таки виявився найкращим...
То не стан в нього найкращий,а то над ним працювали високі майстри марафету!!!Але,хазяїн-барин.Сподобалось,лягло,взяли-нехай служить вірою і правдою.Головна і основна порада-після кожного виходу-масло,вішери,шомпол!!П'ять разів за вихід дощ,волога-п'ять разів робити вищевказане вище мною!!!І робота до повного видалення гарі,бо вона дуже скоро потягне наверх сліди марафету,а він не надовго розрахований!!Удачі.
 
Останнє редагування:

Treskot

Новачок
Арго, відстояв сьогодні 18 патронів(куля, 0, 4ка). Відчуття супер. Тирнув 3 рази йоржиком - стволи чисті.
Куля з 2 х стволів на 40 метрів лягає дуже гарно(менше сантиметра між отворами). Дріб правда досить кучно б'є. Поміряв звуження після того - 16.13 мм та 16.34. підкажіть чи туда можна каліберну кулю пхати.
 

Вік71

Снайпер
А якою кулею Ви стрiляли,при такiй кучностi (менше см. мiж отворами на 40 м. )?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Куля Лаймана, підкаліберна(самокрут).
При такій "кучі" навіщо вам каліберна!!!!І ризику мінімум і результат налице (незабувайте мій пост вище).Якщо вага кулі середня в цьому класі,то маєте універсальний заряд по всіх параметрах для цієї рушниці.ЇЇ і беріть на озброєння.Дріб обмежень немає,бо її ви завжди відрегулюєте релоадінгом.
 

Treskot

Новачок
Чесно скажу, я вже стріляв "з коліна", син поставив першу, я за ним вже стріляв по існуючому отвору. Завтра закину фото.
2Арго - з дробовими ще не початий край роботи... Треба буде трохи поекспериментувати... Добре що стволи "дивляться" в одну сторону :)
Мене це найбільше хвилювало.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Яка віддача???"Лигається "сильно??
 

Treskot

Новачок
Якщо порівнювати з 12м калібром - то віддача набагато слабша(мені досить комфортно було). При чому тильник жорсткий в 16ці. Я що поставити якусь "резинку",буде взагалі щастя :)

Був ще Меркель на тестуванні. Той віддавав(лягався) відчутно. Треба буде колєзі якогось тильника крутити. Хоча може і бути справа в патронах(36 гр, самокрут).
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Треба буде колєзі якогось тильника крутити. Хоча може і бути справа в патронах(36 гр, самокрут).
Затильник проблему не вирішить!!!Сильні чоки нуздаються лише навісками.Навпаки,жорсткий затильник дає повне відчуття роботи рушниці, м'ягкий це відчуття,а відповідно і контроль, занижує і вуалює.Від цього і породжуються передози,ну а за ними і проблеми зі зброєю.
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Арго, відстояв сьогодні 18 патронів(куля, 0, 4ка). Відчуття супер. Тирнув 3 рази йоржиком - стволи чисті.
Куля з 2 х стволів на 40 метрів лягає дуже гарно(менше сантиметра між отворами). Дріб правда досить кучно б'є. Поміряв звуження після того - 16.13 мм та 16.34. підкажіть чи туда можна каліберну кулю пхати.
Ппц... Зачем Вам пуля? Купите бютоз б и пзайте пулю! Немцы не любят пуль и картечи, подует стволы! Дробь не крупнее 3 номера, для этого эти ружья изготовленны

При такой чистки, скоро сыпь пойдет
 

Treskot

Новачок
Зверху