Дробь самолей.

Kapitan

Снайпер
Остаток.
2/0- 10кг
6,8 мм - 6кг
8мм - 8кг.
На даний час лию 6.1-6.2мм. Кому потрібно можете заказати. Бо велику кількість лити не буду, лию основному під заказ. В останній час попиту на 6.2 чомусь не має.
 

zavgosp75

Мисливець
8мм 9 штук скільки по вазі?
Якщо не важко,
І чи не плануєте діаметр 5,5 мм?
 

Kapitan

Снайпер
8мм 9 штук скільки по вазі?
Якщо не важко,
І чи не плануєте діаметр 5,5 мм?
Стандартна наважка картечі 8мм буде 12шт(32-35гр). 9шт по вазі буде менше 30гр. В 36 грамовий контейнер лягають 9шт і 3шт лягають на них без контейнера. А якщо без контейнера то три ряда по 4шт.
По вазі точніше скажу вам завтра, як на зло під руками 8мм картечі зараз не має.
5.5мм налити можна, але то буде не строга 5.5мм.,розмір буде гуляти від 5.3 до 5.6мм.
 

китай

Слідопит
Доброго вечора , замовлю 2 кг. 2/0 і 2 кг. 6,1 дайте реквізити на оплату , завтра оплачу , дякую.
 

zavgosp75

Мисливець
Я чому і запитував за 8мм, в мене така була але вже полетіла, 8,2мм не йде.
8мм на 206v 9шт летять чудово і стабільно, 5шт в газеті на 40м. і доска на виліт, а от з 8,2 неможу подружитись.
 

Kapitan

Снайпер
З Вашого дозволу,вставлю "5коп." і думаю з яким порохом краще,нобель 206с!так він на морозі просідає,якщо Крук,чи не забагато 36грамів,що порекомендуєте?
Спробуйте С7L.
Я особисто споряджав на Сільвері, хоч як його не хають.
Ну і як варіант можливо спробувати на АО.
 

Kapitan

Снайпер
Вибачте що засмічуєм тему, але дайте рецепт на С7л.
На С7L не дам. Людина вказала на порох Нобель 206S, і я подумав що вона є шанувальником порохів Нобель. Тому і написав, спробувати С7L, по відгукам цей порох не повинен "просідати" на морозі.
 

китай

Слідопит
Так лінійка С7 теж Нобеля)
В розділі патрони, гільзи , кулі , Ви можете знайти інформацію по більшості видів пороху , що використовується нашими мисливцями і рецепти навісок до них , прошу пробачити що вмішуюсь.
 

Kapitan

Снайпер
Остаток.
1- 7 кг.
2/0- 10кг.
4/0 -3кг.
6,8 мм - 6кг.
8мм - 10кг.
Цена 100гр.
 

Kapitan

Снайпер
Остаток.
1- 9кг.
0- 5кг.
2/0- 7кг.
4/0 -3кг.
6,8 мм - 6кг.
8мм - 10кг.
Цена 100гр.
 
Зверху