Закон про зброю

Статус
Закрита.

Степанович 2

Снайпер
И опять же, осели автоматы, карабины - коротко ствол в минимуме....
Ви що ще автоматичну (автомати) хочете легалізувати, тоді замахніться ще і на гранатомети, міни, струнги і т.п. Цирк...
По закінчені війни ці всі арсенали де вони є, мають бути добровільно здані в визначений термін - дальше суровий криміналітет.
 

Igor_pol

Мисливець
Я не кажу що легалізувати автоматичну.....а за гранатомети та міни ви занадто загнули......
Я кажу що такої зброї багато...
Сам мав змогу у Донбасі у 16році за 3 літри самогону придбати і автомат і свд...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Таке питання - які підстави для "легалізації"? Вище була описана чиясь суб'єктивна думка. Вся нелегальна зброя має "вонючу" історію, вся вона з'явилась "звідкись". Це м'яко. Яка легалізація? Чи яка може бути легалізація отих автоматів, що видавали "під запис в зошиті"? Взяв - віддай, воно що, твоє?
Ок, закон, приймуть рішення прийняти в якомусь певному вигляді - ок, будемо виконувати, але про яку легалізацію може йти мова? Дозволять мати "короткоствол", йди і купи в магазині. За 200 баксів чи за 5000. А "нелегальне" і "спізжене" - віддай і отримай "амністію".
 

Igor_pol

Мисливець
Таке питання - які підстави для "легалізації"? Вище була описана чиясь суб'єктивна думка. Вся нелегальна зброя має "вонючу" історію, вся вона з'явилась "звідкись". Це м'яко. Яка легалізація? Чи яка може бути легалізація отих автоматів, що видавали "під запис в зошиті"? Взяв - віддай, воно що, твоє?
Ок, закон, приймуть рішення прийняти в якомусь певному вигляді - ок, будемо виконувати, але про яку легалізацію може йти мова? Дозволять мати "короткоствол", йди і купи в магазині. За 200 баксів чи за 5000. А "нелегальне" і "спізжене" - віддай і отримай "амністію".
Нелегальне і сп...не - не віднесуть, будуть поливати мастилом, але не понесуть.....
І трофейну не понесуть, і знайдену у полі не понесуть......
І скоріш за все не понесуть на реєстрацію - бо державі не вірять....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тоді навіщо "рвати жопу" за прийняття цього закону, якщо велика частина суспільства не збирається його виконувати апріорі?
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Абсолютно аналогічна думка. Що ви носитесь з тим пістолетом, для чого він потрібний, одна лишня обуза з якою до біди чи неприємностей набагато ближче, ніж до виходу з ситуації.
Короткоствол потрібен для захисту! Звісно, якщо ви зводите кінці з кінцями, ще до темної пори помили ноги і лягли спати, то вам воно і не потрібно, але є певна категорія людей, якій такий захист не помішає.

От відрегулювати зарегульоване питання гладкостволу і нарізної тут згідний на всі сто, бо надоїли всім оті перерегістрації, продовження дозволів, самі дозволи і т.п. - маєш раз отримати і на все життя за виключенням рідких особливих випадків.
Та хіба вже так важко, раз в три роки, підняти дупу))))
 

HOWA

Слідопит
А кухонні ножі, сокири, молотки, автомобілі як? Вони теж використовуються як зброя. Скільки людей від них гине, отримує поранення. Їх також потрібно обмежувати у використанні, чи взагалі вилучити з користування ?
 

VS1975

Снайпер
Абсолютно аналогічна думка. Що ви носитесь з тим пістолетом, для чого він потрібний, одна лишня обуза з якою до біди чи неприємностей набагато ближче, ніж до виходу з ситуації.
От відрегулювати зарегульоване питання гладкостволу і нарізної тут згідний на всі сто, бо надоїли всім оті перерегістрації, продовження дозволів, самі дозволи і т.п. - маєш раз отримати і на все життя за виключенням рідких особливих випадків.
Щодо пістолетів, Вам відповіли вище. Щодо продовження реєстрації ( перереєстрації ), згоден з Вами на всі 100 , як і більшість власників зброї. Та тільки не дасть МВС громадянам такого права, бо це дохід у їхню кишеню. От так. Тільки через це. Але завуалюють і піднесуть це все красиво. З позиції турботи про громадян і їхню безпеку. Вони це вміють.
 

VS1975

Снайпер
Нелегальне і сп...не - не віднесуть, будуть поливати мастилом, але не понесуть.....
І трофейну не понесуть, і знайдену у полі не понесуть......
І скоріш за все не понесуть на реєстрацію - бо державі не вірять....
Не понесуть. Люди вже бачили " турботу держави " про свій народ на початку повномасштабного вторгнення. Бачили Бучу, Ірпінь, Ізюм і багато іншого жахіття. І тому залишать собі право на захист свого життя. Право, якого не може забезпечити держава.
 

Altay1972

Снайпер
Я для Вас вище написав про Молдову і т.д. Чи там не люди ? Чи не такі люди ? Так вони 30 - ть років мають адекватний Закон про зброю. І нормально, і доросли.
Так у тому й річ, гарний чи поганий, але є Закон... у нас нема ніякого, живемо за внутрішньою інструкцією МВС, нонсенс...
так давайте подивимося на внутрішні інструкції наприклад прикордонників, або ДСНС, та мабуть водолазів можливо сюди приплести або ветлікаря :D, я впевнений що у них також багато різноманітних важливих життєвих інструкцій - то як вони нас у повсякденному громадському житті торкаються, аж ніяк, тому що вони внутрішньовідомчі, поширюються на співробітників галузі...
А деякі громадяни навіть строк заробили та відсиділи, за порушення не Закону, а інструкції, яка не дуже на них і поширювалася ;)
Пан Учайкін займаючись цим питанням вже, як то кажуть "собаку з'їв", і підтримую його всебічно...

Та хіба вже так важко, раз в три роки, підняти дупу))))
Та не трудно, але нема Закону, а всілякі інструкції без Закону - то від "лукавого" МВС ;)
Та відповідно строків перереєстрації - 3, чи 5, чи 7, чи 10 ще можливо посперечатись,
то на предмет дозволу на купівлю наступної одиниці - це нонсенс...
Я маю рушницю одну, чи три, чи п'ять, відповідно є курси, довідки, дозвіл - навіщо я повинен
питати разрешуна чи можливо мені за потреби купити ще одну... :oops:
Купив, поставив на облік та і усе, до терміна дії дозвіла, потім продовжуй дозвіл, все...
Але усе трохи приховано, водійські права (дозвіл) дозволяє їздити і на своєму авто і на чужому, навіть на любому, аби попадало в категорію дозволу. Це усе відрегульовано Законом "Про дорожній рух"... А дозвіл на зброю він конкретний, на цей номер зброї, і усе...навіть якщо у сина чи брата точно така зброя - то тобі заперечено, там другий номер, тобі повинен разрешун дозволити, а це породжує безліч зловживань та відповідну корупцію... Ну нашо воно таке потрібно...

Усі тут мисливці прекрасно розуміють про "лівий" обіг зброї, звідки тут у розділі запчастини продається безліч різноманітних запчастин, я не маю на увазі гвинтики з пружинками, а таке як колодки, цевьйо, доски, навіть труби та багато іншого...
Ми шо дуримо самі себе???
 

HOWA

Слідопит
Короткоствол потрібен для захисту! Звісно, якщо ви зводите кінці з кінцями, ще до темної пори помили ноги і лягли спати, то вам воно і не потрібно, але є певна категорія людей, якій такий захист не помішає.
Не тільки. Приклад - зимового вечора десь о годині 21-22 ви виходите з продуктового магазину, по дорозі додому натикаєтесь на 3-х 4- осіб які дуже б'ють одного... Ваші дії? ( Мої були такі - відійшов подалі, викликав поліцію та швидку. Хлопця за той час побили дуже сильно... Було таке до війни ) . А був би короткоствол використав би його для припинення побиття, скалічення людини. Зараз, знаю будуть заперечення що в тих також можлива зброя. Так можлива, але хто перший в того і є перевага... До речі, у Швейцарії військовослужбовець зберігає вдома амуніцію, зброю, боєприпаси. А ще він зобов'язаний викликати поліцію та використовувати свою табельну зброю! в разі необхідності, для припинення насильства, до приїзду поліції . Ми гірші за громадян Швейцарії ? (ну і Молдови... у якої є Закон !) Чомусь Швейцарська влада не боїться своїх громадян.
 

VS1975

Снайпер
Так у тому й річ, гарний чи поганий, але є Закон... у нас нема ніякого, живемо за внутрішньою інструкцією МВС, нонсенс...
так давайте подивимося на внутрішні інструкції наприклад прикордонників, або ДСНС, та мабуть водолазів можливо сюди приплести або ветлікаря :D, я впевнений що у них також багато різноманітних важливих життєвих інструкцій - то як вони нас у повсякденному громадському житті торкаються, аж ніяк, тому що вони внутрішньовідомчі, поширюються на співробітників галузі...
А деякі громадяни навіть строк заробили та відсиділи, за порушення не Закону, а інструкції, яка не дуже на них і поширювалася ;)
Пан Учайкін займаючись цим питанням вже, як то кажуть "собаку з'їв", і підтримую його всебічно...


Та не трудно, але нема Закону, а всілякі інструкції без Закону - то від "лукавого" МВС ;)
Та відповідно строків перереєстрації - 3, чи 5, чи 7, чи 10 ще можливо посперечатись,
то на предмет дозволу на купівлю наступної одиниці - це нонсенс...
Я маю рушницю одну, чи три, чи п'ять, відповідно є курси, довідки, дозвіл - навіщо я повинен
питати разрешуна чи можливо мені за потреби купити ще одну... :oops:
Купив, поставив на облік та і усе, до терміна дії дозвіла, потім продовжуй дозвіл, все...
Але усе трохи приховано, водійські права (дозвіл) дозволяє їздити і на своєму авто і на чужому, навіть на любому, аби попадало в категорію дозволу. Це усе відрегульовано Законом "Про дорожній рух"... А дозвіл на зброю він конкретний, на цей номер зброї, і усе...навіть якщо у сина чи брата точно така зброя - то тобі заперечено, там другий номер, тобі повинен разрешун дозволити, а це породжує безліч зловживань та відповідну корупцію... Ну нашо воно таке потрібно...

Усі тут мисливці прекрасно розуміють про "лівий" обіг зброї, звідки тут у розділі запчастини продається безліч різноманітних запчастин, я не маю на увазі гвинтики з пружинками, а таке як колодки, цевьйо, доски, навіть труби та багато іншого...
Ми шо дуримо самі себе???
Якби всі розуміли ситуацію так, як її розумієте Ви, то вже багато чого б змінилося на краще.
 

VS1975

Снайпер
Не тільки. Приклад - зимового вечора десь о годині 21-22 ви виходите з продуктового магазину, по дорозі додому натикаєтесь на 3-х 4- осіб які дуже б'ють одного... Ваші дії? ( Мої були такі - відійшов подалі, викликав поліцію та швидку. Хлопця за той час побили дуже сильно... Було таке до війни ) . А був би короткоствол використав би його для припинення побиття, скалічення людини. Зараз, знаю будуть заперечення що в тих також можлива зброя. Так можлива, але хто перший в того і є перевага... До речі, у Швейцарії військовослужбовець зберігає вдома амуніцію, зброю, боєприпаси. А ще він зобов'язаний викликати поліцію та використовувати свою табельну зброю! в разі необхідності, для припинення насильства, до приїзду поліції . Ми гірші за громадян Швейцарії ? (ну і Молдови... у якої є Закон !) Чомусь Швейцарська влада не боїться своїх громадян.
Судячи по коментарях деяких форумчан ( які є мисливцями і власниками зброї ), ми наскільки недолугі, що наше місце тільки поряд з кацапами, які також не мають Закону про зброю.
 

Igor_pol

Мисливець
15 жовтня 2015 року в американському штаті Мен було прийнято закон, відповідно до якого більше не потрібен дозвіл на носіння вогнепальної зброї (як приховане, так відкрите).
Єдина умова – власнику має бути 21 рік і більше. Чинним військовим – 18 років.

Звісно на початку лунали традиційно гоплофобські заклики: «Та ви що, будуть же перестрілки на парковках!». «Люди боятимуться виходити з дому!». «Злочинність виросте! Бандити відберуть зброю...». Але, по факту, Мен сьогодні – найбезпечніший штат у США.

Це повторення історії Флориди 1984-го, коли там дозволили носіння зброї, через різке зростання злочинності кубинських емігрантів. Згодом, тим самим шляхом пішла більшість штатів. Сьогодні – рівень злочинності в США найнижчий за останні 50 років.

---
Есть в США такой штат-мечта - Вермонт. В этом штате не нужно никаких специальных разрешений на огнестрельное оружие и его ношение (скрытое или открытое).При этом, штат Вермонт традиционно занимает первую тройку самых безопасных штатов США. Это штат с одним из самых низких показателей убийств, ограблений, нападений и изнасилований на душу населения.Итак, представитель штата Вермонт Фрэд Маслак, как истинный почитатель конституции США и Второй Поправки предложил регистрировать тех, кто не владеет оружием и обязать их платить налог штату в размере 500 долларов. Таким образом, Вермонт вводит налог на особый вид роскоши - на роскошное право возлагать свою безопасность на плечи других. И всего-то за каких-то символических 500 долларов США.Hotguns.infoИменно такую цену господин Маслак считает логичной за привилегированное право не владеть оружием в штате Вермонт. Фрэд Маслак твердо уверен, что Вторая Поправка не только подразумевает право добросовестного гражданина на участие в вооруженном ополчении, но и является прямой его обязанностью.Поскольку вооруженные граждане являются прямым противовесом преступности и преступной диктатуре. И поскольку монополия силы у правительства возможна лишь при разоружении граждан. Граждане Вермонта должны быть готовы защитить себя и свой штат против любой возникающей угрозы. А те, кто не готов защищать свой штат - должны за это платить.В соответствии с законом все взрослые, которые не владеют оружием, должны быть зарегистрированы, так как власти вправе знать, кто из граждан не готов защищать штат, считает Маслак. И это несмотря на то, что Вермонт и так один из самых вооруженных штатов США и единственный, где не нужно разрешения на скрытое ношение оружия.Логика законопроекта весьма простая - люди без оружия требуют больше защиты со стороны сил правопорядка. И, соответственно, должны платить больший налог за эту защиту
 
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Як говорить народна мудрість: "Хай краще троє осудять, чим четверо понесуть!"
 
Статус
Закрита.
Зверху