Зупинити пожежі.!

Hovarf

Слідопит
У нашому регіоні робити кормушки ,то херня...зими не такі і сніжні,підножної жратви валом...
Згідний з Вами повністю. Заповнювати годівниці сіном, коли зима практично безсніжна і в лісі козуля має вдосталь зеленого корму - повний дурдом. З цього приводу в нас кажуть так - "викладаєм в годівниці сіно для "муфлона" , того який приїде на перевірку"
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Згідний з Вами повністю. Заповнювати годівниці сіном, коли зима практично безсніжна і в лісі козуля має вдосталь зеленого корму - повний дурдом. З цього приводу в нас кажуть так - "викладаєм в годівниці сіно для "муфлона" , того який приїде на перевірку"
Во-во!!!!!!Ми так тоже кажемо.......то для звітності.
Ще кажемо "За дурною головою і ногам нема покою"
Краще,оті гроші, затраченні на паливо для отих кормушок і час людей ,які відпрацьовували там направити на охорону угідь ,або на відстріл шкідників...або ще щось
ІМХО
 
Останнє редагування:

слон

ветеран форуму
надійна команда
Ми також два тижні назад при сприятливій погоді трохи "поспалювали" угіддя,
В цей час уже є зайченята ! А ми тушимо ,і завжди тушили,і ловимо паліїв.Останнього вловили на Благовіщення підпалив очерети -мотивував тим що немає таблички що підпалювати заборонено.Передали його єкологам і дуже просили щоб цей випадок описали в місцевій газеті ,аби другим неповадно було.
 

Вкладення

Hanter28

Мисливець
В цей час уже є зайченята !
Шановний Слон, я свій пост про те, що ми "трохи спалили" писав 3 березня, а спалили ми ще на два тижні раніше, тобто в середині лютого. В середині лютого у нас зайченят не було. Я не прихильник підпалів, але якщо не запалемо в середині лютого, то фермери запалять в квітні при весняно-польових роботах.
 

ABBAT FARIAY

Новачок
Это болезнь общества-только весна горит все, нет слов.
Мозги спиченные у народа, чирк и все.
Печально
 

ABBAT FARIAY

Новачок
Нужны жесткие меры-чирк и руку к коллдке и топором швак и нет руки, можно для начала с пальцев начать)
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Шановний Слон, я свій пост про те, що ми "трохи спалили" писав 3 березня, а спалили ми ще на два тижні раніше, тобто в середині лютого. В середині лютого у нас зайченят не було. Я не прихильник підпалів, але якщо не запалемо в середині лютого, то фермери запалять в квітні при весняно-польових роботах.
Шановний Hanter28 ! Я на дату не звернув увагу ,навіть .Звісно що в середині лютого ніяких зайчент немає .Стосовно таких методів -то не ви одні такі - так робили деякі господарства що ставили наголос на фазанах,але зайців у них дійсно не було.Любий весняний підпал відкриває очі пернатим хижакам . От що мене дійсно дивує-так це ваші фермери. Просто цікаво -що в квітні вони палять при весняно польових роботах ? Я розумію що коли немає грошей на мульчуватель (або ще не отримував штраф ) -то восени палять ,щоб зорати землю .А в квітні ?????? В квітні -це зорана ,заборонована і закультийована чорна земля -чому там горіти ?
 

dogBosca

Мисливець
Біда у тому, що на Майдані цього не робили можновладцям! Тільки не руки їм потрібно було б відрубувати, а голови. От тоді б все було б по-європейськи! Як в Європі - європейському королю Людовіку 14-тому, або європейському королю Карлу І ... А як же ж?.. Це ж справжнісінькі Європейські методи! І найголовніше те, що - дуже ефективні! Дарма що запізнилися на пару- тройку столітть. Стурбована Європа на це очі б заплющила. Ну хіба що трохи б позасуджувала, як зазвичай. От після такої люстрації глядиш і Україна стала б справжньою європейською державою.
 

Hanter28

Мисливець
Просто цікаво -що в квітні вони палять при весняно польових роботах ? Я розумію що коли немає грошей на мульчуватель (або ще не отримував штраф ) -то восени палять ,щоб зорати землю .А в квітні ?????? В квітні -це зорана ,заборонована і закультийована чорна земля -чому там горіти ?
Шановний Слон, звичайно, що на весну частина орної землі засіяна озимими зерновими, частина зорана... Але місцевість у нас така, що поля мають площу в середньому 30-40 га. між кожним полем є полоса чагарників та сухої трави, місцями полоса очерету, саме це фермери і палять, також закинуті колишні пасовища.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Але місцевість у нас така, що поля мають площу в середньому 30-40 га. між кожним полем є полоса чагарників та сухої трави, місцями полоса очерету,
Я так зрозумів що у вас рай земний для пернатої дичини ,і такі поля по 40 га не цікаві агрохолдингам . Я в ваш огород не лізу -то ваші мисливські угіддя ,але дуже рекомендую -не паліть і другим не дозволяйте ,знайдіть спільну мову з фермерами і все буде добре. З ПОВ !
 

Mechanik

Снайпер
знайдіть спільну мову з фермерами і все буде добре.
З ким знайти спільну мову, з фермерами?
Наша з Вами природа, деяким АЛЕНЯМ - до лампочки.
Палять все що горить, на нормальний діалог йти не хочуть, із кабіни трактора верещить в три голоса
-Це моя земля, що хочу те і роблю.
Хочется взяти витягти його з кабіни того трактора , та нагодувати його згорілими тушками зайців та куріпок.
Але, це вже кримінальна відповідальність - стаття 125 КК України
 
Останнє редагування:

ABBAT FARIAY

Новачок
З ким знайти спільну мову, з фермерами?
Наша з Вами природа, деяким АЛЕНЯМ - до лампочки.
Палять все що горить, на нормальний діалог йти не хочуть, із кабіни трактора верещить в три голоса
-Це моя земля, що хочу те і роблю.
Хочется взяти витягти його з кабіни того трактора , та нагодувати його згорілими тушками зайців та куріпок.
Але, це вже кримінальна відповідальність - стаття 125 КК України
Спалить ему трактора, чтобы не нервничал)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Добре, домовились, приїзжайте. Покажу Вам того трактора, на великих колесах, по ціні 25 000$
Тільки сірники я Вам позичу, а підпал буде - Ваш :)
Треба зробити і нікому не говорити!!Власник сам десятому розкаже і закаже!!!
 

Mechanik

Снайпер
Треба зробити і нікому не говорити!!Власник сам десятому розкаже і закаже!!!
Та - ні, шо Ви? Це все жарти. До таких дій, я ніколи не вдамся. Трактор не винний, що у нього такий керовець - редіска.
А от цьому палію, я нагадав де його земля, яка чекає його в майбутньому.
Надіюсь, що диму на полях більше не буде. Принаймі, так з ним домовились.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Та - ні, шо Ви? Це все жарти. До таких дій, я ніколи не вдамся. Трактор не винний, що у нього такий керовець - редіска.
А от цьому палію, я нагадав де його земля, яка чекає його в майбутньому.
Надіюсь, що диму на полях більше не буде. Принаймі, так з ним домовились.
Дай Боже,щоб воно так і сталось як ви прогнозуєте!!!
 
Зверху