ИЖ 54 глазами владельца

Schmied

Слідопит
Я його вже зустрів на виході, коли він проклинаючи весь світ, вибігав з УТМР.
Хлопці оглядали той ружик кажуть що дуже гарний стан, але коли мова пішла за ціну...
До речі оголошення на ОЛХ вже недоступне, ех не встиг я, мабуть купили))
Объявление активно. Вчера друзья из Киева звонили и цену им озвучили в 100 тыс. Цирк!!!
 

Panters

Снайпер
Объявление активно. Вчера друзья из Киева звонили и цену им озвучили в 100 тыс. Цирк!!!
Та який цирк, не дивуйтесь, з прибабахом в макітрі є
багато народу, як кажуть з хворих сміятись не можна :).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
"Последний из могикан"-штучник ИЖ-54 1969 г.в.!
Очень интересная гравировка-сам не ожидал, что в конце эпохи выпуска 54-х она будет в хорошем художественном стиле ( в отличие от простеньких гравировок начала 60-х)
54.jpg
541.jpg

https://forum.guns.ru/forummessage/112/2071264.html
 

Hunter 79

Слідопит
Останнє редагування:

kef

Зброяр
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-ІЖ-54-штучного-виробництва.75583/
Ідeнтичний і нe за дорого !
А зараз дивлюсь людина продає ATA ARMS SP BLACK в отличном состоянии
вага 3.8кг. і думаю ,,ну й нe дужe важкий вжe той 54й :) :) :) ,,
Там труби 76 см. Масивніше дерево.Колодка не з легкоплаву. Тому то і різниця така.
В лютому таку купили з легкоплаву колодка і труби 71 см. Вага 2,9 кг.
Тільки порівнювати дві різні між собою моделі сенсу немає.
Я колись переважував два однакові по року випуску рушниці іж 54 - 75 см.труби. однакове "дерево" по виконанню . Тілька одна рушниця Ш .інша рядова. Штучна виявилась легшою майже на 150 гр. І мала глибоку гравіровку.
 

Hunter 79

Слідопит
2.9 кг - цe є добрe для 16 кал. для 28 гр.
а для таких , як я суворих мисливців , що мають алeргію на ,,турeцький сюлюмін :) :D :) ,, то вжe якщо (54й нe слід зрівнювати з A.R SP)то най Боженька пошлe добрeнький , в стані 59й і ,,цур мeнe від бусурманськоі шайтан труби ,,:)
 

kef

Зброяр
2.9 кг - цe є добрe для 16 кал. для 28 гр.
а для таких , як я суворих мисливців , що мають алeргію на ,,турeцький сюлюмін :) :D :) ,, то вжe якщо (54й нe слід зрівнювати з A.R SP)то най Боженька пошлe добрeнький , в стані 59й і ,,цур мeнe від бусурманськоі шайтан труби ,,:)
Тіж самі труби що у 54 - му іжу . Хто мав той продав. Хто хоче той шукає .купляє і з часом теж продає. Не бачу сенсу щоб купити для того "щоб було у сейфі". Купив. Рік.Два .Три прополював і продав чи обміняв. Залізо є залізо. Воно і нас переживе. Так що "метал" нам має служити ,будь то 54 чи 59 іж чи інші моделі. А не ми йому. ;)
Поки що основна рушниця у мене майже на усіх полюваннях ,це ІЖ 58 М.12 к. Трапиться у "стані" вартому увазі ІЖ - 54 - придбаю лише через те, що якщо буде не до вподоби - покупці знайдуться . Головне ціну тримати на " сто тищ ".:D
 

Hunter 79

Слідопит
Тіж самі труби що у 54 - му іжу . Хто мав той продав. Хто хоче той шукає .купляє і з часом теж продає. Не бачу сенсу щоб купити для того "щоб було у сейфі". Купив. Рік.Два .Три прополював і продав чи обміняв. Залізо є залізо. Воно і нас переживе. Так що "метал" нам має служити ,будь то 54 чи 59 іж чи інші моделі. А не ми йому. ;)
Поки що основна рушниця у мене майже на усіх полюваннях ,це ІЖ 58 М.12 к. Трапиться у "стані" вартому увазі ІЖ - 54 - придбаю лише через те, що якщо буде не до вподоби - покупці знайдуться . Головне ціну тримати на " сто тищ ".:D
Тіж самі труби що у 54 - му іжу . Хто мав той продав. Хто хоче той шукає .купляє і з часом теж продає. Не бачу сенсу щоб купити для того "щоб було у сейфі". Купив. Рік.Два .Три прополював і продав чи обміняв. Залізо є залізо. Воно і нас переживе. Так що "метал" нам має служити ,будь то 54 чи 59 іж чи інші моделі. А не ми йому. ;)
Поки що основна рушниця у мене майже на усіх полюваннях ,це ІЖ 58 М.12 к. Трапиться у "стані" вартому увазі ІЖ - 54 - придбаю лише через те, що якщо буде не до вподоби - покупці знайдуться . Головне ціну тримати на " сто тищ ".:D
Чому за 100 000 , можна і за 150 000 :D
https://www.olx.ua/obyavlenie/izh-54-IDCR2lP.html
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вопрос к владельцам данной модели: у кого то есть ружье с покрытием стволов -ЧЕРНЫЙ НИКЕЛЬ? Желательно, подтвержденным паспортом ружья. Ну, и фото стволов, конечно! Как часто встречаются такие ружья? И до какого года применялось такое покрытие стволов?
 
Останнє редагування:
Вопрос к владельцам данной модели: у кого то есть ружье с покрытием стволов -ЧЕРНЫЙ НИКЕЛЬ? Желательно, подтвержденным паспортом ружья. Ну, и фото стволов, конечно! Как часто встречаются такие ружья? И до какого года применялось такое покрытие стволов?
а есть пример?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А,может черный хром.?.
Нет, интересует покрытие стволов именно "чёрное никелирование".
Есть. Теоретический- строчка в паспорте ИЖ-54, предусматривающая именно этот вариант.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Нет, интересует покрытие стволов именно "чёрное никелирование".

Есть. Теоретический- строчка в паспорте ИЖ-54, предусматривающая именно этот вариант.
Є такі записи в паспорті ІЖ-54 і є така рушниця!

1620424421906.png


1620424176117.png





1620424229976.png


1620422492846.png

1620422376159.png


1620422453485.png
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Спасибо! Если я правильно понял, то черное никелирование стволов ИЖ-54 встречается не часто?
"Зацепило" одно интересное ружье. По утверждению нынешнего владельца покрытие у него "черное никелирование".
Поеду, наверное, посмотрю...
 

gaudi

Слідопит
Спасибо! Если я правильно понял, то черное никелирование стволов ИЖ-54 встречается не часто?
"Зацепило" одно интересное ружье. По утверждению нынешнего владельца покрытие у него "черное никелирование".
Поеду, наверное, посмотрю...
і відпишіться як подивитеся.сам ніколи не бачив також.
 
Зверху