ИЖ 54 глазами владельца

Виталя

Снайпер
116 сторінок обговорення іж 54. Гарантую що обговорення беретти 686 займе максимум три сторінки. Ну нема що обговорювати...нема.
Я вот сам рассматриваю беретку 686. Аппарат сила......Ну а вообще П/А это сила.
 
54 тий 54тому не рівня , як і ,,макарони,, з не соосьними чоками , коли приходять в магазин і з десятка стволів відбирають один ! Такеж можна сказати про любу валову модель , з понад 477 000 54х однозначно не всі ,,камільфо,, , але якщо знайти серед ,,валу,, - ,,своє,, то я погоджуюсь з ,,севером,, - воно перекриє більшість видів полювань(перепела в нас нема) :) .
І з тих часів на теренах ,,срср,, більш нічого путнього горизонтального не зробили , окрім ЦКІБ.
на фазанчика беру Тоз БМ
 

Hunter 79

Слідопит
116 сторінок обговорення іж 54. Гарантую що обговорення беретти 686 займе максимум три сторінки. Ну нема що обговорювати...нема.
Просто - добра робоча рушниця на ,,всі випадки життя ))) , хоч на копито хоч на пташку і при нормальному обслуговуванні для полювання - на два покоління !
 

иж 18

Слідопит
54 тий 54тому не рівня , як і ,,макарони,, з не соосьними чоками , коли приходять в магазин і з десятка стволів відбирають один !
Приходят в магазин из 10-ти выбирают одно лучшее, другой из 9-ти лучшее последний берёт последнее и тоже говорит еле успел купить, ружьё супер, уже все раскупили, и все радуются оружию, и все купили лучшее. Да нет столько брака как многие рассказывают, это моё мнение на истину не претендую.
 

ATIS

Снайпер
Приходят в магазин из 10-ти выбирают одно лучшее, другой из 9-ти лучшее последний берёт последнее и тоже говорит еле успел купить, ружьё супер, уже все раскупили, и все радуются оружию, и все купили лучшее. Да нет столько брака как многие рассказывают, это моё мнение на истину не претендую.
Батько розповідав що при ссср ніхто не вибирав, брали що виносили......
 

Hunter 79

Слідопит
У людей з різним матеріальним достатком - ,,різні смаки,, .
Мій приятель полює з CORE (півавтомат), і у два рази результативніше чим я ))).
Але я не буду полювати з CORE !
У кожного своя ,,філософія,, ))).
 
У людей з різним матеріальним достатком - ,,різні смаки,, .
Мій приятель полює з CORE (півавтомат), і у два рази результативніше чим я ))).
Але я не буду полювати з CORE !
У кожного своя ,,філософія,, ))).
так це руки,очі.
 

pasa bobkin

Мисливець
Д о чого, тут берета. Тема про іж 54, і статки тут ні дочого. Подобаються людім такі рушниці, хай собі полюють з ними, на здоров'я. В самого у арсеналі, не один макаронник. Та іжики тягаю, на полювання чомусь частіши. Кожному своє;)
 

ATIS

Снайпер
Д о чого, тут берета. Тема про іж 54, і статки тут ні дочого. Подобаються людім такі рушниці, хай собі полюють з ними, на здоров'я. В самого у арсеналі, не один макаронник. Та іжики тягаю, на полювання чомусь частіши. Кожному своє;)
В тому то і справа що тема Іж 54, і це не значить що тема лише прихильників даної моделі......
 

Trigal

Снайпер
Стоят в сейфе ИЖ-54 и ИЖ-43ЕМ.
Если отбросить диферамбы, и посмотреть прагматично, то в чисто охотничьем плане (бой, кучность, резкость) разницы практически никакой.
 

gaudi

Слідопит
Стоят в сейфе ИЖ-54 и ИЖ-43ЕМ.
Если отбросить диферамбы, и посмотреть прагматично, то в чисто охотничьем плане (бой, кучность, резкость) разницы практически никакой.
отож бо.маю власний досвід.між іж58 та 54й різниці ніякоі.правда то давно було.58й був першою офіційною рушницею.мрія була 54й.мрія з часом збулась...і виявилось що різниці по якості ніякоі.....
 

Hunter 79

Слідопит
Багато писати не буду , скину фото зрізу стволів 58го (з інтернету) , і 54го , якщо Ви не бачите різниці , то про що з Вами говорити ?
 

Вкладення

Trigal

Снайпер
З інтернету? :)
Це ви можете розповідати лише тим, хто бачив рушниці лише в інтернеті)) А тут Вам пишуть мисливці, які володіють цими рушницями багато років і мають власний досвід їх використання.
Дійсно, про що говорити?)))
 

Hunter 79

Слідопит
З інтернету? :)
Це ви можете розповідати лише тим, хто бачив рушниці лише в інтернеті)) А тут Вам пишуть мисливці, які володіють цими рушницями багато років і мають власний досвід їх використання.
Дійсно, про що говорити?)))
Ну нема у мене 58го ))) щоб сфоткати.
54й мій )))
А досвід у мене є
Я на фото з собакою - 25ть років тому))).
 

Вкладення

Trigal

Снайпер
Тут можно провести аналогию с любимой женщиной)) Если такая есть, то она будет лучшей в мире. И если другие мужики будут убеждать, что она ничем не лучше других женщин, то это будет восприниматься как личная обида. А если снять «розовые очки» и посмотреть на вещи реально - то таки да, ничем она не лучше.
Так же и с ИЖ-54: если человек фанатеет от этого ружья, то что-либо доказывать бесполезно. Он все равно останется при своём мнении.
 

Trigal

Снайпер
Ну нема у мене 58го ))) щоб сфоткати.
54й мій )))
А досвід у мене є
Я на фото з собакою - 25ть років тому))).
Так никто не говорит, что ИЖ-54 плохое ружьё. Нормальное, рабочее. Просто когда идёшь на охоту сегодня с 54, а завтра (например) с 43 или 58, то как-то вдруг понимаешь, что особой разницы-то и нет.
И хотя ИЖ-43 это (образно говоря) полено по сравнению с 54, но эта его брутальность имеет и свои плюсы. Как по мне, широкое цевьё более «ухватистое», удобнее лежит в руке, особенно когда руки в перчатках. А ложе… ну хз, по тактильным ощущениям вполне нормально, по прикладистости тоже. Ложится в руки как влитое. То, что выглядит как Буратино - так это последствия технологичности: заточено под ЧПУ. Но есть штучник с нормальным деревом, да и заказать красивую «буратинку» под себя - не большая проблема. Если очень надо. Мне и так нормально))
Кучность 43 ижика из обоих стволов отличная (по крайней мере у моего, 1987 года выпуска). Причём в отличие от 54, 43 ложит дробь как говорится «шапкой», а 54 «кнутом».
Ну а если положить оба ружья рядом - то конечно, чисто эстетичнее выглядит ИЖ-54. Но у 43 есть эжектор, а у 54 нет :) Патронники у 43 более строгие, чем у 54.
В общем такие себе рабочие лошадки. Но если сравнивать по стоимости, то не могу сказать, что по совокупности характеристик, чисто для охоты, ИЖ-54 настолько лучше, насколько дороже. Он имеет больше историческую ценность.
ИМХО, конечно :)
 
Зверху