Иж 54 на визначення та оцінку

Статус
Закрита.

Schmied

Слідопит
На жаль, уявлення не маю про СПОРТ. Я це вже зазначав. Із задоволенням послухаю версію "знатоків". І яка ціна, зокрема, бакелітового чи волокнітового стандартного для валових рушниць затильника в комплексі ціни рушниці за 2000 у.е., баксів 100, мабуть?
Я про затильник розмому не починав, а вона пішла з Вашого боку. Це перше, а по-друге чекаємо на вушатого Ш.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вадим! Я нічого не забув, от тільки в моєму Ш були 0.5 і 1.1 , а в рядовому не хромованому 0.53 і 1.15. Ти постійно акцентуєш даний на момент на прикладі 34 ТОЗ, де написане не збігається з реаліями
Хм, дивно. Може штангель був того.., китайський? Бо якраз по моделях ІЖ-54, і це не лише моя думка, стандарти звужень дотримувались в номіналі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а по-друге чекаємо вушатого Ш.
А навіщо його чекати? Відкрийте стартове повідомлення ТС теми і помилуйтесь на його фото.
Чи доведіть мені АРГУМЕНТОВАНО, що я помиляюсь.
Свою позицію в голосуванні я вже висловив, на відміну від багатьох інших.
 

Schmied

Слідопит
А навіщо його чекати? Відкрийте стартове повідомлення ТС теми і помилуйтесь на його фото.
Чи доведіть мені АРГУМЕНТОВАНО, що я помиляюсь.
Свою позицію в голосуванні я висловив, на відміну від багатьох інших.
Голосування те до бані, оскільки від учасників я бачу так і ні, а де конкретика?В Раді також голосують і вже доголосувались... І саме в цій темі Ви декілька разів наголосили на вухатих Ш, то покажіть іх, ну звичайно крім цього як Ви вважаєте, можливо тоді я зміню свою думку.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Голосування те до бані, оскільки від учасників я бачу так і ні, а де конкретика?В Раді також голосують і вже доголосувались... І саме в цій темі Ви декілька разів наголосили на вухатих Ш, то покажіть іх, ну звичайно крім цього як Ви вважаєте, можливо тоді я зміню свою думку.
Якщо є вухаті штучні 26-ті, що я продемонстрував-чи Ви не вірите і в їх існування? То і т.зв. "СПОРТИ"-це теж, по аналогії, ті ж самі вухаті ІЖ-54. Які їх власники, з метою наживи, відносять до когорти СПОРТів. Керуючись при цьому лише наявністю т.зв. "вух", які є лише однією з вторинних ознак СПОРТІів.
 

Schmied

Слідопит
Якщо є вухаті штучні 26-ті, що я продемонстрував-чи Ви не вірите і в їх існування? То і т.зв. "СПОРТИ"-це теж, по аналогії, ті ж самі вухаті ІЖ-54. Які їх власники, з метою наживи, відносять до когорти СПОРТів. Керуючись при цьому лише наявністю т.зв. "вух", які є лише однією з вторинних ознак СПОРТІів.
Так де фото вухатого Ш - 54??? Вухатий 26 був в мого товариша і я його тримав в руках, цим мене не здивуєш.Я вже тричі прошу показати мені саме вухатого 54Ш...
 
Останнє редагування модератором:

old hunter

Снайпер
Бляяяяя. Так де фото вухатого Ш - 54??? Вухатий 26 був в мого товариша і я його тримав в руках, цим мене не здивуєш.Я вже тричі прошу показати мені саме вухатого 54Ш...
Читав що вуха та крильця з'явились на ІЖах 26, саме я к вдале рішення перейняте з Іж 54 Спорт, але то було потім.
 

Schmied

Слідопит
Читав що вуха та крильця з'явились на ІЖах 26, саме я к вдале рішення перейняте з Іж 54 Спорт, але то було потім.
Це Ви не мені пояснюйте , а северу. Це він доводить про наявність Ш 54 з вухами, а я таких не бачив…
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я так бачу, що поверхневих "знатоків" загнав в ступор факт наявності вух, а глибше у них не вистачає знань подивитись. Не бачу подальшого сенсу дискутувати. Як і не бачу тут спортивної рушниці ІЖ-54 СПОРТ. П.С. Наявність в штучних ІЖ-26 вух, аж ніяк, автоматично, не перетворює їх в СПОРТи!
 

Schmied

Слідопит
Ну куди ж нам типу до гуру ИЖ-54, який вчора озвучив наявність вух на Ш54, а тепер не видає на гора цю інфу. Ми поверхневі, то чекаємо від глибинних знавців це, чи як говорив один персонаж: « Упрямство- достоинство ослов»
 

Schmied

Слідопит
Я так бачу, що поверхневих "знатоків" загнав в ступор факт наявності вух, а глибше у них не вистачає знань подивитись. Не бачу подальшого сенсу дискутувати. Як і не бачу тут спортивної рушниці ІЖ-54 СПОРТ. П.С. Наявність в штучних ІЖ-26 вух, аж ніяк, автоматично, не перетворює їх в СПОРТи!
Ну глибинний знавець з невичерпним багажем знань хоч ціну озвучить, а то тема про оцінку, чи статус не дозволяє?
 
Останнє редагування:

Schmied

Слідопит
Переглянути вкладення 869132

Правий 18,5/18,0
Лівий 18,5/17,5
Мисливський, але ж не спортивний!, стандарт 54-к.

Чи, Ви як користувач до десятка 54-х, забули, де вони наносяться в даній моделі?
В даному випадку доречно було б,щоб ТС зробив професійно проміри каналу ствола та дульних звужень.
 

Гангстер

Новачок
В даному випадку доречно було б,щоб ТС зробив професійно проміри каналу ствола та дульних звужень.
Нажаль не маю для цього ні інструменту ні відповідних знань.
Але найближчим часом рушницю привезуть до мене і я зможу зробити більш детальні фото.
 

Schmied

Слідопит
Нажаль не маю для цього ні інструменту ні відповідних знань.
Але найближчим часом рушницю привезуть до мене і я зможу зробити більш детальні фото.
Фото і так є,але необхідно провести вказані проміри спецінструментом.
 

old hunter

Снайпер
Так може назва СПОРТ не вказувала на те що це професійна спортивна рушниця.
Он у сусіда Аутлендер Спорт, так то зовсім не спортивне авто. Звичайний паркетник. За ІЖ Планету Спорт тут вже згадували.
 

Altay1972

Снайпер
Але найближчим часом рушницю привезуть до мене і я зможу зробити більш детальні фото.
О, так може там на стволах проявиться напис "Спорт" :). він просто раніше не попадав у фото...
Або не з'явиться ;)...
 

Schmied

Слідопит
Так може назва СПОРТ не вказувала на те що це професійна спортивна рушниця.
Он у сусіда Аутлендер Спорт, так то зовсім не спортивне авто. Звичайний паркетник. За ІЖ Планету Спорт тут вже згадували.
Ружье ИЖ-54 «Спорт» 12-го калибра с замками в колодке вписывается в эту сферу спортивных горизонталок как первая серийная модель завода Ижмех для спортивной стрельбы.
 
Статус
Закрита.
Зверху