Картечелійка 6 мм.

Андрій6969

Новачок
Доброго дня чи можливо виготовити лійку 6мм - 10см двох сторонню. Та скільки буде коштувати? Дякую
 

EARL

Слідопит
Доброго дня чи можливо виготовити лійку 6мм - 10см двох сторонню. Та скільки буде коштувати? Дякую
Пане Олег дякую за лійки! І так ще дві лієчки в мене, і напевно буду замовляти ще декілька. Майстра РЕКОМЕНДУЮ!!! Якість на вищому рівні. Всі мої побажання вислухані і враховані. Ще раз величезне ДЯКУЮ!!! Фото моїх лійок! Переглянути вкладення 641666
Дякую, Мар*яне! Хай служать Вам! З Пов.
 

hryhorii

Новачок
Доброго вечора!
По просьбі форумчан, хочу пояснити спосіб відкривання картечелійок мого виробництва. Для цього треба товсті робочі рукавиці (найкраще шкіряні) і щипці як на фото. Отже. Після заливки форми, вставляємо щипці між штирі форми як на фото. Потім повертаємо щипці на 90 градусів цим самим розкриваючи форму з однієї сторони. Це саме робимо і з другої сторони форми. Потім руками в рукавицях, без жодних зусиль розбираємо форму на дві половини. За допомогою щипців відділяємо відливки від форми і обломуємо тими ж щипцями картечини від облою. Далі картечини відправляємо на обкатку,а облой на переплавку. Все легко і просто. Якщо щось не ясно, питайте, все поясню. З Повагою.
Можете поділитись ще технологією обкатки?
 

hryhorii

Новачок
У вас раптом немає фрези діаметром 3.5 мм, що виготовити лійку для шроту #3?
 
Зверху