Картка обліку добутої дичини!

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Товариш мій вирішив стати мисливцем ну паралельно з виробленням дозволу на зброю, вчора ми поїхали в УТМР вступили до лав, далі поїхали в Львівліс здали мисливський тест. Сьогодні забрали Посвідчення мисливці і "матроску" цю саму картку обліку добутої дичини. І тут товариш мій задав запитання для чого вона? І поставив трохи в тупік? Я думав сказати щось мудре "для того щоб вписувати господарство "первинного мисливського колективу" чи адміністративну одиницю області" ітд. по нормативні базі! Але на язику крутилось інше і я сказав, "тільки для того щоб приблизно 1 міліон мисливців платили раз в рік по 20гр". сумму порахуєте самі!

А дійсно з 2009року я рік в рік міняю і ще ніодин єгер не поставив підпису в цій картці а коли здаю стару вони її знищують зразу Тоді дійсно навіщо вони? А яка Ваша думка?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На жаль, вона поки що прописана у Базовому Законі як така, що потрібна бути у мисливця під час полювання, а без неї полювання вважається незаконним.
Одночасно деякі нормативі акти визначають, як з нею поводитися.
А фактично - офіційне стягнення коштів із мисливця на користь ДАЛР
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та я розумію це! я маю на увазі доцільність її використання! На мою думку вони без потреби я до цього веду! Для чого лишня таганина якщо можна всю цю справу заносити в відстрілки + Лісгосп думаю має важливіші справи, як завжди в Січні коли ще більшість мисливців хочуть і мають можливість сходити на послідні полювання з року в рік одна і та морока з чергами то немає самих карток, одні проблеми як для мисливців так і для працівників лісгоспу!
 

Доцент

Мисливець
"тільки для того щоб
приблизно 1 міліон мисливців
платили раз в рік по 20гр"А почему по 20? У нас 10 карточка и если нету льгот, то еще 1,70 госпошлина.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
AndriyJaremko;200077 сказав(ла):
Та я розумію це! я маю на увазі доцільність її використання! На мою думку вони без потреби я до цього веду! Для чого лишня таганина якщо можна всю цю справу заносити в відстрілки + Лісгосп думаю має важливіші справи, як завжди в Січні коли ще більшість мисливців хочуть і мають можливість сходити на послідні полювання з року в рік одна і та морока з чергами то немає самих карток, одні проблеми як для мисливців так і для працівників лісгоспу!
Ну, создатели матроски имели какой-то сенс... им известный.
Всеукраинская рада УООР борется с этой карточкой (особенно - с процедурой ее замены, внедряемой в последний год. Чем борьба закончится - будем поглядеть.
Хотя новый голова ДАЛР, приходивший на заседание президиума ВР УООР, создал впечатление адекватного человека, который стремится устранить недостатки законодательства, оставшиеся от прежних властей.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доцент;200116 сказав(ла):
А почему по 20? У нас 10 карточка и если нету льгот, то еще 1,70 госпошлина.
Ну почнемо з того що 10 і 1.7грн два окремих платежа і банк бере ще гроші за перевод цих платежів!
 

Доцент

Мисливець
Да хрен с ней с той двадцаткой, лишь бы она на дело пошла, а не в карман к кому-то, а то сейчас чтобы поменять карточку нужно ехать в область, за карточку заплатить десятку, а дорога туда-назад обходится в 100.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доцент;200224 сказав(ла):
, а не в карман к кому-то,
Ось до чого я веду! Що ми щорічно всім мисливським колективом строїмо дачу чи будинок, купуємо новий марседес якомусь чинуші на горі! Може досить?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доцент;200224 сказав(ла):
Да хрен с ней с той двадцаткой, лишь бы она на дело пошла, а не в карман к кому-то, а то сейчас чтобы поменять карточку нужно ехать в область, за карточку заплатить десятку, а дорога туда-назад обходится в 100.
Ну, напрямую в карман она, конечно, не идет... Но какова польза от неё охотничьей отрасли - сказать не могу.
 

shooter 84

Новачок
Интересно-это только в Киевской и Харьковской областях нада ехать в областной центр для обмена карточки или так по всей Украине?
 

Pavel1988

Снайпер
shooter 84 писал:
Интересно-это только в Киевской и Харьковской областях нада ехать в областной центр для обмена карточки или так по всей Украине?

Якись абсурд!

У вас що в районах немає лісництв?
В нас наприклад, якщо хочеш то йдеш в лісництво, а ні то в районному УТМР здаєш стару платиш 20 грн., записуєш ідентифікаційний номер на листочку (для оплати в банку) і отримуєш нову. Голова УТМР сам бере весь стос старих карточок і в банк.
 

shooter 84

Новачок
Pavel1988;206997 сказав(ла):
shooter 84 писал:
Интересно-это только в Киевской и Харьковской областях нада ехать в областной центр для обмена карточки или так по всей Украине?

Якись абсурд!

У вас що в районах немає лісництв?
В нас наприклад, якщо хочеш то йдеш в лісництво, а ні то в районному УТМР здаєш стару платиш 20 грн., записуєш ідентифікаційний номер на листочку (для оплати в банку) і отримуєш нову. Голова УТМР сам бере весь стос старих карточок і в банк.
Есть у нас лесничество но вот только они отсылают всех в Харьков.
 

Pavel1988

Снайпер
А причина по якій відсилають в область?
 

Pavel1988

Снайпер
shooter 84 писал:
Говорят что этим,сейчас,они не занимаются.

А яким ... вибачте, во ни взагалі займаються? Лісом торгують? Бюрократи х..ві!
Вибачте за емоції, але таких повно кругом. Вам можна лише поспівчувати!
 

shooter 84

Новачок
А вообще в этой ситуации просматривается какаято закономерность,в областях где были проблемы с закреплением земель за УООРом там и происходит этот беспредел.
 

Hovarf

Слідопит
Дуже актуальне питання на рахунок білої карточки. Оскільки її повна назва - "щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання" то , відповідно, державний орган в галузі мисливського господарства при щорічному обміні цих карток повинен вести облік і добутої дичини і порушень правил полювання, якщо такі є. Насправді ніхто цього не робить і обмін цих карток зводиться до банального збору грошей.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Якийсь документ ну повинен бути, для контролю. У нас при перевірці єгер ставить відмітку про перевірку. Не розумію одного. Навіщо матроска для отримання відстрільної картки.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
TOZ-34ER;214477 сказав(ла):
Навіщо матроска для отримання відстрільної картки.
Їм легше (тим хто виписує) виписувати вам відстрілку по вашій "матросці" тому що в ній записано № вашого посвідчення мисливця і відповідно № матроски.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
TOZ-34ER;214477 сказав(ла):
У нас при перевірці єгер ставить відмітку про перевірку.
Ну то Вам дуже везе в мене ні разу єгер відмітки не поставив! Скільки раз був на відкритті по перу ні разу не бачив єгера щоб під час полювання патрулював чи доки перевіряв.


TOZ-34ER;214477 сказав(ла):
Не розумію одного. Навіщо матроска для отримання відстрільної картки.
Аналогічно також не розумію є посвідчення мисливця в ньому вся потрібна інформація + я полюю на УТМРовських угіддях завжди є членський квиток в допомогу!
 
Зверху