Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем Patso, 7 січ 2019.

reloader
  1. huntumy

huntumy Снайпер

Так вони і є заводські. Але розраховані для самостійного спорядження. Тому вони в гільзу і не падають.
    Для покращення результату треба різати 100%. Хто не вибагливий можна і так. Або замінити на чирок.

2. Safari
  3. KFoR

KFoR Снайпер

Я не про п/к, а готові патрони :)

4. Patso

Patso Снайпер

Поки що немає.

5. Patso

Patso Снайпер

А от щодо дорізання, і того що контейнер далеко летить. Недавно експерементував в картеччю. Постріл на 6м. На фото видно, що на цій дистанції, контейнер вже летить окремо від картечі. 20190830_153103.jpg

04_Max_ИЖ26Е, ПИЛЬНУЙ, Stanislav Fursa та 3 іншим подобається це.
  6. Махал Махалыч

Махал Махалыч Мисливець

Летить то вiн окремо.
    Але так окремо вiн ще одного кабана завалить!

Vov-1 подобається це.
  7. Patso

Patso Снайпер

треба провести тест на проникаючу дію самого контейнера))))

Гобой, krushinski00, жестянщик та ще 1-му подобається це.
  8. КДН

КДН Слідопит

Років два назад полював на меліоративному каналі на качку.
    Піднялося дві штуки.Зробив постріл десь на 20 м,качка впала.Поки я вовтузився ,вона оговталася і дала дьору.
    Зробив висновок,що влучив контейнер,забив їй памороки,далі очухалась і полетіла...:D
    Сміх тай годі...

жестянщик, Корнилов та Stanislav Fursa подобається це.
  9. huntumy

huntumy Снайпер

Знайомий стріляв попав крижню в клюв біля голови. Одна дробина. Положив його в рюкзак. Дома на кухні витрушує і почалось. Крижень літає по всій кімнаті. Банки, шкарабанки все на підлогу. Ледве зловив.

ATIS, ТАР, Санёк 86 та 5 іншим подобається це.
  10. Waldi2000

Waldi2000 Новачок

В тому році добирав підранка горлиці, яка після влучання сіла на дерево, підкрався і вистрілив з 7-ми метрів самокрутом на поросі була шашечка пластикова обтюратор, так дома коли розбирав горлицю знайшов цю шашечку далеко в кишках.

11. PirotehniK

PirotehniK ветеран форуму надійна команда

Нужно всегда делать контрольный в голову! :D

huntumy та krushinski00 подобається це.
  12. Patso

Patso Снайпер

Мого друга батько так лиса в рюкзаку приніс додому. Тоді ще шкірка була в ціні, вирішив показати куму якого лиса взяв. Розвязав рюкзак, а лис очухався... і давай по кухні бігати, по столах, тумбочках, побив посуд, поперекидав все і розбив вікно і через город в поле...

ТАР, huntumy та PirotehniK подобається це.
  13. harley 85

harley 85 Мисливець

Що до шаріка, ось такі набої виходять

Зірка з провалом - п/к на 36г, без провалу - п/к на 32г.
    На дно контейнеру кладу 2 картонні прокладки 20-го калібру.
    Це якщо швидко треба.
    Як пан має час та натхнення - контейнер засипаю дрібною тирсою до верху пелюстків, зверху знову таки картонну прокладку 20-го калібру, і вже тоді шарік.
    Такий метод дає кращу кучність.
    Порох звичайний Крук, наразі маю Крук 1(1,8*32) сиплю 1,75 - автоматика працює штатно,
    з відстані в 30-35м куля пробиває обидві стінки автомодільної покришки, на яку закріплено мішень.

Результати відстрілу:
    обведені - 30-35м в доволі швидкому темпі,
    не обведена - 50м.

Stanislav Fursa подобається це.
  14. Lex12310

Lex12310 Мисливець

Друже, я замовляв шш в підкаліберному варіанті, її вага 31.4 і летить причудово, причому замовляв тут на форумі.

krushinski00 подобається це.
  15. are0692

are0692 Мисливець

Пострілявши кулями різних виробників, також різних конструкцій, для себе зробив висновок.
    Порох Nobel A0 1.8г й куля ШШ 40г те що треба. Точність й потужність на висоті.

web2r подобається це.
  16. KFoR

KFoR Снайпер

Гарна куля, мені подобається. А0 теж під кулю супер. А от 1.8... маловато його буде. 1.9 мінімум потрібно. 1.9 ш-ш 1.9 а0 686 = 380мс

ldkukr та are0692 подобається це.
  17. ldkukr

ldkukr Снайпер

+100! я на 2.0 перешёл и не жалею :)

Корнилов та KFoR подобається це.
  18. KFoR

KFoR Снайпер

Я під сталь сипав 2.05 ще не відстрілював. Під ш-ш поки 1.9 380 ніби достатньо і куча на 50м в А4 легко

Корнилов, ldkukr та krushinski00 подобається це.
  19. krushinski00

krushinski00 Снайпер

Стріляй сталь.глянем на швидкість при такій вазі Ао

KFoR подобається це.
  20. ldkukr

ldkukr Снайпер

ШШ стопер! И скорость очень важна. Как показала практика;) 1,8 явно мало. 1.95 стандарт для пулевого ствола, если куча не распадается лучше 2.0. Но это цилиндр, у кого получок а лучше 0,25 - 1,95 и на гуаланди и новая Гильза с сх2000. :)

Олег Валентинович подобається це.
  21. are0692

are0692 Мисливець

Ще є також порох Тахо, споряджаю дробові набої. Хтось користував під ШШ?

Поділитися цією сторінкою