МБ-12 чи ТОЗ б 12 калібр?

Статус
Закрита.

Гобой

Снайпер
Цікаво запитано! Клеймо цкиб соор? А яке воно, чоловіче,що ти тут пишеш? У мене був виріб цкиб, і для загального розвитку, ставиться і ставилось клеймо ТОЗ, бо цкиб це філіал при ТОЗі. І ніяк інакше.
Оце Вы таку тут ДИЧЬ пишите, що я аж прокинувся, немов від холодного душу.
Дякую Вам Ви зробили мій ранок.
 

Охотник77

Снайпер
Вік живи,вік учись) був впевнений що тоз б був тільки в 20му та 16му калібрах. Штучніка в живу бачив тільки в 20му. Антуражна штука) і на той час продавався за помірну ціну $300 чи 400 точно вже непамятаю. Був сипок та треба було ( на любітеля) підмарафетить покриття дерева та стволів
 

Vital88

Мисливець
Вік живи,вік учись) був впевнений що тоз б був тільки в 20му та 16му калібрах. Штучніка в живу бачив тільки в 20му. Антуражна штука) і на той час продавався за помірну ціну $300 чи 400 точно вже непамятаю. Був сипок та треба було ( на любітеля) підмарафетить покриття дерева та стволів
Я бачив іще дві штуки саме МБ в 16 калібрі то на них звичайне гравіювання як на штучних тоз 63. Тут набагато глибше.
Чи можливо визначити на основі якої моделі рушниція бо стволи від тоз 66 семидисятих не стають?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Чи можливо визначити на основі якої моделі рушниція
На основе ТОЗ Б. 12 калибра.
До ВОВ ТОЗ Б в 12 калибре выпускалось наряду с 16 и 20 калибрами, правда, в гораздо меньших количествах.
П.С. Вот, правда, с какой длины хвостовиком?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

SERG75

Мисливець
Шановні, зверніть увагу на дату в накладной, 20 грудня 1978р. В цей час ні ТОЗ БМ і
тем більше ТОЗ Б вже не випускали. Можливо рушниця відрправллялась в Тулу на доработку.?
 

Vital88

Мисливець
Шановні, зверніть увагу на дату в накладной, 20 грудня 1978р. В цей час ні ТОЗ БМ і
тем більше ТОЗ Б вже не випускали. Можливо рушниця відрправллялась в Тулу на доработку.?
В номері перші дві цифри 75,думаю це і є рік випуску. Рушниця 100% зі ЦКІБ. Чому і питав, що за модель бо на тоз 66 не схоже.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Рушниця 100% зі ЦКІБ.
Клеймо ЦКИБ на ружье есть?
Ну, допустим, если бы у Вас не было этого наряда/накладной (проще говоря- бумажки), как можно было бы доказать, что оно- имеет отношение к ЦКИБ?
Даже в наше время на ЦКИБе реставрируют ружья, но можно ли говорить, что они, после ремонта- уже не ТОЗы и ИЖи, а ЦКИБ?
 

Vital88

Мисливець
Клеймо ЦКИБ на ружье есть?
Ну, допустим, если бы у Вас не было этого наряда/накладной (проще говоря- бумажки), как можно было бы доказать, что оно- имеет отношение к ЦКИБ?
Даже в наше время на ЦКИБе реставрируют ружья, но можно ли говорить, что они, после ремонта- уже не ТОЗы и ИЖи, а ЦКИБ?
1. Близький родич попереднього власника, не останній чоловік у керівництві саме ЦКІБ був;
2. Клейма на подушках стволів не із рядового ТОЗ і після реставрації їх не ставили;
3. Деякий час тому уточнював у одного поціновувача із столиці колишнього СРСР чи є запис у книзі обліку готової продукції ЦКІБ і по даті, що вказана на "бумажці" є ідентичний запис із тими ж реквізитами;
4. Рушниця була продана дешево за "роспорядженням згідно заяви". Рушниці з ЦКІБ нехай навіть тозовскі можна було купити вільно по заяві іще й по ціні звичайної курковка?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
1. Близький родич попереднього власника, не останній чоловік у керівництві саме ЦКІБ був;
2. Клейма на подушках стволів не із рядового ТОЗ і після реставрації їх не ставили;
3. Деякий час тому уточнював у одного поціновувача із столиці колишнього СРСР чи є запис у книзі обліку готової продукції ЦКІБ і по даті, що вказана на "бумажці" є ідентичний запис із тими ж реквізитами;
4. Рушниця була продана дешево за "роспорядженням згідно заяви". Рушниці з ЦКІБ нехай навіть тозовскі можна було купити вільно по заяві іще й по ціні звичайної курковка?
ЦКИБ не ЦКИБ, но что ружье ЛЕГЕНДАРНОЕ- это факт.
 

Серж Іванович

Мисливець
Доброго дня шановні форумчани заготовки може й з тоза. а зібране воно було на цкібі номерація цкібовська і ніхто окрім цкіба так неномирував. І цкіб помойму з 1958-1959 клейма не ставив вниз вже йшла така номерація як тут. Рушничка ляля і тут це понімаю не тільки я.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня шановні форумчани заготовки може й з тоза. а зібране воно було на цкібі номерація цкібовська і ніхто окрім цкіба так неномирував. І цкіб помойму з 1958-1959 клейма не ставив вниз вже йшла така номерація як тут. Рушничка ляля і тут це понімаю не тільки я.
 

Вкладення

Серж Іванович

Мисливець
Фандорін цеж не турок а ви начинаєте понти колотити. На мц-6-04 також сама номерація 6-сти значна і ніхто в ті часи крім цкіба йй неставив і тут на форумі багато хто це знає.
 

Hunter 79

Слідопит
,,Вітаю панство. Маю у стайні такого коника.,,

З вeликою ймовірність - на що вказують дeкілька факторі включаючи накладну , Ваш ,,коник,, походить з конюшні ЦКІБа , алe факт його чистокровності дужe сумнівний та очeвидний , маю припущeння , що під модeль ,,Б,, в ,,поблату,, на цкібі був ,,затюнінгований , ТОЗ-66 .
З повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху