МИСЛИВСЬКІ СОБАКИ НА ПОЛЮВАНІ - З ДОКУМЕНТАМИ ЧИ БЕЗ?

istomin88

Мисливець
Н
Сподiваюсь, що зрозумiли, так як здебiльшого мисливськi собаки з документами, а власники знають як це виглядае... проте, кожен сам обирае з чього й що лiпити.
Власне тема цiкава) На автомобiльних форумах не зустрiчав про “керування з документами чи без», але впевнений, що створивши там подiбну теж знайдуться прихильники посперечатись...
Невдале порівняння з автомобілями!
Я ніде небачив щоб бездомні автомобілі зграями їздили по вулицях і плодилися між собою Мерседес і Жигулі) )
 

Genry

Снайпер
Багато з чим згоден з написаного, проте родовiд доводить саме те що це мисливська собака. Цей висновок зроблено трьома незалежними експертами.
 

Genry

Снайпер
А евробляхи з смiтникiв Европи? Розплодилось безлiч. Хоть якось трохи на зараз проблему вирiшено)
 

andryx1

Снайпер
Багато з чим згоден з написаного, проте родовiд доводить саме те що це мисливська собака. Цей висновок зроблено трьома незалежними експертами.
На виставці, з усіх суддів, 1 рідко 2 ,мають категорію,допуск для встановлення належності до породи.Потрібно "пройти" 2-3 виставки.
 

Genry

Снайпер
Ага. То все не тiльки грошi, а й час, хвилювання та багато iншого. Це складно, якщо простою мовою. Проте зараз будете полювати законно.
Особисто я выбрав простий та перспективнiший шлях
 

Genry

Снайпер
Добре, що людинi Бог дав право обирати. Ось i кожен користуеться цим на власний розсуд
 

Genry

Снайпер
Особисто моя думка, що пройшли важкий, проте вiрний шлях в цьому випадку
 

VADAS67

Слідопит
Хлопці не сваріться,я в охоті вже 27років.Мав дуже много собак.але тільки одна Дакота( г.ф+ягт.) робила чудеса. А у товриша по-охоті булв гончак(зборна солянка) то він робив без поводка і без хозяїна всю роботу в загонці.Доста було йому сказати іди шукай, і він робив 2-3 заходи на загоні, поки не вижене звір*я... Ми його називали* Професор*
 

Genry

Снайпер
Можливо це й вiдрiзняе породних вiд «збiрних» чи як його назвати корректнiше? Так весь виводок суки з якого моя собака чудово працюе...
Чи не краще не втрачати роки в пошуках вийнятка?
 

Mykola STARyy

Снайпер
На виставці, з усіх суддів, 1 рідко 2 ,мають категорію,допуск для встановлення належності до породи.Потрібно "пройти" 2-3 виставки.
Читайте "Положення про організіцію заходів у системі КСУ"
http://uku.com.ua/polozheniya/show/organ_zahody.html
1.3. Собаки, внесені до каталогу виставки, мають бути зареєстровані в Племінній Книзі чи Додатку до Племінної Книги країни – члена МКФ, чи країни – контракт- партнера МКФ (АКС – Американський Кеннел Клуб, США; КС – Англійський Кеннел Клуб, Великобританія; СКС – Канадський Кеннел Клуб; Канада).
.6. Повні дані з каталогу кожного собаки повинні включати:
- № за каталогом,
- кличку собаки,
- № родоводу собаки,
- дату народження,
- окрас,
- кличку батька з номером родоводу,
- кличку матері з номером родоводу,

- прізвище та ініціали заводчика,
- прізвище та ініціали власника із зазначенням міста / країни .
Про яке право встановлення проди може йти мова, коли повинні бути родоводи не тільки самого собаки, але і обох батьків.

Genry, не може бути за визначенням нульовий родовід, якщо зобов'язані бути родоводи обох батьків.
Хлопці не сваріться,я в охоті вже 27років
Це ви кому? Хто тут свариться?
 

Genry

Снайпер
Експерти визначили що це спанiель отже це спанiель. Проте не бiльше. Полювати можна.
Перегляньте родовiд вище.
Отакий собака-сирота...
 

Genry

Снайпер
Людина пiшла законним шляхом i тепер отримала безумовно законне право на полювання. Микола, хiба це не саме вiрне рiшення якщо вже так сталось i якщо цей шлях привiв таки до результату(а могло скластись що просто ще втратив би кошти)?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Микола, хiба це не саме вiрне рiшення...?
Ні. Вірне рішення - планова в'язка від породних предків.
Людина пiшла законним шляхом i тепер отримала безумовно законне право на полювання.
Нема тут ніякого законного шляху. Я вам наводжу документи, які регламентують право участі в полюванні і роботу виставок. Ваше "законним шляхом" протирічить кожному з них.
Ви протиставляєте свої емоції і своє уявлення про справедливість.
 

Vladddd

Мисливець
Хлопці не сваріться,я в охоті вже 27років.Мав дуже много собак.але тільки одна Дакота( г.ф+ягт.) робила чудеса. А у товриша по-охоті булв гончак(зборна солянка) то він робив без поводка і без хозяїна всю роботу в загонці.Доста було йому сказати іди шукай, і він робив 2-3 заходи на загоні, поки не вижене звір*я... Ми його називали* Професор*
це все добре, але одна ластівка весни не робить. Михайло Ломоносов від народження не мав шляхетних коренів, але став великим вченим, до якого прислуховувались імператори. бувають беспородні цуцики дуже розумними, але на те й є породи, що в них вже закладені відомі якості. проте є люди, які з початку роблять, а потім думають. гарно, що вони своїх собак не кидають напризволяще, а виправляють і свої, і чиїсь помилки
 

Genry

Снайпер
Ні. Вірне рішення - планова в'язка від породних предків.
Прошу не виривати з тексту частину і коментувати її) Мова йшла по конкретній ситуації, а не вцілому.
Нема тут ніякого законного шляху. Я вам наводжу документи, які регламентують право участі в полюванні і роботу виставок. Ваше "законним шляхом" протирічить кожному з них.
Ви протиставляєте свої емоції і своє уявлення про справедливість.
Давайте розглянемо їх рительно і почнемо з наказу номер 25 голови КСУ Оніщенко від 27.12.2016р.
 

Genry

Снайпер
Ви протиставляєте свої емоції і своє уявлення про справедливість.
Так, бо ми люди. Можливо це хибно для інших, проте впевнений, що шанс потрібно давати і людині і тварині. Була б собака дефектна - забракували б експерти, бо тих що знаю своєю репутацією навіть пишаються
 

Genry

Снайпер
але одна ластівка весни не робить. Михайло Ломоносов від народження не мав шляхетних коренів, але став великим вченим, до якого прислуховувались імператори
Таки робить виходить))) Саме ці ластівки й роблять нам світ) Проте ми не про це...
 

Mykola STARyy

Снайпер
Прошу не виривати з тексту частину і коментувати її) Мова йшла по конкретній ситуації, а не вцілому.

Давайте розглянемо їх рительно і почнемо з наказу номер 25 голови КСУ Оніщенко від 27.12.2016р.
Якщо під КСУ ви маєте на увазі кінологічну спілку, а не конституційний суд;), то нагадую вам ще раз: кінологічна спілка не уповноважена дозволяти полювання. "Документи КСУ" з нульовим родоводом протирічать діючому законодавству і її власним положенням.
Пан Онищенко може видавати будь які накази, це нічого не міняє. Він не в силі змінити закон.


По четвертому колу пояснювати вам очевидні речі я не налаштований.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Якщо під КСУ ви маєте на увазі кінологічну спілку, а не конституційний суд;), то нагадую вам ще раз: кінологічна спілка не уповноважена дозволяти полювання. "Документи КСУ" з нульовим родоводом протирічать діючому законодавству і її власним положенням.
Пан Онищенко може видавати будь які накази, це нічого не міняє. Він не в силі змінити закон.


По четвертому колу пояснювати вам очевидні речі я не налаштований.
Доброго здоров'я, пане Миколо!.
Суто із своїх переконань(міркувань) - що до нульового родоводу, я теж так як ви, не являюсь прихильником таких пільг ... але, як кажуть у нас в селі)) "патик має два кінця". Поясню коротко про тих "два кінця")). До прикладу у р-ні є хороший молодий вижлець РГ., котрий має відоме походження, та в свої не повні два роки, показує дуже хорошу роботу по З/Р, підкреслюю вижлець має відоме походження - тобто я знаю не те що всі його чотири коліна. а навіть більше)) - вісім!!!., він іде від дипломованих робочих ліній..., але собака не попала у правильні мисливські руки - вона там де "папери(документи) - то фігня", про в'язки у такому випадку можна забути, але є можливість відібрати)) у горе господаря, того вижлиця і полювати з ним. Тільки це потрібно робити з РОЗУМОМ, оскільки РОЗУМУ в нас, на жаль не багато), тому саме я і проти такого нульового родоводу взагалі!!!. Не доросли ми ще поки що!!!, до такого, можливо з часом доростемо... можливо!!!


Так от якщо спиратись на Н А К А З 12.03.2004 N 31 ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 березня 2004 р. за N 318/8917 - (До речі, на даний час внесено зміни, а саме про відмітку про допуск до полювання). Але пункті 1.4. сказано -
"Ведення справ з питань видачі паспортів та допусків
собак до полювання здійснюється територіальними органами
виконавчої влади в галузі мисливського господарства та полювання
або осередками всеукраїнських громадських об'єднань з мисливського
собаківництва (у тому числі Федерацією мисливського собаківництва
України, за згодою) в Автономній Республіці Крим, областях, містах
Києві та Севастополі (далі - організації)."

Зверніть увагу "та допусків собак до полювання" , або осередками всеукраїнських громадських об'єднань з мисливського
собаківництва

У нашому випадку КСУ є якраз є таким осередком.
 
Зверху