МЦ ЦКИБ

Статус
Закрита.

mulyavchik

Снайпер
До речі.шановні форумчани, в 16р. пан BVR продавав 10 67р.в.Стартував з 10 зелених.Подальша доля рушниці невідома
 
  • Like
Reactions: BVR

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Давно його не чути
На інших форумах і Вайбер каналах активний,а тут мовчить…
Добре,що є людина,бо самі знаєте,що з Ірпіня мразота кацапська зробила:(
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Ружье-imman-meffert-hubertus-16х70.114716/,
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-Грейфилт-в-12-калибре.114688/
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Наразі чекаю на 110 ку і Тоз 34
Зараз виставлю в іншу тему
Дуже чепурна,хоч і Тоз 34
 

мц-9к

Новачок
МЦ6 теж нічого
Треба пошукати,що така у нас вартує,чи вартувала?
Також до теми 110

Боюсь, Костя, Ваші шанси дуже малі: війна нівелює(знецінює) предмети розкоші взагалі і ще більше все що пов’язано із кацапією в нашій країні, якщо мова іде про ваш біз…подивіться на ринок мисливської зброї зараз…це тільки маленький приклад…ще є ін фактори в цьому напрямку…

Далі якщо навіть просто брать собі:

З протилежної сторони (бідування в аукціоні) у ваших краях + у сусідньому США є росіяни (бувші, чи як їх називать тепер,не знаю), які в темі, які помішані на мц, збирають колекції злощасного мц), сплива в пам’яті ім’я Роман який виставляв на ганзі фото кімнати, підлога якої була всипана тим залізом…

Так що боюсь із ціноутворенням може буть нескладуха( … беззаперечно справа Ваша


Цікаве кіно, гризу поп-корн) щоб хоч трохи відволіктись від сумного…
 

мц-9к

Новачок
Так а чого ж за Меркелі й Зауери з Крікгофами дають а ЦКІБ недадуть?
Ви говорите не конкретно, Олексій, Ви говорите про взагалі… а он у Києві за Франкота із гравіюванням Іпполіта Коромбеля(прошу пробачення за можливу неправильність написання імен та прізвищ Майстрів) не дають зараз 6

Беззаперечно, якщо можна абстагуваться від кацапії, це майже вершина цкібовського айсбергу, якщо так можна сказать, і ніхто не хоче применшити значимість, цінність чи образить кого не будь , ні в якому разі!

Просто цікаво спостерігать за деталями, закономірностями, причинно-наслідковим зв’язком…

В зв’язку із цим дозвольте висловить декілько думок з цього приводу. Також прошу не судить дуже строго і не закидать тапками) оскільки це суб’єктивні думки а отже з великою долею імовірності можуть бути помилковими

Отже пан Арго стверджує що це дослідний зразок і це може різко змінить цінову політику. так звичайно, якщо це справді дослідний зразок! Інша сторона медалі-шлях до вершини досконалості-тернистий! Дослідний зразок ще не «відшліфований»
Відсутність клейма допустимих тисків-так не могли визначиться в дослідному зразку, на той конкретний момент, «потолок» ще невідомий точніше не хотіли створювать таких навантажень якими б могли підуть/знищить зразок. Стінки то тонші ніж в спортивних бо в завданні-елегантність і ін
Доречі, цікаво, яка вага ствольного блоку?Випробування державної дослідної станції пройдено успішно і добре, отримайте клеймо. Цього достатньо для безпечної експлуатації в межах «мисливських» тисків порохових газів. Отже відсутність цього клейма не критична оскільки компенсується клеймом гис

Далі-дерево. Приклад виглядає масивно, «м’ясисто», очевидно для збалансування

Малюнок волокон не прямолінійний який був тоді прийнятий, градація, мабуть, посередня та вона і не важлива була в досліді. Важлива сутність, ттх, естетика на другому плані у цьому випадку, оскільки можна замінить. Отже це маленький мінус

Далі про те як вона потрапила до Канади. З цього приводу хоч приблизно, Костя, натякніть або напишіть у приват прізвище(а) попередніх власників. Не вплутуйте, будь-ласка, Брежнєва, йому мабуть, було б соромно, таке дарувать ВІП канадцям) ну це вже Остапа понесло) Пробачте і нехай щастить, дозвольте всим побажать буть в такій «формі» у віці 50 років)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні іду забирати МЦ 110 і МЦ 6.

Ціну на продаж на форумі. Ви ж тут її визначали.
А ми подумаємо.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ціну я можу скласти лише після доставки товару додому,в Україну .Наразі рушниці вже в мене,але в Канаді,а це ще навіть не півшляху,тому кінцевої цифри не буде
Проходи таких моделей знайшов у розділі Колекційної зброі,почув думки знавців і тепер є від чього відштовхуватися
Особливо друга ссилка вразила по ціні,але й рушниця там теж у стані нової,майже як моя
МЦ 6 забирає мій товариш,молодий мисливець,тільки отримав дозвіл в Канаді,хай полює з нею…
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ви говорите не конкретно, Олексій, Ви говорите про взагалі… а он у Києві за Франкота із гравіюванням Іпполіта Коромбеля(прошу пробачення за можливу неправильність написання імен та прізвищ Майстрів) не дають зараз 6

Беззаперечно, якщо можна абстагуваться від кацапії, це майже вершина цкібовського айсбергу, якщо так можна сказать, і ніхто не хоче применшити значимість, цінність чи образить кого не будь , ні в якому разі!

Просто цікаво спостерігать за деталями, закономірностями, причинно-наслідковим зв’язком…

В зв’язку із цим дозвольте висловить декілько думок з цього приводу. Також прошу не судить дуже строго і не закидать тапками) оскільки це суб’єктивні думки а отже з великою долею імовірності можуть бути помилковими

Отже пан Арго стверджує що це дослідний зразок і це може різко змінить цінову політику. так звичайно, якщо це справді дослідний зразок! Інша сторона медалі-шлях до вершини досконалості-тернистий! Дослідний зразок ще не «відшліфований»
Відсутність клейма допустимих тисків-так не могли визначиться в дослідному зразку, на той конкретний момент, «потолок» ще невідомий точніше не хотіли створювать таких навантажень якими б могли підуть/знищить зразок. Стінки то тонші ніж в спортивних бо в завданні-елегантність і ін
Доречі, цікаво, яка вага ствольного блоку?Випробування державної дослідної станції пройдено успішно і добре, отримайте клеймо. Цього достатньо для безпечної експлуатації в межах «мисливських» тисків порохових газів. Отже відсутність цього клейма не критична оскільки компенсується клеймом гис

Далі-дерево. Приклад виглядає масивно, «м’ясисто», очевидно для збалансування

Малюнок волокон не прямолінійний який був тоді прийнятий, градація, мабуть, посередня та вона і не важлива була в досліді. Важлива сутність, ттх, естетика на другому плані у цьому випадку, оскільки можна замінить. Отже це маленький мінус

Далі про те як вона потрапила до Канади. З цього приводу хоч приблизно, Костя, натякніть або напишіть у приват прізвище(а) попередніх власників. Не вплутуйте, будь-ласка, Брежнєва, йому мабуть, було б соромно, таке дарувать ВІП канадцям) ну це вже Остапа понесло) Пробачте і нехай щастить, дозвольте всим побажать буть в такій «формі» у віці 50 років)
Вітаю
На скільки мені відомо від продавця,ці 4 ружика,належали одному з покійних власників відомої в Канаді фірми Ruko of Canada,фамілії не знаю,але впевнений,що продавець знає,втім я не наполягав на цій інфі,бо мене цікавили ці предмети,тому не хотів проявляти лишнє ,,любопитство,,щоб не наганяти ажіотаж,дивлячись на те,що рушниці 50 років,то робити розслідування,коли і як вона попала в Канаду і весь шлях,до того,як вона попала до мене буде досить складно і врядчи можливо
Але факт залишається фактом,вона потрапила до мене
Можливо Брежнєв чи Андропов і тримали її в руках,хто зна…
По факту,класна,рідкісна рушниця,в дуже хорошому стані-історія продовжується…
 

starvin

Мисливець
Малюнок волокон не прямолінійний який був тоді прийнятий, градація, мабуть, посередня та вона і не важлива була в досліді. Важлива сутність, ттх, естетика на другому плані у цьому випадку, оскільки можна замінить. Отже це маленький мінус
Дозволю собі трохи доповнити даний вислів. Дерево не просто посереднє, воно просто жахливе як для "найлучого ружа"- на МЦ-6 наявний сучок в прикладі, а на одній з двох 110 присутній врослий сучок і недбала врізка в районі нижньої личини. Оскільки я бачив таке на БАГАТЬОХ штучних рушницях ЦКИБ СОО, то це мабуть ключова ознака топовості.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Костя,прекрасний екземпляр!!Такий заслуговує лише похвалу,та виділення гормонів радості,а не виділення жовчі.Її ціновий поріг,в нас,ти зараз не встановиш.Не на часі.Тримай до мирного часу.Такий в ціні лише набуде ваги.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Відсутність клейма випробування на даному / предметі / ' не более кг / см 2 ' , це плюс чи мінус ? Яке є пояснення що до його відсутності та з якої марки сталі виготовлена ствольна параі ? Які рекомендації стосовно використання набоїв саме в даному екземплярі ?
Напевно що від цих відповідей буде основа визначення приблизної ціни а не лише від самого виконання ...
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Відсутність клейма випробування на даному / предметі / ' не более кг / см 2 ' , це плюс чи мінус ? Яке є пояснення що до його відсутності та з якої марки сталі виготовлена ствольна параі ? Які рекомендації стосовно використання набоїв саме в даному екземплярі ?
Напевно що від цих відповідей буде основа визначення приблизної ціни а не лише від самого виконання ...
рекомендації стосовно використання набоїв саме в даному екземплярі
такі ж як у будь-якої рушниці з патронником 70мм
 

kef

Зброяр
рекомендації стосовно використання набоїв саме в даному екземплярі
такі ж як у будь-якої рушниці з патронником 70мм
Без /повірочного/ клейма цей екземпляр більше схожий на виставковий 'пробник' ведеенха.
 
Статус
Закрита.
Зверху