Мотоцикли для полювання

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Кстати на риа юа в запчастях есть движки кпп и еще кое что по ценам ниже ворованых, если интересно завтра ссылку кину
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую!! я чогось такого магазину не знаходив! і ціни прийнятні
 

greyder

Мисливець
Я б не сказав, що на авторіа дешеві запчастини. На рахунок витрати палива, в мене на мт 10-36 у змішаному циклі виходить 5,5-5,8 л на 100км.
1233.JPG
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую!! вже дивлюсь! розберусь з дроболійкою, та поновлю тему та подокидаю по гумі - до речі з"явилась Мітас на ОЛХ кросова, по фаркопу до мотоцикла.
П.с - дід м72 не віддає, чекає, що прийдуть і дадуть як за новий Харлей
 

greyder

Мисливець
Дякую!! вже дивлюсь! розберусь з дроболійкою, та поновлю тему та подокидаю по гумі - до речі з"явилась Мітас на ОЛХ кросова, по фаркопу до мотоцикла.
П.с - дід м72 не віддає, чекає, що прийдуть і дадуть як за новий Харлей
Мітас хороша гума, але для бездоріжжя, а на твердому покритті стирається швидко . Собі встановив як на фото.
А дід ще трохи почекає, та віддасть за прийнятну ціну. 11111111.jpg
 

greyder

Мисливець
В залежності, від китайвиробника. Я на своїх зимою по гаражам накатався, це при тому, що шини трохи приспустив:). Марку виробника подивлюсь та скажу. купляв з рук на початку року 600 грн за пару нових.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
NORD_10 з двигуном щось робив, чи все в стандарті?
стандарт - тільки поставив поршні під високооктановий бензин. щатуни рідні МТ-9 важкі та й маховик його важчий за 10 чи 11й - дає змогу на підйомі по бездоріжжю збити газ повністю і плавно додати, як на мене 11ка товариша трохи захлиналась, треба було піжтиснути зчеплення.
 

greyder

Мисливець
Маховики однакові. Там різні розподільчі вали по фазам. А ставив самі поршні, чи і циліндри коротші? Для поршнів мт 10-36 циліндри коротші на 1мм за інші.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

greyder

Мисливець
На вижим впливає довжина пальців маховика, якщо не помиляюся по пам'яті - довжина пальців має бути на 2мм довшою за висоту пакету дисків. В мене тепер стоять поршні 10-32 в циліндрах від 10-36. В запас підготував нову поршневу з поршнями almot 79мм, кільця пріма, циліндри торцовані на 1,5 мм для збільшення ступені стискування.
 

greyder

Мисливець
По своєму мотоциклу, можу сказати, що багато нервів пішло, доки довів до нормального стану. Тепер по темі.
На полювання використовую Дніпро МТ 10-36 з коляскою. Між сезонами використовую як дорожній транспорт. Для коляски використовую міст стандарт, для одиночки міст з 9-ою прискореною.
 
Останнє редагування:

Traktorist

Мисливець
Температура двигуна до газу н1якого в1дношення не мае, р1зниця м1ж бензинопов1тряним газом 1 пропаном не велика. Але не поставиться газ на так1й двигун томущо для гбо потр1бне водяне охолодження. З повагою! А ось м1й коник на якому я пересуваюся для улюбленого в1дпочинку 1 на полювання 1 на риболовлю. Дореч1 1977 р1к випуску ну думаю ще поб1гае, бензину л1тр1в 4 на сотню 1сть.
Бак і бардачок картеччю прострелили ?:eek:
 

greyder

Мисливець
Бак і бардачок картеччю прострелили ?:eek:
Чому не можна поставити ГБО при тому на колясича. Охолодження ні причому, а до редуктора підключити масляну магістраль з картера. Але то дуже напряжно, у реалізації, легше дизельний двигун поставити.
Обговорення можливості установки: http://forum.dnepromoto.com/sistema-pitaniya-b26/gbo-na-kolyasochnika/
pulsar1.jpg

От лінк на редуктор до мото: http://www.alibaba.com/product-detail/cng-lpg-reducers-for-motorcycle_1708603680.html
 
Останнє редагування:
Зверху