Мотоцикли для полювання

слон

ветеран форуму
надійна команда
Вакуумні карби, запалювання "саруман", редуктор 9-а. Двигун перебраний: поршнева 2-й ремонт, маслосистема з фільтром і резиновими манжетами у гітарці..
так і хочеться продовжити - "Счеплення -Фередо,резина -Піреллі,тормоза -Брембо,амортізатори -Олінс ,рама -Дельтабокс :)
 

greyder

Мисливець
Зчеплення - залишки фередо, резина - китай, тормоза типу слава богу що стали, аморти є, рама типу дуплекс кривими руками роблена. :))))))
Якщо чесно, то запчастини та деякі агрегати настільки погано зроблені, що без доробок з гаража ледве виїдем. От і приходиться мудрити. Сам постійно працюю з технікою, але щоб так криворуко все робити то треба постаратися.
Доречі тяга впала майже невідчутно. Коли ставлю коляску, то міняю редуктор на 8-у.
 

Maximus1983

Мисливець
NORD_10 а Вам часом донор до вашого Урала не потрібен?
Стоїть у батьків трухне потихеньку, жалко дивитись, а ремонтувати я його точно не буду, і на брухт здати рука не підіймається.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
NORD_10 а Вам часом донор до вашого Урала не потрібен?
Стоїть у батьків трухне потихеньку, жалко дивитись, а ремонтувати я його точно не буду, і на брухт здати рука не підіймається.
дякую! у мене справді МТ-9! але де ви є та що хочете за нього. можна фото у мене товариш реставрує їх та возить в Іспанію.
 

greyder

Мисливець
Вже відписався у привітаннях:p! Доречі зустрічав опис по к-750 з лодкою замість люльки у заводському виконанні, але у серію не пустили....
 

Maximus1983

Мисливець
День добрий.
Який саме мотик я не роздивився бо з мобільного не дуже добре видно.
Мій Урал 1996 р.в. стоїть зараз у батьків на Черкащині.
Його технічний стан м'яко кажучи не дуже хороший тому й ціна буде символічна.
Я його продавати і не збирався, були мрії його відреставрувати, але немає ні часу ні коштів, запчастини до нього не дешеві, особливо хитрий міст якого я так і незнайшов навіть на мото заводі в Києві( зламано півтора зуба в планетарці).
А хитрий міст у тому , що він має менше зубів у планетарці чим звичайний і кріпитьця до вилки не чотирма шпильками а тільки двома по діагоналі, інші два місця під шпильки заглушені.
Була спроба заміни самої планетарки але він вже їхав набагато повільніше.
Поршневу групу теж потрібно міняти.
Короче кажучи я його краще віддам за символічну ціну в хороші руки чим здам на брухт.
Ось такі пироги.
 
Зверху