Муки вибору Armsan a612 s & ATA ARMS NEO 12

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем HaNtEr95, 1 січ 2019.

reloader
  1. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

На весну планую прикупити новий напівавтомат (моя хоч і безвідмовна мц21-12 вже якось набридла своєю вагою на ходовій по зайчику і 1мм чоком). І ось ніяк не можу визначитись що обрати краще.. армсан чи ату.. (газовідвід чи інерційка непринципово) найголовніше для мене - безвідмовність, та надійнісь в експлуатації (відсутність неочікуваних поломок).. може хто з товаришів по власному досвіду підскаже що краще обрати..?

дмб 91 14 подобається це.
  2. Safari
  3. Simson72

Simson72 Мисливець

Нео 12

KFoR та HOMICH подобається це.
  4. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Повторюсь, двостволка або помпа.

Цікаво, що інші порадять, і які будуть аргументи.

5. web2r

web2r Мисливець

Армсан, всеядний, будь який самокрут переварює, в колективі є нео, дуже вибаглива до набоїв.

crp, Sahno_Bogdan, Черниговский та 2 іншим подобається це.
  6. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

Він у Вас уже давно, чи були які поломки чи неперезаряди, і які навіски найчастіше використовуєте? Просто не зустрічав армсанів на полюванні, лише нео у всіх, цього сезону двоє товаришів придбали нео, пока що задоволені ( але у них настріли до 100)

7. василь довжик

василь довжик Слідопит

Ви я так розумію,даючи пораду придбати помпу,ходите на полювання з таким причудом?

8. web2r

web2r Мисливець

Полюю з ним третій сезон, до цього 3 чи 4 сезони з ним відполював друг, в якого я його і придбав. Ні в мене, ні в нього, наскільки знаю ,поломок, проблем не було. Наважки дробу в основному 32, 28 Гр, зрідка 36. Добре летить куля ш-ш сигмент вагою 40 гр від Валерія і латунна типу удар. Загальний настріл не скажу, не веду підрахунку.
    До речі, друг після продажу відходив сезон з іж 26, швиденько продав і знову купив Армсан. В нашому колективі їх 3 шт + ще один в знайомого, ні в кого проблем не виникало.

охотник70 подобається це.
  9. василь довжик

василь довжик Слідопит

Як власник нео-12,можу сказати одне ,рушниця супер.Їсть все,головне,щоб був відкалібрований заряд.Як що чисто ходова і на зайчика думаю легенька двудулка на першому місці.Третій патрон там не потрібний а в більшості,при правильному підборі знаряду і другий їде до дому.А от на перо це вже да.Рушниця в користуванні 3 рік.З.Пв.

10. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

Дякую за відгуки, полювання в основному качка/голуб - заєць/лис.

11. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

таких опцій жоден н/а дати не може!!! маєте на гусака/качку 2112, то й не партесь. купіть вертикалку (бо звикли бачити 1 ствол та прицільну планку у н\а), найлегша буде Т-34, заєць, качка, голуб - скрізь треба різкий кучний бій - саме Т-34 надає, треба буде на фазана - дисперсант вирішує це питання.
    а чистити газовідвід - 40 хв після кожного полювання - саме воно!!! я знаю це як колишній власник н/а.

Махал Махалыч та Владимир Мурзин подобається це.
  12. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Хз, сучасних інерційок не маю, але якщо порівнювати чищення МЦ 21-12 та турка "Алтай", то на МЦ 21-12 я трачу значно більше часу та більш прискіпливо підхожу до процесу чищення. З механізмом газовідвідного турка мені після чищення МЦ 21-12 здається все набагато простіше - протер кільце на стволі, поршень і робочий край трубки магазину. Все.
    Доречі, і в ствольну коробку в МЦ 21-12 попадає набагато більше сміття, ніж в "Алтай". Точніше в МЦ 21-12 там завжди після полюваннь повно сторонніх включень, в "Алтаї" майже немає. Повторюсь, сучасних інерційних рушниць в мене немає, тому порівнюю тільки те, що є.

crp подобається це.
  13. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

Не знаю чому, але психологічно мені "важко" полювати з двохстволкою)) ( деякий час полював з батьковою иж 27 16к). - якось некомфортно себе почуваю, певно звик до можливості 3 пострілу, хоч і добуваю дичину в основному 1-2 пострілами рідко 3. Помпа і полювання для мене речі несумісні ( суто моя думка)

Mazaj 2018 подобається це.
  14. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

Незнаю кому як, а мені чищення зброї приносить задоволення, до цього мене, певно, ще батько привчив з дитинства а потім і мц-21-12))))

15. NORD_10

Гена, то точно про ружжо???:eek::D:D:D:D

1gena73 подобається це.
  16. 1gena73

17. 1gena73

Якщо в 23 роки мучають муки вобора, то МЦ 21-12 точно не твоє :) В 23 роки мені було байдуже "де, коли і з ким", аби бігом на полювання, а час вимірювався "від вихідних до полювання" :)

Черниговский, Корнилов, KFoR та 2 іншим подобається це.
  18. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

Наполювання батько брав з 6 років, з мц полюю офіційно 3 роки ("неофіційно" років 7 ), час так само вимірюється ( а ще і наряди на вихідних бувають))) але мені, на відміну від Вас, не байдуже де коли і з ким) і хочеться кращого, (мц моє 67р.в. і продавати пока що не збираюсь)

19. huntumy

huntumy Снайпер

Армсан робочая машинка. Шестой сезон. Часы. Нареканий на это бренд куда меньше чем нео.
    На разных форумах есть отзывы.
    К тому же нужно помнить не все скажут что у его ружья были проблемы. Всегда все хорошо.

20. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

А чому по Вашому не моє? А Ви як зброю купляєте - нероздумуючи, побачив-купив??)

21. NORD_10

малось на увазі, що люди, яким зараз "за 40" колись купували РУЖО, і воно було одне, і якшо було - то було величезне щастя!!! моделі ділились на курковку безкурковку, горизонталку та вертикалку, директори маслозаводів чи 1 секретар райкому патрії міг дозволити собі "п'ятизарядку"! а що вони мають назви ТОЗ, ІЖ, МЦ - ніхто не знав та не вникав, а якщо знали то тільки обрані. сучасним молодим мисливцям того не зрозуміти - у мисливському магазині немає зброї!!! а у старих мисливців висиджували під хатою дні і вечори з одним питанням - коли продаватиме!!!

Черниговский та 1gena73 подобається це.

Поділитися цією сторінкою