Муки вибору Armsan a612 s & ATA ARMS NEO 12

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем HaNtEr95, 1 січ 2019.

1. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Я в 23 роки не мав змоги купити іншу рушницю, тому полював з подареним батьком ТОЗ-34. Ця рушниця все так же і досі зі мною. Напевне, ми тоді не так жили і не про те думали. Мені було ніколи думати про іншу рушницю, я біг на полювання і думав про качок та зайців. Не було тоді того різноманіття та вибору, доступності інформації, не мучили простих мисливців такі "муки вибору".

crp, ПИЛЬНУЙ, Корнилов та 4 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

буде нам Гена по 60 - прочитаємо тему "який бластер краще обрати, якщо полюю в основному на марсіан та зомбі"!

Корнилов та 1gena73 подобається це.
  4. Pavel1988

Pavel1988 Снайпер

Брати ту рушницю яка вам найкраще ляже. Покрутіть в руках і армсан і Нео, а там вже все стане ясно самому.

5. палюня

палюня Новачок

2 сезона пользуюсь армсаном проблем не было

6. 12х76

12х76 ветеран форуму надійна команда

Шо тут думать! Если не любишь чистить - и лёгкий вес -ИНЕРЦИОНКУ!
    Если вес не смущает и нужна 100% надёжность выстрела -ГАЗООТВОД.
    И АТА-НЕО и АРМСАН надёжные ружья,которые можно подогнать под себя приставками
    под приклад. Владельцы обоих моделей на 90-% давольны этими ружьями.

crp, Корнилов, HaNtEr95 та ще 1-му подобається це.
  7. Varjag229

Varjag229 Слідопит

После МЦ 21-12 вопрос о толщине цевья и балансе не стоит, но у инерционок оно тоньше и легче, а баланс, соответственно, лучше.
    П.С. В "Ствол" в январе 2019 г. должны привезти еще "Хуглу "Ренова" газоотвод и инерционку.
    Ценник - меньше Армсана 612 и Ата Армс Нео12 процентов на 30 (около 13200 грн.) против 18-20 тыс. грн.
    Из особенностей - канал ствола 18,75 мм и дульные сужения по 70 мм только от "Хуглу" - другие не поставишь. Вес - меньше 3 кг.

8. Varjag229

Varjag229 Слідопит

Хотя, если бюджет в пределах 20 тыс. грн. - можно глянуть на итальянца "Пиетта Зефирус".

9. HaNtEr95

HaNtEr95 Мисливець

Та якось не дуже вони по відгукам по всеядності

crp подобається це.
  10. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Я даю пораду виходячи з вимог, озвучених автором теми:
    У мене є і те, і те.
    Стріляти вмію, останній результат був 19/25 АВТ (серія 15 одиночних + 5 дуплетів), це з помпи.
    Зброя - це інструмент, а не стереотип у когось в голові.

Я розумію, чому автор хоче напівавтомат. Бо навкруги ходять з напівавтоматами і він теж хоче третій постріл.
    Але він акцентував "безвідмовність та надійність в експлуатації". Мабуть, не просто так.
    Але справа в тому, що напівавтомат і надійність - це дорого. А судячи з названих моделей, на дорого він не готовий.

Тому моя порада при таких вихідних даних незмінна: двостволка або помпа.
    Безвідмовність і надійність експлуатації, наскільки це можливо - це двостволка.
    Якщо третій постріл - це помпа.

Помпи бувають мисливські.
    А не тільки такі, які ви називаєте причудом. :)

crp, Полярник, NORD_10 та 3 іншим подобається це.
  11. hnat

hnat Мисливець

Плюс, Ренова є зі стволом 71см.(так само
    як Імпала). Були б Армсани з такими люфами - взяв би без роздумів.

12. KFoR

KFoR Снайпер

В мене нео12, я нею задоволений. Армсанів в моїх знайомих немає. А ренову я б взяв на "спробувати"

13. huntumy

huntumy Снайпер

У каждого свое дорого.
    Где та ступень надежности в денежном эквиваленте?

14. paliy65

paliy65 Слідопит

купите иж-54 750мм и будете счастливы

Вкладення:

ПИЛЬНУЙ та пингвин73 подобається це.
  15. paliy65

paliy65 Слідопит

Третий патрон не нужен.:D

ПИЛЬНУЙ та пингвин73 подобається це.
  16. KFoR

KFoR Снайпер

Є люди яким горизонталки не лягають, будь-які. А 54 це на любителя.
    Мені особисто чисто тактильно 58-мий в 16-му в руках тримати приємніше

17. paliy65

paliy65 Слідопит

С 1990 охотился с тоз-34(брал новую),а в 2016 взял тоз бм 63г. с настрелом 10-15патр.в 2018г. осенью взял иж-54.почти новый.
    Падает везде .

18. Коля 1982

Коля 1982 Новачок

Беріть те яке ляже в руки і прикипить до нього душа. Скажу з особистого досвіду так як придбав 12-ого грудня ще один ствол. Їхав в Київ за АТА НЕО або Реновою. Приїхав помацав Нео ,щось не те Ренови розібрали, дивився і Армсан, а поїхав до дому з вертикалкою і не жалію, але в планах все таки взяти Ренову. Товариш взяв Ренову 300 пострілів різними навєсками польот нормальний, подивимся далі. У нас в колектив ще є дві Ати люди не жаліються, і є армсани в одног знаю точно насріл добрячий за 2 роки більше 5000 жодної поломки всеядний ,як каже його власник.

Останнє редагування: 2 січ 2019
  19. huntumy

huntumy Снайпер

П/а это не количество патронов!!!
    Какая разница сколько их там если бить нужно первым?

Корнилов та Коля 1982 подобається це.
  20. василь довжик

василь довжик Слідопит

Краще навчитись стріляти,підігнати рушницю під себе.Завжди стріляти в межах розумного.А є такі за 50 метрів як почнуть дурити і повірте далеко не трома патронами.Тільки корм для лисиці.

Optimum подобається це.
  21. василь довжик

василь довжик Слідопит

Яб ніколи помпу на полювання не взяв.Просто не уявляю як це.І не в обіду.Для мене це на полюванні точно при чуда.З.Пв.

Поділитися цією сторінкою