Не перезаряджает газоотводный полуавтомат Таргет1587

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Как не понимать принцип роботы механики своего ружья
"розуміти" і "вміти відремонтувати" - то різні поняття. думаю про відповідний інструмент і ази сопромату (для навивання і закалки тієї ж пружини) розповідати думаю не потрібно. розуміння роботи механізму рушниці потрібне щоб уміти її розібрати почистити та скласти, все інше описано в інструкції під грифом "Увага!!!" або "Заборонено!!!", я притримуюсь такої думки, якщо Вам Бог дав уміння ремонтувати - то дуже добре. кожен повинен займатись своєю справою, тоді буде якийсь порядок, або його подібність. ІМХО
 
Останнє редагування:
Ну скажем разбираться как и по какому принципу работает твое ,ружье как охотник то ,знать должен ну хоть в общих чертах , солдат и то знать должен и рзборку и сборку и чистку а охотнику так еще и легкий ремонт самостоятельно не помешало бы выполнить.
Но ружье то новое ,все же надо в мастерскую ,чтобы хоть если что то на себя не пинять.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

alex4513

Новачок
почти такая проблема , в лоток подаеться, но не перезаряжает 28 гр, остальные хавает без проблем
 

pasa bobkin

Мисливець
Не подае з магазина, це проблема більшості таргетів. Що я робив, підгинав язичок, той що трима патрони, в магазині.
 
Зверху