Новий наказ.

Тема у розділі 'документи', створена користувачем китай, 15 тра 2020.

1. китай

китай Слідопит

Доброго дня, шановне панство, крига скресла, новий наказ про проведення полювання, Львівське міське товариство лісівник.

Останнє редагування модератором: 15 тра 2020
  2. Safari
  3. китай

китай Слідопит

Наказ:

Вкладення:

riggan, VS1975 та Volia.ua подобається це.
  4. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

а на куницю щось зарання...

5. китай

китай Слідопит

Можливо і зарано куницю полювати з жовтня , але ось такий наказ на 2020-2021рік.

6. ivan47

ivan47 Мисливець

А про зайчика що сказано?

7. китай

китай Слідопит

Чомусь про зайчика в наказі немає нічого .

8. riggan

riggan Мисливець

О, це діло!

9. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

Взагалі, пан слідопит Китай, треба б було вже увесь наказ викласти, а не лише його першу сторінку!..
    Щодо "зарано" на куницю, так, сподіваюся, нормальний мисливець почне добувати хутрового звіра тоді, коли його хутро буде у потрібному стані.
    Стосовно полювання на самця козулі від 1 травня: а ліміти вже затвердили? Що така норма у наказі дає, якщо лімітів ще немає?..

10. китай

китай Слідопит

На жаль я наказ в своїх руках не тримав , мені скинув товариш лише першу сторінку , я показав її тут , що Вас не влаштовує?
    Як що маєте весь наказ , то покажіть його тут , я що мав , то і скинув , чому в Вас до мене якісь притензії ? чи я писав цей наказ , коли відстрілювати цю куницю .

11. Яковлев В.А.

Щодо відстрілу куниці до Вас претензій не маю. Щодо повного показу наказу - тут, мабуть, зрозуміло, що від частки наказу все зрозуміти та оцінити неможливо. А що у Вас у самого "огризок" наказу - ну, звідки ж мені було знати?
    Але, думаю, Ви ж могли свого досвідченого товариша спитати про те, про що я тут Вас спитав: друже, а чому не весь текст наказу?..
    Чи Ви сподівалися, що у інших колег, як і у Вас, теж не виникнуть питання?.. Так що не треба дуже розпалятися.

12. Яковлев В.А.

Так, ще один момент "до відома": "Лісівник", наскільки мені відомо, не є організацією УТМР, незважаючи на певну схожість у повних назвах організацій.
    Ну, то так - "до відома".

Ohotnik47 подобається це.
  13. китай

китай Слідопит

Та я і не виставляв цей документ як наказ УРМР, в Львівській області є така мисливська спілка як Лісівник , часто там полюю , от і виложив наказ 2020р. про полювання , хоч і не весь наказ , але вже тішить це, що полюванню бути.

14. Яковлев В.А.

Зрозуміло. Однак, бачите, скільки питань відразу виникає? А можна було упередити?
    Щодо "Лісівника". Я не проти нього, як і не проти УТМР. Хай народ сам вирішує. Крім того, конкуренція - теж двигун прогресу!
    Але ж не всі знають, що "Лісівник" - сам по собі.
    А що краще - життя визначить.
    До речі, у Хмельницькому облУТМР, наприклад, вже теж є наказ. Там слід врахувати, що керує цією організацією колишній керівник обласної Держекоінспекції, людина і розумна, і досвідчена, і зі зв'язками.

15. китай

китай Слідопит

Сам факт , що полювання 2020 відбудеться , вже радує , не важливо в якій структурі, від теперішньої влади можна було чекати різних сюрпризів , головне , що є надія , ми будемо полювати, з повагою.

16. Яковлев В.А.

Колего, ще не вечір: у нашій країні всі знають, що полювання для народу починається у серпні, до цього часу керівникам у державі багато що в голову зможе надійти... А ще з липня почне поширюватися "пожежний період", а віддуватися будуть мисливці!
    Але не будемо по погане! ;)
    НПНП!

17. Hovarf

Hovarf Слідопит

Викладаю весь наказ, про який йде мова у цій темі.

Вкладення:

Ohotnik47, Яковлев В.А. та VS1975 подобається це.
  18. Hovarf

Hovarf Слідопит

Все нормально, наказ вже весь викладено для ознайомлення.

19. Hovarf

Hovarf Слідопит

Звичайно, що поки не буде погоджених лімітів, то сам наказ не дає права полювати на козулю. Проте жодних порушень в наказі я не бачу - там встановлені терміни згідно ЗУ. Наказ датований ще 30 - тим березням. Хто тоді міг знати , що до кінця травня ліміти ще не будуть затверджені ? Та й ніде не вказано, що наказ про проведення полювання повинен видаватися ПІСЛЯ затверджених лімітів добування, а не ДО цього.Та я б не ставив питання лімітів на 1 місце. Є в нас ще одна проблема, про яку чомусь всі мовчать - це обмін контрольних карток. Наразі він в Львівській області не проводиться у зв'язку з карантином і невідомо коли буде проводитись. А без обміняної контрольної картки - яке може бути полювання.

Ohotnik47, Корнилов та VS1975 подобається це.
  20. HOWA

HOWA Мисливець

ЛІМІТИ
    використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років
    ЗАТВЕРДЖЕНО
    Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
    16 травня 2019 року N 249
    Зареєстровано
    в Міністерстві юстиції України
    21 травня 2019 р. за N 529/33500
    використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років. Вопрос тогда о лимитах, если нужны новые лимиты, какой год у нас сегодня там на улице? Вроде как 2020. Что утверждено тогда приказом N 249 ? См. текст выше. Кто сможет пояснить?

21. Яковлев В.А.

Это - прошлогодний приказ на прошлый сезон. Теперь должен быть на сезон 2020-2021 гг.

Поділитися цією сторінкою