Одежда охотника - какой же ей быть?

Тема у розділі 'Різне по полюванню', створена користувачем Маламут, 23 жов 2015.

?

В чем лучше ходить на охоту

1. Военный камуфляж - все так ходят

31 голосів
    18,5%
  2. Специальная однотонная одежда - олива/хаки

73 голосів
    43,5%
  3. Классический охотничий костюм в европейском стиле

31 голосів
    18,5%
  4. В чем встал - в том и пошел

0 голосів
    0,0%
  5. Не вижу разницы - личное дело каждого

51 голосів
    30,4%
  6. Только маскировочный костюм

13 голосів
    7,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Маламут

Маламут Новачок

По рекомендациям модераторов - есть желание поговорить :D
    Хочется все же выслушать мнение общественности по поводу того, как должен выглядеть охотник с точки зрения этики, практичность, традиций и т.д. Причем не имею ввиду маскировка на засидках - а так сказать, повседневный костюм. Больше конечно интересно формирование собирательного образа украинского охотника - так сказать, "особенности национальной охоты" :cool:
    примеры для размышлений - кому что ближе

Лично я против миллитари камуфляжа - эффекта маскировки для животных минимальна, удобство очень сомнительно, ну и внешний вид не на те мысли наводит. Предпочитаю одно/двух цветную одежду, шляпу , обувь - в зависимости от погоды (скорее ботинки). Наверное, сказывается туристическое прошлое :p
    В общем, есть о чем поговорить :D:D:D

Останнє редагування: 23 жов 2015
    Tvereziy, охотник из Сум, Monya та 2 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. Грищенко

Грищенко Снайпер

Среди предоставленых вариантов мне наиболее понравился классический,-с кольцом и бусамиo_O.

БЮВ, roz_koms, Monya та ще 1-му подобається це.
  4. Роман Мельниченко

Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

Гарна тема (особливо фотки). Я вже давно відмовився від камуфляжу, надаю перевагу коричневому і оливковому кольорам, звірі і так дальтоніки окрім чорного, чорний вони вирізняють на фоні інших кольорів, саме головне в маскуванні це не рухатись на засідці/номері і стояти з-під вітряної сторони, а також люблю фетрові мисливські капелюхи, завжди як їду через м. Хуст повертаю на фабрику, купляю якийсь капелюх собі, але от проблема - він в мене довго не застоюється - завжди комусь його дарую і собі знову купляю новий.
    Хоча, скільки мисливців стільки й смаків.

Tvereziy подобається це.
  5. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

Рома покажи зразки, які бувають, та які роблять у Хусті. дякую

6. Роман Мельниченко

Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

http://www.hats.com.ua/pr0132.htm
    Є з чого вибрати. Мені дуже подобається 506 модель:rolleyes: та от тільки мого розміру не роблять :(.
    До речі, завтра буду їхати через Хуст, можливо і поверну ;).

oleg_vol, Hanter28 та NORD_10 подобається це.
  7. Маламут

Маламут Новачок

Хорошие шляпы 506 мне тоже больше понравился. А сколько стоят - а то на сайте не нашел?

8. NORD_10

в цінах орієнтуєшся? бо дуже цікаво стало.

9. Грищенко

Грищенко Снайпер

Цены;),правда не на шляпы
    http://hollandandholland.com/product/mens-half-norfolk-jacket/
    жикетик
    http://hollandandholland.com/product/mens-tweed-field-coat-green/
    пальтишко
    http://hollandandholland.com/product/mens-tweed-shooting-breeks-green/
    даже не знаю...штаны,-не штаны.Пусть будет галифе
    http://hollandandholland.com/product/mens-tweed-shooting-vest-green/
    жилетка
    http://hollandandholland.com/product/garforth-tweed-cap-green/
    ну и козырная кепка.
    Если сложить вместе стоимость всего этого прикида,-на сколько штук "крепких немчиков" хватит?o_O

NORD_10 подобається це.
  10. Грищенко

Грищенко Снайпер

NORD_10 подобається це.
  11. Маламут

Маламут Новачок

Не-не. Нам бы начпть с чего-то попроще - давайте сперва разберемся с Хустом :)

12. NORD_10

а у Вас який з цих комплектів:D;)? во такий собі теж хочу.

13. Грищенко

Грищенко Снайпер

Так і в мене бажання є,та немає можливості;).

14. NORD_10

я думаю, найкращий варіант буде - костюм європейського зразка континентального мисливця - не чопорний, більш практичний, в той же час дає чітке уявлення про його власника -мисливця, а не тракториста чи відставного військового.
    куртка оливкового кольору, светр з емблемою/гербом мисливського клубу, капелюх того ж клубу, штани зручного крою того ж кольору, черевики (коричневі) - було би непогано.
    доречі - краватку якого кольору одягаєте на полювання на фазана;)?

oooomasterandrey подобається це.
  15. Грищенко

Грищенко Снайпер

Оно-то так...но есть пара замечанийo_O
    .Есть подозрение,что когда будешь продираться через заросли гледа,терна и шиповника от куртки останутся одни лохмотья:(,шляпа потеряется где-то в кустах,а в туфлях на осенней пашне или возле ставка ЗАСОСЕТ;).
    Вы таки задаете провокационные вопросы:).А если серьезно,-то,что украинцу хорошо,немцу смерть.

Jagdterrier_1927, юрий12 та NORD_10 подобається це.
  16. oleksandr420

oleksandr420 Новачок

А я использую в основном армейский камуфляж. По причине того что довольно плотная (не рвётся и не царапается ветками), износостойкая и не шуршащая ткань на которую не цепляются различные колючки, устюки, семена и другой мусор живущий в кустах. Имеется достаточное количество карманов, размытый рисунок позволяет скрыть какие-то следы грязи, крови и т.д. что в свою очередь позволяет не стирать после каждой охоты. Не требует специальных режимов чистки и темболее химчистки. Можно подобрать под любое время года. На ноги в летнее время тактические туфли, к зиме ботинки. Данная обувь благодаря всяким кортексам не жаркая и не холодная, хорошо держит и защищает сустав и связки, и в случае наступания например на гвоздь или ещё чтото острое в траве защитит ногу благодаря кевларовой вставке. На голову летом кепка в холодное время вязаная шапка. Возможно эта одежда не самая эстетичная, но на мой взгляд, самая практичная.

Сох, Igor hunter, Ded_MorOz та 2 іншим подобається це.
  17. NORD_10

так це так - загальні риси, вектор. в якому можливий рух.

18. NORD_10

ну це більшість з нас так робить, а як би Ви бачили, чи хотіли бачити саме традиційний одяг українського мисливця в майбутньому?

Роман Мельниченко подобається це.
  19. oleksandr420

oleksandr420 Новачок

Як на мене, то я так би і бачив би майбутнє, при найми в ближайших років 15-20. (Поки із бідноти виберемося. Е при наймні надія). По перше я не люблю одежу як на приклад два голубчика на третьому фото:), яку після охоти ще і в хімчистку занести треба. По-друге я дуже бережливо ставлюся до зброї (не залежно від її вартості) і я ніколи не дозволю пробивати собі шлях в кущах за допомогою стволів чи всього ружья і тому ружьё опускаю до низу и пробиваю дорогу собою. И тому я боюся що якийсь модний мягенький костюм може не витримати (і навіть якщо відкинути його вартість в сторону то я думаю що нікто несхоче прийти на полювання красивим і через пару загонок бути як обірванець). Хоча варіант на другому фото мені подобається. Звісно не настільки як варіант в золотистих трусілях та ліфоні;).

Tvereziy, дмб 91 14, vitmah та ще 1-му подобається це.
  20. vanhant

vanhant ветеран форуму надійна команда

Он как вариант наверное большинству нравится :) но Грищенко озвучил нам приблизительные цены :p:p:p поэтому остается для нас все тот же комуфляж;)

oleksandr420 подобається це.
  21. oleksandr420

oleksandr420 Новачок

Который, как на мой взгляд, прекрасно справляется со своими задачами:):):)

Сох та vanhant подобається це.

Поділитися цією сторінкою