Отримання, продовження дозволів на зброю ?

Статус
Закрита.

Корнилов

Снайпер
Да. Три ружья -три разных разрешения. И так было всегда. И 10 лет назад, и 20...
Якщо це правда
Да. Три ружья -три разных разрешения. И так было всегда. И 10 лет назад, и 20...
Якщо це правда, а я дуже сумніваюсь, фото 3 посвідчень можно!
 

kef

Зброяр
Два. Один на нарізне. Другий на гладкоствол.
І в усіх вас без виключення в дозволі є нумерація по особовій справі. Буква перша фамілії та номер по порядку. Дата видачі та кінцева дата дії дозволу по закінченні терміну дії 3 роки./ дійсний до число.місяць.рік/.
 

XXL

Снайпер

Бен Гурион

Мисливець
Да. Три ружья -три разных разрешения. И так было всегда. И 10 лет назад, и 20...
это какая-то местная самодеятельность О_о
у товарища похожая ситуация, одна корочка на гладкое, вторая на нарезное, с этим наверное согласен...
себе подгадал покупку второй еденицы через неделю после продления.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Якщо це правда

Якщо це правда, а я дуже сумніваюсь, фото 3 посвідчень можно!
А що ж тут нереального? Ну оплатила людина за кожний бланк книжечки - то й зробили на кожну одиницю зброї окрему книжечку.
 

иж 18

Слідопит
А що ж тут нереального? Ну оплатила людина за кожний бланк книжечки - то й зробили на кожну одиницю зброї окрему книжечку.
Вопрос в сроке годности удостоверения, все на разных датах, и перерегистрацию делать нужно не понятно как.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У нас видають також на кожну одиницю зброї окремий дозвіл.В мене навіть були дві останні одиниці різних рокув,так під час перереєстрації цогоріч, підігнали всі дозволи під один рік!!Рахую,що зробили розумно,а головне без проблем і всілякого ниття.
 

Dedushka

Снайпер
Все гладкостволы вписаны в одно разрешение. У меня было так, когда было 2 ружья. И перерегистрацию проходил один раз в 3 года. Но не на каждое ружье отдельно. Так было всегда и сейчас. Когда забирал разрешение на продление спрашивал и за покупку другого ружья. Берешь зеленку и в это-же разрешение тебе допишут вторую единицу оружия. Впервые слышу что-бы на каждое ружье выдавали отдельное разрешение. ;):)
 

kef

Зброяр
Маленькі ці "книжки" місця в них мало для запису зброї .максимум 5 одиниць. От прості картонні білі "розкладушки" були - ото дозвола так дозвола. Можна було і вкладиша вклеїти . :D
 
Статус
Закрита.
Зверху