Охота на пернатых: сезон 2018/2019

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Отстойники . Так у нас називают место где вода из заводов " сахарных и т.д" из охладителей или еще чего там точно незнаю накапливаэтся, а дальше в реку.
У нас тоже такая ерунда есть...Когда работали сахарный и спирт заводы,и отстойники были действующими,то на них качвы было просто тьма.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Количество дичи сейчас зашкаливает, охоты 5 лет как нет, на даче пугало от фазанов стоит, .
Это точно столько дичи что просто караул и чем ближе к передовой те ее больше.
 
У нас тоже такая ерунда есть...Когда работали сахарный и спирт заводы,и отстойники были действующими,то на них качвы было просто тьма.
Тоже самое и у нас. Нефтезавод работал на полную. Отстойников было несколько. И там всегда народу на охоту роилось не меряно. Просто рядом еще были болота и дичи было много. Но запах дичи битой... ваххх... по словам... Сам был раз на тех отстойниках. Просто запах их самих отстойников не сильно и ветер сбивает...
Сейчас воду спустили... вот недавно гореть начали... То город в вони задыхался не один день...
 
У нас то же как то итальянцы повадились только гусей стрелять любили как городских голубей до красноты стволов пока не выгнали их вообще. Так что какая у иностранцев европейских культура я видел.
Без расисма...Вы "цыган" с европейцами не сравнивайте...Видел культуру охоты немцев, норвежцев, чехов и шведов...нам наверное до этого не дорасти....
 

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Громада Мисливців.
Швидкий потяг літнього вечора вже збіглого серпня, набрав швидкість із залізничного вокзалу міста Тернопіль, мчав просторами на південь України, везучи декого із пасажирів тимчасово, в теплі краї, а когось і назовсім.
Я їхав на південь, до рідних мені країв, рідних та близьких мені людей - Херсонщини.
Та великим моїм бажанням, була зустріч, із славетною річкою Дніпро, тому що річка Дніпро, це є частина мого життя.
Я виріс на річці Дніпро.
І ніякі моря та океани, рідної мені річки Дніпро - не замінять.
Дніпро, це більше ніж романтика.
Адже річка, як час - спокійно рухається вперед, незалежно ні від чого.
На річці - відчуваєш вічність.
І ще якийсь безмірний, величезний, непередатний спокій. Чому так?
Так створено Богом - спокій природи, завжди накладає відбиток гармонії та спокою на нас.
Можливо, це усвідомлення вічності у нас, всередині.
Колесні пари відстукували свій час, тук-тук-тук, тук-тук-тук, не залишая свій слід на рейках, та фірмовий потяг залишав за собою вокзали, людей, та час.
Дніпро. Днепр. Ти - найкращий.

P.S. Моє перше відео на каналі YouTube


20000101_192119.jpg


20000101_062231.jpg


20000101_062815.jpg


20000101_230719.jpg


20000101_214415.jpg


20000101_214400.jpg


20000101_235107.jpg


20000101_235141.jpg


20000101_235622.jpg


20000102_193639.jpg


20000102_011024.jpg




Повернувшись додому, суботнього дня минулого тижня, ми знову вирушили із своїм колегою Олегом, на лоно природи, в пошуках пернатої дичини.
Зранку, прибувши на нове місце полювання, мене вразила кількість качок на ставу. Птахоферма.
Але, дістатись до них було неможливо, так як вся качка була на середині водного плесса ставу, та полювання із човна, як виявилось - заборонено.
Літає качка в даній місцевості - професійно. Ракетою і під хмарами.
Одним словом, я відчував себе в якості пасажира, очікуючого свій рейс на літак Ukraine International Airlines в приміщені аеровокзалу, з видом на ЗПС (злітно посадочна смуга)
Взліт - посадка, взліт - посадка, і так годинами, і ні жодного мого пострілу.
Ми вирішили переїхати на протилежну сторону ставу, і зайти як кажуть, з тилу.
Наші розрахунки виправдались, там дійсно качка, літала на постріл.
Красеня селезня, я все ж таки здобув, але можливості дістати із води у нас не було, і залік з плавання мені все ж таки, довелось здавати.
Трофей заслужено зайняв своє місце на березі ставу, поруч з рушницею.
Обідня пора, і ми вирушаємо додому.
Олег вправно керує автомобілем, і як завжди запитає мене:
-Куди на слідуючу суботу?
- Доживем, побачимо Друже.
Всім Дякую за увагу.

20180908_071508.jpg


20180908_071706.jpg


20180908_084415.jpg


20180908_085530.jpg


20180908_074429.jpg


20180908_115359.jpg


20180908_112904.jpg
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:
ага, мисливці ходять, руки чешуться, слюнями заходяться, а полювати - зась!
 
Зверху