Оцінка вартості

Охотник77

Снайпер
Шановні форумчани поділітся своїм баченням як правильно оцінити вартість мисливської зброї на вторичному ринку. Або скільки повинна коштувати вживана рушниця, кому як зручніше.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Гадаю тут треба бачити товар, а потім вже оцінки давати.
 

Охотник77

Снайпер
Так то воно мабуть Так, але мабуть є якісь стандарти/передумови.Щоб непереоцінити і не продешевити;)
так би мовити
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Так то воно мабуть Так, але мабуть є якісь стандарти/передумови.Щоб непереоцінити і не продешевити;)
так би мовити
Тут, на мою думку по критеріям все просто:
- стандарти, стан та сохран рушниці;
- передумови, все таки бачити, і рішення по якості самому приймати;
- недооцінка чи переоцінка, тут таки власний досвід або площадки промоніторити, а так знову таки розмова та торги біля рушниці.
Інші фактори, то вже таке, наприклад на стільки хтось хоче придбати/продати рушницю.
 

Охотник77

Снайпер
Хотелось бы услышать ещо мнения форумчан. Интересно сколько нужно процентов на кидать с верху за "легендарность",старину и тд.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Хотелось бы услышать ещо мнения форумчан. Интересно сколько нужно процентов на кидать с верху за "легендарность",старину и тд.
Тут можна віднести моє крайне речення попереднього повідомлення - наскільки хочеться придбати. Ну й в добавку, навіщо, в колекцію, в сейф, полювати, а може просто носити на полювання й хизуватися, при цьому не полювати з нього.
Тут можна довго гадати.
Все таки повертаючись до писанного вище - досвіду, моніторингу і навіщо воно треба(бажання придбати/мати/продати).
 

Охотник77

Снайпер
Тут можна віднести моє крайне речення попереднього повідомлення - наскільки хочеться придбати. Ну й в добавку, навіщо, в колекцію, в сейф, полювати, а може просто носити на полювання й хизуватися, при цьому не полювати з нього.
Тут можна довго гадати.
Все таки повертаючись до писанного вище - досвіду, моніторингу і навіщо воно треба(бажання придбати/мати/продати).
Як варіант. Толково розтувмачили
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Наведу особистий банальний приклад, батько мені колись подарував свого ТОЗ-63 з яким він все життя полював. Ціна йому десь так 2500 грн., а я його і за 25000 не віддам. Так і рідкість, чи колекційна зброя....., все якби й просто і на сам перед є нюанси........ Тут людина думає/знає/вважає, воно їй наф....га. Купив за 3000 грн. і погнав по кущах/полях і т.д. А може купив за 300000, і сидить вдома пишається та милується, а може й навпаки...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Повірте віддали ще й подякували б))
То Ви віддали б. Ось бачите те що я писав, кожному своє.
В мене зараз 6 одиниць зброї, були п/а, вже поміняв не одну одиницю зброї. А батькового ТОЗа ніколи не поміняю!!! Сину потім подарую.
А для Вас, вже зрозуміло - ЦІНА за жилізяку та дерев'яку та якби ще нарікти її колекційна або рідкісна, чи буржуй.....
 

Охотник77

Снайпер
А для Вас, вже зрозуміло - ЦІНА за жилізяку та дерев'яку та якби ще нарікти її колекційна або рідкісна, чи буржуй.....
Не робіть поспішних висновків!!! І не кажіть гоп пока неперескочите)) Без образ!Тримаю як память дідову тоз б, продавати не збираюсь але краще незарікатися. З повагою!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не робіть поспішних висновків!!! І не кажіть гоп пока неперескочите)) Без образ!Тримаю як память дідову тоз б, продавати не збираюсь але краще незарікатися. З повагою!
Ну тут самі перечитайте свій пост#9, і зробіть висновки, що не так...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зараз одностволоки яким по 40-60 років по ціні нових турецьких п/а та помп. Не даремно ж.
Ось і вся цінова політика в оцінці тих чи інших.
 

Охотник77

Снайпер
Та я не про те, без образ
Та які образи можуть бути, все норм
Зараз одностволоки яким по 40-60 років по ціні нових турецьких п/а та помп. Не даремно ж.
Ось і вся цінова політика в оцінці тих чи інших.
Як варіант!
 

tyrist 1945

Тигр
Хотелось бы услышать ещо мнения форумчан. Интересно сколько нужно процентов на кидать с верху за "легендарность",старину и тд.
простий приклад. Дві рушниці.. Одна Казимір Лєфоше, друга системи того ж Лєфоше, однаковий стан. Перша коштує 1000, друга 100. Це умовно.
 
Зверху