Патроны ТАХО.

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем NBF, 2 сер 2016.

1. Trigal

Trigal Снайпер

Этим патронам лет 10, может больше. Не самокрут точно. Очевидно, тогда был хантмастер с единицей.

Корнилов подобається це.
  2. Safari
  3. Корнилов

Корнилов Снайпер

Жека в 2012- 2013 был точно и именно 32г. Поищу гильзы,скину фото!!!

KFoR подобається це.
  4. Жека иж12

Жека иж12 Мисливець

С 2018 года делают на 30 гр. Хант мастер никогда не был 1. С тройки по семерку

Корнилов подобається це.
  5. Жека иж12

Жека иж12 Мисливець

Раньше был на 32 гр

Корнилов подобається це.
  6. ATIS

ATIS Снайпер

Років з 10 - 15 назад був хант мастєр і 2нулі, і одиниця. Купував особисто.

сергей1975, Stanislav Fursa, Корнилов та 2 іншим подобається це.
  7. Каменяр

Каменяр Мисливець

Для чого їх взагалі вскривать? Щоб ще раз пересвідчитись що тахо ложив на якість? Так це всі знають)))
    От імпортний розібрать щоб трохи перейняти їхнього досвіду. Подивитись контейнер, порох скільки грам і який.

huntumy подобається це.
  8. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

є. у мене ше десь півпачки вдома є №1 32 г. до 1 включно. в сині гільзі, пачка камуфльована.
    а от 0 та 00 брав уже ТАХО та Асканія (б/к). теж наважки 32 г

Stanislav Fursa, Корнилов та ATIS подобається це.
  9. Trigal

Trigal Снайпер

Да я просто точно знаю, что отец сам патроны не заряжает. Либо мои, либо магазинные. Да и на охоту он ходил последний раз лет 7-8 назад. Потому и отдал мне эту пачку в пятницу.
    Вы результат отстрела видели? Я такого результата у ТАХО еще не видел. Просто интересно стало, что там внутри )
    Кстати, давно на п/к Е-36 ничего не снаряжал из-за его обтюратора. А сейчас задумался...

Корнилов та Жека иж12 подобається це.
  10. Каменяр

Каменяр Мисливець

На Е36 спорядив жменю патронів, були залишки, не вразили, стаканчик приходиться різати, не розріжеш надто кучні.
    Можливо нові пк вже не такі як були.

11. Trigal

Trigal Снайпер

[​IMG][​IMG]
    Там всё написано на внутренней поверхности коробки.

NORD_10, Stanislav Fursa, Корнилов та ще 1-му подобається це.
  12. Жека иж12

Жека иж12 Мисливець

Сорри. Запутался . От1 и выше . Сейчас от 3 и выше. 30 гр.

Корнилов подобається це.
  13. Trigal

Trigal Снайпер

Ну это раритет, патронам 14лет)))
    Думал меньше.

Корнилов подобається це.
  14. Корнилов

Корнилов Снайпер

Ось,нулик 32г.десь 2012-2013року.

Вкладення:

1gena73 подобається це.
  15. Тарас_Когут

Тарас_Когут Мисливець

Підтверджую, зимою 2008-2009 року хант мастер у мене особисто був 2/0, зайця ними стріляв і добував. Так що це міф, можливо тепер і з #3 починають цю серію, і дрібніше, але колись були і нулі цієї серії. Так що хто не знає, хай тут не розказує. Підтримую товаришів, котрі знають що говорять, ще й зразки зберегли. Доречі, колись нормально хант мастер летів.

NSV подобається це.
  16. Тарас_Когут

Тарас_Когут Мисливець

Цікавить сучасний досвід використання патронів ,,ТАХО,,??? Відпишіть реально не відкривання і зважування, тому що не відомо що за порох, чи яка твердість дробу; цікавить досвід на полюванні качки, зайця,лиса і т.д. Дякую, з повагою!!!

17. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

До 2014 года был и №1, и "ноли". Я всегда покупал, и как раз №1, иногда №2, первым на зайца ставил. Потому что Хантмастер "ноли" уже были несколько дороже и для МЦ 21-12 "ноли" я покупал "Буран" и "Патриот".
    Хантмастер тех годов, когда их собирали на порохе "Сильвер" - САМЫЙ ОТЛИЧНЫЙ БЮДЖЕТНЫЙ ПАТРОН!!! :)

Корнилов подобається це.
  18. huntumy

huntumy Снайпер

В 2008г покупал хант мастер #1.
    Стрелял зайцев и лисиц.
    В 2009г патроны с той же пачки мц21 не перезаряжало.

Корнилов подобається це.
  19. иж 18

иж 18 Мисливець

У меня знакомый покупает таховские патроны на качку и лысуху (дробь 5), говорит хорошие патроны, качки и лысухи бьются чисто если стрелять на нормальных охотничьих дистанциях.

NSV подобається це.
  20. Корнилов

Корнилов Снайпер

Да человек запутался:););) А сейчас,действительно,больше 3 нет и навеска 30г. Можно посмотреть,на их сайте!!!

huntumy подобається це.
  21. Тарас_Когут

Тарас_Когут Мисливець

Я колись використовував Тахо, але приблизно з 2012 року не стріляю ними, беру іноземні патрони. Чув останнім часом,що якість патронів ТАХО змінилась в кращу сторону???

Поділитися цією сторінкою