Патроны ТАХО

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем A_N_D_R_E_Y 13, 13 лют 2018.

1. Roman Yaroslavovich

Roman Yaroslavovich Мисливець

А мені подобаються деякі патрони від тахо, наприклад: картечні і деякі кульові, ну дробові дійсно якийсь жах хоча інколи попадаються і добрі ну це залежить я думаю від партії

2. Safari
  3. Roman Yaroslavovich

Roman Yaroslavovich Мисливець

Також розбирав діаболо спін, вага кулі по факту - 32.7гр так як заявлено, а порох - 2.3гр

4. huntumy

huntumy Снайпер

Когда в патронах тахо появится качественная дробь, пк, и нужное количество качественного пороха, тогда можно о чем то говорить. Сейчас же нет по сути ничего. Единственное что купил бы на неответственный выстрел это патроны 24-28гр на стенд.

5. Вова!!!

Вова!!! Слідопит

Да , ихним спортивным ещё можно стрелять .
    Для спорта патрон видать покачественней собирают . Ни когда не встречал негативных отзывов о спортивных таховских патронах .

6. huntumy

huntumy Снайпер

Стенд в принципе развекаловка. Промазал, пшикнуло ну и хрен с ним

7. ATIS

ATIS Снайпер

Ну не скажіть, якщо на якомусь турнірі, то краще нехай заєць втече. На змаганнях один бал, часом, вирішує все.:)
    Їхнім олімпом трохи постріляв, негативу не було, непоганий патрон.

Вова!!! та Корнилов подобається це.
  8. huntumy

huntumy Снайпер

Та я ж не про змагання. Для развлікухи.
    Якщо вже приймати участь то стріляти хоча б ріо.

9. ATIS

ATIS Снайпер

Доречі, Ріо, особисто для мене, ненабагато кращі. Один турнір взяв на Олімпі, а так використовую самозаряд на 206v

Корнилов подобається це.
  10. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Я хз, може й не правий, але вважаю що на змаганнях потрібно створювати участникав відносно рівні умови, стріляти однаковими патронами.

11. ATIS

ATIS Снайпер

В правилах не більше 28 грам, а патрон кожен підбирає собі сам. То тоді і зброю потрібно однакову;)

Владимирович78 та Корнилов подобається це.
  12. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Нічого не маю проти, то мої думки в голос. Дивлюсь різноманітні відео-блоги в неті, в тому числі і російські. Там не рідко бачив таке, що на певні стенди взагалі не пускають зі своїми патронами, навіть на звичайні пострілухи-тренування. Ну то таке.

13. pashamykytyn

pashamykytyn Мисливець

Логіка в цьому є, мало що можна спорядити в патрон, а потім наслідки.

14. pashamykytyn

pashamykytyn Мисливець

Хоча, якщо розписався за техніку безпеки і т.д. то....

15. ATIS

ATIS Снайпер

Це як правило комерція, гарно заробляю на тарілках, чого ж ще не заробити на патронах. ;)

pashamykytyn та Корнилов подобається це.
  16. PirotehniK

PirotehniK ветеран форуму надійна команда

Коммерция коммерцией, а с другой стороны думаю способ обезопасить судейскую команду от манипуляций и передёргиваний о достоверности результатов состязаний.
    Иначе нужно фактически проводить экспертизу "самосада" на соответствие требованиям состязаний и затем подшиваеть сию бумагу к делу. На всякий случай..
    Чтобы у всяких возможно недовольных не возникало вопросов и было чем отбиться.
    Но как это делать? Какими силами и ресурсами? И когда? Вместо состязаний? :)
    А если приедет человек 30-40 со своими? Это не реально как-то провернуть.

17. vlad88

vlad88 Мисливець

Нормальные патроны. Если использовать их в рамках их применения. Скиф хороший боеприпас. Если попал то упало, а если мазать то и. ротвел не поможет

LEHA та FERMER подобається це.
  18. huntumy

huntumy Снайпер

Все познается в сравнении.
    Попадают и летит бежит. Значит ружья плохие.

Корнилов та ATIS подобається це.
  19. Сегодня с кумом отстлеляли Тахо хантмастер 5 и 3 контейнер 30г. , что тут сказать , печаль сплошная , лупили с получока , окна в осыпи что не только утка а гусь проскочит со свистом . Потом отстлеляли Рио качество в разы поярче , осыпь равномерная приятно глазу посмотреть

20. Жека иж12

Жека иж12 Мисливець

Хант мастер с прошлого года испоганился, когда начали рядить 30 грамм и оранжевые гильзы, вместо 32 грамм как раньше и синие гильзы

Lex12310, Корнилов та Дмитро Пархоменко подобається це.

Поділитися цією сторінкою