Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Вадім

Новачок
Обратитесь в местный осередок УООР, там на месте и подскажут. Не знаю как там у вас, а у нас всегда рады новым людям. Логика вещей проста - больше членов, больше денег от взносов :)
а у предущем не нужно писать или выходить?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Вообще-то УООР - это единая организация. Я написал про взносы в новой организации, но вообще-то если взносы уплачены по старому месту, то по новому месту платить не нужно. Подтверждение уплаты взносов - контрольная карточка к билету на соответствующий год. Если она есть на 2016 год, то и взносы платить не нужно. По поводу "новой" и старой" организации. Можно карточки покупать и в новой организации и охотиться там, и приехать в старое место, купить карточку и также охотиться. Можно купить карточку по всей области, по крайней мере так когда-то было. Как сейчас - не уверен, поправьте. Можно состоять и в других обществах, типа Военных охотников, платить взносы и там, покупать отстрелки и охотиться там тоже. Есть угодия, которые принадлежат государству, точнее - лесхозу. Можно и в таких угодиях покупать отстрелочную карточку и также охотиться при наличии охотбилета гособразца и контрольной карточки (матроски). Последние 2 документа нужны всегда и везде. В общем, можно все за ваши деньги.
 

Вадім

Новачок
Можно еще один вопрос может кто что знает. Хочу з дать экзамен на эксперта кинолога охотничих собак но на сайте ФМСУ не могу найти как проходит регистрация на него? и остальные ньюанси?
 

Hovarf

Слідопит
Шановні форумчани ! Допоможіть розібратись в питанні - при яких умовах мисливцю можна використовувати на полюванні зброю іншої особи, які для цього необхідні документи.
 

Копатыч

Зброяр
при яких умовах мисливцю можна використовувати на полюванні зброю іншої особи, які для цього необхідні документи.
З А К О Н
У К Р А Ї Н И
Про мисливське господарство та полювання

Стаття 15.
Способи полювання
Полювання може здійснюватися з мисливською зброєю, що
належить іншій фізичній особі або користувачу мисливських угідь,
лише у присутності власника цієї зброї або уповноваженого
працівника користувача мисливських угідь, за яким закріплена ця
мисливська зброя, за умови наявності у власника зброї чи
уповноваженого працівника користувача мисливських угідь
відповідних документів дозвільного характеру, виданих
уповноваженим державним органом.
1827-17 )
від 21.01.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом N 901-VIII
( 901-19 ) від 23.12.2015 }
 

Hovarf

Слідопит
Стаття 15. Способи полювання
Полювання може здійснюватися з мисливською зброєю, що
належить іншій фізичній особі або користувачу мисливських угідь,
лише у присутності власника цієї зброї або уповноваженого
працівника користувача мисливських угідь, за яким закріплена ця
мисливська зброя, за умови наявності у власника зброї чи
уповноваженого працівника користувача мисливських угідь
відповідних документів дозвільного характеру, виданих
уповноваженим державним органом.
1827-17 )
від 21.01.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом N 901-VIII
( 901-19 ) від 23.12.2015 }
Якщо я не помиляюся, то в попередній редакції статті, яку Ви цитуєте, було вказано, що мисливець, який використовує зброю іншої особи, повинен також мати дозвіл на володіння зброєю. Тепер цього в законі нема. Власне тому я підняв це питання. Наприклад - я пішов з товаришем на полювання, в мене моя рушниця, дозвіл на зброю і всі необхідні документи на право полювання. В мого товариша - тільки документи на право полювання ( посвідчення мисливця, контрольна картка, відстрілка) , власної зброї він не має і дозволу на неї також. Отож чи маю я право передати йому свою рушницю для полювання в моїй присутності?
 

Hovarf

Слідопит
Зрозуміло, що ні. В статті так і написано: документи дозвільного характеру!
З пов.
Шановний колего, рекомендую Вам ще раз уважно прочитати ст. 15 (яку навів вище форумчанин Копатич). Мова йде про "наявність у ВЛАСНИКА ЗБРОЇ документів дозвільного характеру. Підкреслюю - у власника зброї , а не у особи, якій ви цю зброю передали для полювання.
 

Копатыч

Зброяр
Шановний колего, рекомендую Вам ще раз уважно прочитати ст. 15 (яку навів вище форумчанин Копатич). Мова йде про "наявність у ВЛАСНИКА ЗБРОЇ документів дозвільного характеру. Підкреслюю - у власника зброї , а не у особи, якій ви цю зброю передали для полювання.
Розділ III

ПОЛЮВАННЯ

Стаття 12. Право на полювання

Право на полювання в межах визначених для цього мисливських
угідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку,
іноземці, які одержали в установленому порядку дозвіл на добування
мисливських тварин та інші документи, що засвідчують право на
полювання.
{ Частина перша статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010 }

Полювання з використанням вогнепальної мисливської зброї
дозволяється лише особам, які в установленому порядку одержали
в уповноваженому державному органі відповідний документ
дозвільного характеру на право користування цією зброєю.

{ Частина друга статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 901-VIII ( 901-19 ) від 23.12.2015 }

Читайте Закон полностью ........ (не возможно в одном предложении, ответить на все вопросы....)
 

Hovarf

Слідопит
Читайте Закон полностью ........ (не возможно в одном предложении, ответить на все вопросы....)
Читаю, читаю... і не перестаю дивуватися нашим "законотворцям". В старій редакції ст. 15 було чітко вказано, що дозвіл на зброю повинен мати власник зброї та особа, якій він свою зброю передав для полювання. Тож для чого було вносити зміни в цю статтю?
 

Volk

Мисливець
Добрий день, скажіть не член УТМРу може взяти відсрілочну картку на хутрового звіря і по якій ціні, наприклад у Макарівське хозяйство.
 

Копатыч

Зброяр

сергей1975

Слідопит
Добрий день, скажіть не член УТМРу може взяти відсрілочну картку на хутрового звіря і по якій ціні, наприклад у Макарівське хозяйство.
Может, для членов 300грн, для не членов 600грн. (это сезонные карточки)
 
скажите, брал областную отстрелочную по перу в днепропетровской обл.если приезжаю в угодия на охоту кого мне нужно поставить в известность ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
скажите, брал областную отстрелочную по перу в днепропетровской обл.если приезжаю в угодия на охоту кого мне нужно поставить в известность ?
Если в угодья УООР - то местного егеря УООР, за которым закреплена данная территория
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо я не помиляюся, то в попередній редакції статті, яку Ви цитуєте, було вказано, що мисливець, який використовує зброю іншої особи, повинен також мати дозвіл на володіння зброєю. Тепер цього в законі нема. Власне тому я підняв це питання. Наприклад - я пішов з товаришем на полювання, в мене моя рушниця, дозвіл на зброю і всі необхідні документи на право полювання. В мого товариша - тільки документи на право полювання ( посвідчення мисливця, контрольна картка, відстрілка) , власної зброї він не має і дозволу на неї також. Отож чи маю я право передати йому свою рушницю для полювання в моїй присутності?
Не витрачаючи часу на критику нашого законодавства, нагадаю, що, окрім Вами нагаданого, є ще у БЗ:
"Стаття 14. Документи на право полювання
Документами на право полювання (для громадян України) є:
відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання".
Хоча у БЗ на роз'яснено, про чий дозвіл йде мова, будемо міркувати так: я без дозволу не маю права користуватися зброєю, тому повинен мати свій дозвіл на зброю. А носити чужу зброю без наявності дозволу на неї, тех може мати певні наслідки. Тому треба мати дозволи і свій, і власника рушниці. Тим більше, що власник цієї зброї за Законом повинен бути присутнім, а без дозволу він не повинен виходити із зброєю із хати.
Ну, ще додаємо те, що було вище сказано.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мені так здається, що, на жаль, закони в нашій Раді пишуть конкретні люди під себе особисто.
Так, стосовно процесу,. який ми тут розглядали, було все досить чітко прописано. Але хтось щось "для себе" додав чи підправив... І вийшло те, що вийшло! Але все одно: без дозволу на зброю мисливець є порушником, а використання любої зброї без дозволу на неї теж є порушенням!
Так що погодьтесь: повинні бути дозволи на зброю дядька, який надав свою, та відповідний дозвіл у мисливця.
 

KFoR

Зброяр
Мені так здається, що, на жаль, закони в нашій Раді пишуть конкретні люди під себе особисто.
Так, стосовно процесу,. який ми тут розглядали, було все досить чітко прописано. Але хтось щось "для себе" додав чи підправив... І вийшло те, що вийшло! Але все одно: без дозволу на зброю мисливець є порушником, а використання любої зброї без дозволу на неї теж є порушенням!
Так що погодьтесь: повинні бути дозволи на зброю дядька, який надав свою, та відповідний дозвіл у мисливця.
Якщо помиляюсь то поправте, зброю можна передати в руки іншій людині при наявності в неї дозволу. Тобто якщо на одному полюванні я з кумом міняюсь рушницями то тут порушення немає(я і він присутні). А от якщо він би захотів би взяти мою рушницю на полювання без мене, то навіть з моїм і своїм дозволом на зброю він буде мати право полювати? По логіці так, але.
 
Зверху