Полювання на зайця 2016

XAHTEP

Новачок
Уважаемые охотники я вам расказал за выходные прошедшие ( два охотничьих дня) в каждый день на двоих было добыто по зайцу - читайте внимательнне а потом пи...те.
 

Mechanik

Снайпер
На этих выходних был в угодиях на охоте по зайцу. Ходили вдвоем вдоль посадок видели 18 зайцев, стреляли по 5-ти, добыли 4-х. Получил массу удовольствия!!! Последний добытый заяц от мороза сошол с ума - выбежал с посадки и побежал не от меня а на меня ,я даже немного опешил., но косого не упустил -такое редко бывает.
Пане ХАНТЕР . Це не заяць зійшов з розуму, це мабуть ви бракоші з катушок зїхали.
Я чотири роки поспіль, взагалі не стріляв зайця, бо не було що вже стріляти, вибили начисто до маточного поголів'я.
В цьому році дозволив собі, з 7 виходів на полювання взяти одного, по причині збільшення чисельності даного звіра.
Тому раджу Вам на майбутнє СХИЛИ ЗБРОЮ ПЕРЕД КРАСОЮ!!!
Та природа Вам ВІДДЯЧЕ!!!
 

kapitan-sa

Слідопит
Уважаемые охотники я вам расказал за выходные прошедшие ( два охотничьих дня) в каждый день на двоих было добыто по зайцу - читайте внимательнне а потом пи...те.
На этих выходних был в угодиях на охоте по зайцу. Ходили вдвоем вдоль посадок видели 18 зайцев, стреляли по 5-ти, добыли 4-х. Получил массу удовольствия!!! Последний добытый заяц от мороза сошол с ума - выбежал с посадки и побежал не от меня а на меня ,я даже немного опешил., но косого не упустил -такое редко бывает.
Походу ВЫ за....сь
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Уважаемые охотники я вам расказал за выходные прошедшие ( два охотничьих дня) в каждый день на двоих было добыто по зайцу -
:D:D:Dв каком районе, области, разрешена охота на зайца в субботу и воскресенье? А то похоже, что вы:
Интересно, вам действительно не стыдно?
 

Mechanik

Снайпер
Уважаемые охотники я вам расказал за выходные прошедшие ( два охотничьих дня) в каждый день на двоих было добыто по зайцу - читайте внимательнне а потом пи...те.
Ми тут зібрались не для щоб по....ть та насіння полузати, а чомусь навчитись та передати свої знання молодшому поколінню.
Поколінню - МИСЛИВЦІВ а не бракош.
 
Останнє редагування:

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Мужики по-ходу никто и не понял за что удалили предыдущую тему??? Пишите ему в личку, нах....на новую зас...ать что б и эту админ удалил, или главного написать а там х... с ним, он от вашой писания стрелять меньше не станет, потому и в Европу на карачках лезем!!!
 

polkovnik

Мисливець
Уважаемые охотники я вам расказал за выходные прошедшие ( два охотничьих дня) в каждый день на двоих было добыто по зайцу - читайте внимательнне а потом пи...те.
Пане ХАНТЕР, викладайте зрозумілою мовою Ваші звіти з полювання і жоден з мисливців, що перебувають на даному форумі, "не будет 3,14здеть" в Вашу сторону...
В деяких районних організаціях УТМР днями полювання (вихідними - як Ви їх називаєте) на вухастого є лише субота АБО лише неділя, тому й підпадає Ваша розповіть під те, що Ви - ВІДВЕРТИЙ бракоша...
Викладайте Ваші звіти лаконічно, щоб було зрозуміло стороннім людям, поважайте орфографію і каліграфію і буде Вам щастя...
з пов.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Пане ХАНТЕР, викладайте зрозумілою мовою Ваші звіти з полювання і жоден з мисливців, що перебувають на даному форумі, "не будет 3,14здеть" в Вашу сторону...
В деяких районних організаціях УТМР днями полювання (вихідними - як Ви їх називаєте) на вухастого є лише субота АБО лише неділя, тому й підпадає Ваша розповіть під те, що Ви - ВІДВЕРТИЙ бракоша...
Викладайте Ваші звіти лаконічно, щоб було зрозуміло стороннім людям, поважайте орфографію і каліграфію і буде Вам щастя...
з пов.
100% - правильный подход.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

Арго

S-Moderator
Команда форуму


Взагалі,це фото повинно зачепити за живе всіх в кого це живе ще залишилось!!!!Особисто мене воно зачепило і нагнало багато думок і роздумів!!Подумайте і ви!!!!
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Це було давно, ще на початку моїх мисливських років полювань.
Зимовий ранок, був сонячним та морозним. Колектив з яким я приїхав на полювання, вирішив взяти одну ділянку поля з сухостоєм трави, в надіїї вигнати лиса, так як лис був на той час в ціні на його хутро.
І ось ставши всі по своїм номерам ми пішли травою, пильно вдивляючись попереду себе.
Я йшов в самому центрі "підкови" та по бокам у мене були старі та биті мисливці, зі своїми курковками. Хороші були діди...
Відстань між нами, то зближалась, то віддалялась, в залежності густоти та висоти сухостоя трави.
Проходячи через зарослі трави, я натрапив на лежачу козулю в траві, яка лежала в п'яти кроках від мене...
Побачивши мене очі в очі, козуля раптом витягнула шию вперед, та тихенько поклала голову на сніг, повернувши її в мій бік...
Її очі були переповнені страху, та тварина благала зберегти її життя.
Я пішов далі, не привертаючи уваги інших мисливців, але її очі були переді мною, ще досить довгий час мого життя.
Мабуть нам людям, іноді і варто дивитись на цей світ, очима тварин.

1fa1d006a97c67de2456ae73.jpg
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Це було давно, ще на початку моїх мисливських років полювань.
Зимовий ранок, був сонячним та морозним. Колектив з яким я приїхав на полювання, вирішив взяти одну ділянку поля з сухостоєм трави, в надіїї вигнати лиса, так як лис був на той час в ціні на його хутро.
І ось ставши всі по своїм номерам ми пішли травою, пильно вдивляючись попереду себе.
Я йшов в самому центрі "підкови" та по бокам у мене були старі та биті мисливці, зі своїми курковками. Хороші були діди...
Відстань між нами, то зближалась, то віддалялась, в залежності густоти та висоти сухостоя трави.
Проходячи через зарослі трави, я натрапив на лежачу козулю в траві, яка лежала в п'яти кроках від мене...
Побачивши мене очі в очі, козуля раптом витягнула шию вперед, та тихенько поклала голову на сніг, повернувши її в мій бік...
Її очі були переповнені страху, та тварина благала зберегти її життя.
Я пішов далі, не привертаючи уваги інших мисливців, але її очі були переді мною, ще досить довгий час мого життя.
Мабуть нам людям, іноді і варто дивитись на цей світ, очима тварин.

Переглянути вкладення 169160
Была охота, коза выбежала на меня, кураж, ...когда подошел она доходила, прошло 16 лет с тех пор, больше никогда...ни разу...
 

Копатыч

Зброяр
В Сумской обл и много других обл охота окрыта в субботу и воскресенье
В Украине на сегодняшний день 24 области и автономная республика Крым:
1. АР Крым
2. Винницкая область.
3. Волынская область.
4. Днепропетровская область.
5. Донецкая область.
6. Житомирская область.
7. Закарпатская область.
8. Запорожская область.
9. Ивано-Франковская область.
10.Киевская область.
11.Кировоградская область.
12.Луганская область.
13.Львовская область.
14.Николаевская область.
15.Одесская область.
16.Полтавская область.
17.Ровенская область.
18.Сумская область.
19.Тернопольская область.
20.Харьковская область.
21.Херсонская область.
22.Хмельницкая область.
23.Черкасская область.
24.Черниговская область.
25.Черновицкая обл.
В связи с "обстоятельствами", из списка "изымаем" - 3 (Крым, Донецкая, Луганская).
Напишите в каких, суббота и воскресенье....
не много включите голову и станит понятно, что за субботу и воскресение
Для того, что бы я не гадал, какого цвета у него "исподнее белье" и каким номером заряженны патроны, нужно было так и напИсать " За два ВЫХОДНЫХ дня (суббота и воскресенье)"......
это как задачка во 2ром классе!!! І відповідь: ні які вони не бракоші і не п...ни.
В свое время, грызя "гранит" науки, у меня был преподаватель, его слова я запомнил, на всю жизнь (как и протертые, до дыр, ватманы) : " Запомните, молодой человек, ВЫ не являетесь приложением, к чертежу. Я должен взять чертеж, в руки, и все понять, а Ваши "обьяснения", оставте, при себе......."
 

nikson-2

Мисливець
Хмельницька область: дні полювання на зайця-субота та неділя.
А те, що написав пан Копатич- на 100% правильно і стосується не лише пана Simson551-перед відправленням ще раз уважно перечитуйте повідомлення, виправляйте якщо потрібно, щоб навіть не "виникало підозри" на двояке трактування. А то один пише, що на полюванні йому карабін на снігоході немає де "втулити", інший "обклався" горою дичини, а попереду "повстромляв мотоутки" і городо заявляє "...да, це все я...", в іншого-така сама картина з гусьми, а потім пише-"то нас було якби двоє, і дичина-за чотири зорьки", а на фото-білий день(то що, чекав ранку понеділка, щоб зфоткатись, а по даті на фото-взагалі середа), а ще один-був у середу в угіддях ... зайця не бачив. ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ, БУДЬТЕ ПОСЛІДОВНИМИ У СВОЇХ ВИСЛОВЛЮВАННЯХ. І тоді не доведеться або додатково пояснювати, або відверто відбріхуватись.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Це було давно, ще на початку моїх мисливських років полювань.
Зимовий ранок, був сонячним та морозним. Колектив з яким я приїхав на полювання, вирішив взяти одну ділянку поля з сухостоєм трави, в надіїї вигнати лиса, так як лис був на той час в ціні на його хутро.
І ось ставши всі по своїм номерам ми пішли травою, пильно вдивляючись попереду себе.
Я йшов в самому центрі "підкови" та по бокам у мене були старі та биті мисливці, зі своїми курковками. Хороші були діди...
Відстань між нами, то зближалась, то віддалялась, в залежності густоти та висоти сухостоя трави.
Проходячи через зарослі трави, я натрапив на лежачу козулю в траві, яка лежала в п'яти кроках від мене...
Побачивши мене очі в очі, козуля раптом витягнула шию вперед, та тихенько поклала голову на сніг, повернувши її в мій бік...
Її очі були переповнені страху, та тварина благала зберегти її життя.
Я пішов далі, не привертаючи уваги інших мисливців, але її очі були переді мною, ще досить довгий час мого життя.
Мабуть нам людям, іноді і варто дивитись на цей світ, очима тварин.

Переглянути вкладення 169160
Був подібний випадок, тільки самець стояв та дививсь на мене метрів з десяти, так і не зміг стрельнути.
 

Simson551

Новачок
Хмельницька область: дні полювання на зайця-субота та неділя.
А те, що написав пан Копатич- на 100% правильно і стосується не лише пана Simson551-перед відправленням ще раз уважно перечитуйте повідомлення, виправляйте якщо потрібно, щоб навіть не "виникало підозри" на двояке трактування. А то один пише, що на полюванні йому карабін на снігоході немає де "втулити", інший "обклався" горою дичини, а попереду "повстромляв мотоутки" і городо заявляє "...да, це все я...", в іншого-така сама картина з гусьми, а потім пише-"то нас було якби двоє, і дичина-за чотири зорьки", а на фото-білий день(то що, чекав ранку понеділка, щоб зфоткатись, а по даті на фото-взагалі середа), а ще один-був у середу в угіддях ... зайця не бачив. ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ, БУДЬТЕ ПОСЛІДОВНИМИ У СВОЇХ ВИСЛОВЛЮВАННЯХ. І тоді не доведеться або додатково пояснювати, або відверто відбріхуватись.
В чем ваш Капатовыч то прав обясните пане!? В том что ему что то непонятно, бо немного подумать тежело, что в том посту было не понятно что человек написал где за два дня взяли они вдвоем 4 зайца!? Здесь я смотрю ище и посты удаляют, токо если удалять, то нужно всех удалять и этого Вашего Капатовыча, бо там тож не потеме или здесь люди поделены которие приближенные к админу!?? А вы перед тем как накидатся на пацана которий выложил свой отчет внемательно до конца читай и немного подумайте если уж не понят и не будите тогда повторятся за некоторими людьми. Желаю всем удачной охоты)))
 

Mechanik

Снайпер
В чем ваш Капатовыч то прав обясните пане!?
1. Ник пользователя - это виртуальное имя, которое пользователь выбирает при регистрации на ресурсе.
Ник пользователя взятый при регистрации, в отличие от аватара, изменить невозможно.
Вопрос: Кто Вам дал право, изменять ник?
человек написал где за два дня взяли они вдвоем 4 зайца!?
2 Колличество ДНЕЙ ОХОТЫ в сообщении Вашего подзащитного, не было указано.
здесь люди поделены которие приближенные к админу!??
Здесь я смотрю ище и посты удаляют
3. Ваше право, задать вопрос админу, модератору, в личку, и получить исчерпывающий ответ.
А вы перед тем как накидатся на пацана которий выложил свой отчет внемательно до конца читай и немного подумайте
Отчет был ВНИМАТЕЛЬНО прочитан пользователями форума, модератором, с последующими выводами и замечаниями.
 
Останнє редагування:
Зверху