Полювання на перепела

Westvin

Мисливець
В субботу на перепела не собирался,жара неимоверная.Искал голубя,а нашел шикарное перепелиное поле. ИЖ 54,рио 9, 24гр,без контейнера.Охотился буквально полчаса,время было часов 10,собаку пожалел,уехал на базу,а в воскресенье получилось наоборот,с перепелом пролет,а голубя пострелял.
 

Вкладення

В субботу на перепела не собирался,жара неимоверная.Искал голубя,а нашел шикарное перепелиное поле. ИЖ 54,рио 9, 24гр,без контейнера.Охотился буквально полчаса,время было часов 10,собаку пожалел,уехал на базу,а в воскресенье получилось наоборот,с перепелом пролет,а голубя пострелял.
С полем!!! Горлички зачетные!!!! А в каких краях охотились? Никопольский район? Если можно пару слов где (поле, посадка, водопой)....Пока намотано не одна сотня километров, увы в пустую....
 

Westvin

Мисливець
Никопольский район.Три взял на подсолнухе,остальных на водопое.как по мне голубь только начинается.по километражу,за субботу и воскресенье-340км,а с открытия думаю за тысячу.
 

Alex 80

Мисливець
Никопольский район.Три взял на подсолнухе,остальных на водопое.как по мне голубь только начинается.по километражу,за субботу и воскресенье-340км,а с открытия думаю за тысячу.
У меня так реально, голубь только сегодня начался... До этого в его месте где каждый год охочусь- ни одного.... В субботу , воскресенье глухо- сегодня с утра поехал- немерянно... Настрелялся пипец... но именно настрелялся, попаданий- 10 процентов((((
Да, говорю о горлице, вяхеря просто не стреляю.... Его здесь что грязи)))
 

sergo 771

Снайпер
Суботній вихід попсував нерви ...з'явились поршки ...багато поршків...напевно з десяток відпустив .Одного в гарячці добув -третина дорослої особини.Дитину вбив ,гад такий.Не фотогравував -соромно.
20210905_080809.jpg
А це вчорашній вихід на те саме поле .Ні одного поршка .Вся птиця стандартна.З 6ї до 7 ї норма .Собака не набігався ...довелося ходити без рушниці ,щоб не було соблазну до перестрілу))))
20210904_082335.jpg
 
Намотали з другом 180 км в суботу...Все практично переоране, горлиці нуль, вітютень одинично а на вечір просто "дубарь"....Качки були на ставках і в достатній кількості, але це не наш об`єкт полювання :rolleyes:...Переночували в теплій гостинній домівці моєї сестри та зятя-єгеря. В 5.00 вже на ногах...Ковток гарячої кави і в поле...Ми його все таки знайши....:cool:....На місці я в зрозумів, що треба будло класти до багажнику гумові чоботи, які повертів в руках та й оставив в гаражі....Пішли! Пів поля займає сонях, а інша половина це стерня з валками, що поросли амброзією та мишієм....Влучний постріл Друга привів мене до тями, бо йшов весь в думках грець його знає про що....:rolleyes::)....Влучні постріли чергувались з такими ганебними промахами, що навіть Грею соромно було дивитись в очі:(.....Перепел був! Сказати, що його було багато, не можу...Але це поки краще за кількістю поле в цьому сезоні....Норму могли взяти без проблем, але....
Це не головне;)...На супчик добули кожен. Чотирилапий помічник відпрацював на відмінно.
А ми???? Що ми????......Я з мокрими ногами:p та з зарядом позитивних емоцій, жартами і сміхом щодо "влучності" наших пострілів в цей день поїхали до дому!
Пи.Си. В цей день я "пропуделяв" таку кількість "вєрнякових" перепелів, скільки ще не "мазав" за все своє мисливське життя:):):)....

IMG_20210905_123907.jpg
 
Останнє редагування:

КIA

Мисливець
Намотали з другом 180 км в суботу...Все практично переоране, горлиці нуль, вітютень одинично а на вечір просто "дубарь"....Качки були на ставках і в достатній кількості, але це не наш об`єкт полювання :rolleyes:...Переночували в теплій гостинній домівці моєї сестри та зятя-єгеря. В 5.00 вже на ногах...Ковток гарячої кави і в поле...Ми його все таки знайши....:cool:....На місці я в зрозумів, що треба будло класти до багажнику гумові чоботи, які повертів в руках та й оставив в гаражі....Пішли! Пів поля займає сонях, а інша половина це стерня з валками, що поросли амброзією та мишієм....Влучний постріл Друга привів мене до тями, бо йшов весь в думках грець його знає про що....:rolleyes::)....Влучні постріли чергувались з такими ганебними промахами, що навіть Грею соромно було дивитись в очі:(.....Перепел був! Сказати, що його було багато, не можу...Але це поки краще за кількістю поле в цьому сезоні....Норму могли взяти без проблем, але....
Це не головне;)...На супчик добули кожен. Чотирилапий помічник відпрацював на відмінно.
А ми???? Що ми????......Я з мокрими ногами:p та з зарядом позитивних емоцій, жартами і сміхом щодо "влучності" наших пострілів в цей день поїхали до дому!
Пи.Си. В цей день я "пропуделяв" таку кількість "вєрнякових" перепелів, скільки ще не "мазав" за все своє мисливське життя:):):)....

Переглянути вкладення 703208
Не знаю почему, но вчера и у меня было очень много промахов ((((
 

roz_koms

Слідопит
Так бывает когда много патронов).
Не соглашусь:) Вчера было с собой только 25, хотя всегда не меньше двух пачек в рюкзаке, но при этом за выход как правило уходит 15-20, а мазал вчера ой как знатно:cool: до сих пор как вспомню…Но вспоминается и другой случай, поздней осенью ездим на рыбалку по щуке в соседнюю область (ох и знатные там щуки) и в это время там утки, ну больше чем комаров…крайний раз когда туда ехали решили брать с собой ружья, заехали взяли отстрелки на два дня ну и 200 патронов на двоих, предвкушалась знатная охота…за две утренние и вечерние зори ушёл один!!!! патрон:D и была добыта одна лысуха, такой вкусной и дорогой лыски я в жизни не ел:)
 

Виталий 2.

Слідопит
Пи.Си. В цей день я "пропуделяв" таку кількість "вєрнякових" перепелів, скільки ще не "мазав" за все своє мисливське життя:):):)....
На охоте, всякое бывает, на ладится ;) :) !
Я в прошлое воскресенье, на норму 27 патриков выпулял:rolleyes:, аж самому за себя, стыдно было. А вчера, первых девять как в тире, один за одним, в конце гильзы посчитал 18шт.
 
На охоте, всякое бывает, на ладится ;) :) !
Я в прошлое воскресенье, на норму 27 патриков выпулял:rolleyes:, аж самому за себя, стыдно было. А вчера, первых девять как в тире, один за одним, в конце гильзы посчитал 18шт.
Перед Греем было стыдно))))
 

Виталий 2.

Слідопит
Вчера, опять обратил внимание , я перепела стреляю девяткой, где упал , там и лежит, а товарищ маком- одни подранки, смотрю после каждого выстрел со спаном кружат, где птица упала.
 
Сьогодні ранок був дуже прохолодним. Перепела все менше, але семеро які добув, як зайці ))))
В субботу на узбережжі Молочного лиману була перша висипка.....З полем!!!
 
Зверху