Полювання на пушного звіра

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
трач писал:
приветствую!если не секрет какой полигон?

Отвечу цитатой


bamberas;229657 сказав(ла):
Ни каких секретов от колег по форуму быть не должно. Начали от теплиц в районе с. Садки и проходили окрестные поля.
bamberas писал:
Ни каких секретов от колег по форуму быть не должно.


Гришковецкий полигон. Какашки :) зайчика есть и много,значит и зайка должен быть. Но В позапрошлый раз заметили свору собак.Много из какашек,при чем по всему полигону. И они скорее всего и не дают ушастому разруляться. Да и подпалы уже достали. Выжигают всё.
 

bamberas

Мисливець
с пожарами на полях знаком не по наслышке по работе только в прошлом месяце было около 15 возгораний одно из таких в районе с. Журбинцы выгорело около 15-20 га. поля. Обещанные фото.
 

Вкладення

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну что можно сказать...
bamberas Принимайте мои поздравления! С полем!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні було дуже динамічне полювання. Бачили чотири зайчика,один одразу пішов в посадку,один був дуже далеко,але вліпив для годиться :), одного взяли і один підранком втік. Собачка був але ще молодий і як на мене не дуже путьовий. Слід не взяв.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну шо товариші,сезон 2014 р закритий. Для мене цей сезон був дуже динамічний,але зовсім невдалим.Тому 2015р для мене буде вирішальним,в плані чи буду надалі залишатися в УТМР. Так як просто за всі виходи бачив зайця один раз. В інших областях всі кажуть,дичина є.А в нас ,складається враженя що на одного зайця є десяток мисливців.
 

Анатолий ИЖ-27Е

Мисливець
Доброго дня, шановний PinchukMP! Така сама ситуація цього року і в нас на Хмельниччині - бракондони на фари вибили усього зайця, а ми як ... ходимо і за цілий день неможемо навіть побачити зайчука, не те щоб вже стріляти. УТМР абсолютно ніяких дій не проводить по вилову бракашів, куди йдуть наші внески?
З наступаючим Новим Роком!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
І в нас складається славна ситуація. Сьогодні треба заплатити 270 грн. внесків та 120 грн. за три виходи в 2015 році. Результат полювання бригади: 3 зайці, 17 лисів та кілька бродячих псів. І замислились ті мисливці, яким ці гроші зараз ніде взяти. Якщо буде бунт проти бездіяльності УТМР, то я піду підтримати цих хлопців і кричати буду разом з ними. Наш голова УТМР ганяє цілий сезон мисливців з сусіднього району, за те, що вони заходять на нашу територію, але толку з того мало. Під носом незаконно полюють різні "гості" та "кєнти", але це особи недоторкані. Ось вам гроші і на бензин, і на транспорт, і на розведення того самого зайця. Але...
Особисто я жодного разу по зайцю не вистрелив.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну шо,починаємо новий сезон! По м.Бердичів: внески 350,продовження відстрілки по 17,01,2015 - 20грн (при умові сплати річних), з 17-го разові на лисицю 10грн (у голів мисливських колективів).Дні полювання на зайця субота на лиса неділя. Сьогодні прочесали:трикутник-полігон до Хмелищ-понад лісом дійшли до "карбідного"-через поле до "Капітанщини" і до дому. За весь час бачили одного зайця за метрів 60. Навіть не стріляли.
 

Remington

Новачок
Сам з м.Малин але полюю в Радомишельському районі так як у нас в Малинському районі майже нема де полювати.Всі угіддя перебувають в орендах і особо нема куда піти,а якщо і є то кажні 100-200м зустрічаєш групи мисливців і вже пропадає всяке бажання ходити там де вже до тебе пройшло 10 чоловік.В Радомишельському районі хоч є куди податись та і звіра тут побільше,а так в м.Радомишель внески теж 350грн і відстрілка 20 грн до 17.01.2015.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну шо товариші мисливці,готуємо патрони)
Наступного тижня маємо відкриття по хутру.
Відстрілку вже отримав,сезон з 07,11,15 до 27,12,15(хоча в наказі до 16-го січня) вартість 300грн
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну шо товариші мисливці,готуємо патрони)
Наступного тижня маємо відкриття по хутру.
Відстрілку вже отримав,сезон з 07,11,15 до 27,12,15(хоча в наказі до 16-го січня) вартість 300грн
Які дні полювання
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
На єнотовидну собаку,лисицю та вовка-субота,неділя,а у січні-лютому 2016-го всі дні неділі за разовими картками виключно з єгерсько службою.
На зайця-русака- субота - неділя,а у січні тільки субота.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
На єнотовидну собаку,лисицю та вовка-субота,неділя,а у січні-лютому 2016-го всі дні неділі за разовими картками виключно з єгерсько службою.
На зайця-русака- субота - неділя,а у січні тільки субота.
Короче як завжди
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
З відкриттям товариші!!! Ні пуху,ні пера!!!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну ось я і дома. Шо сказать... Мисливців стільки разом я бачив тільки на виборах голови УТМР. Дуже багато... Зайців бачили трьох,одного в городах, одного далеко і одного взяли. Так що з семи чоловік тільки один був з трофеєм((( Хоча проходили сьогодні більш ніж 25 км!!!
 

Kula4ok82

Мисливець
Вібачте але попав не вту область прошу модераторів перенести в Херсонску область
 
Зверху