Полювання на пушного звіра

Тема у розділі 'Житомирська область', створена користувачем PinchukMP, 23 жов 2014.

Irbis
  1. Вова 1993

Вова 1993 Мисливець

стрелять не нужно а вот погонять би не мешало браконьеров) у нас годика 4 назад тоже такая ситуация била но совмесние дежурства дали свой результат) в прошлом году на откритие собрались все охотники а это около 30 человек и до 11.00 ми уже закончили охоту и обедали) в этом году ситуация будет как и в прошлом я даже не сомневаюсь так как ходили на куропатку то поднимали косих немало)))))

2. Safari
  3. трудяга2

трудяга2 Мисливець

Ну - значить мені пощастило --ніхто не приїхав і досі ніхто по ночах волинянкою вухатих не турбує.

4. PinchukMP

PinchukMP ветеран форуму надійна команда

Цілий ранок дощ... Іще один день пропав...

5. bamberas

bamberas Мисливець

Ну що на завтра погода те що треба так що колеги удачі всім нам и кожному по вухатому!

6. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 ветеран форуму надійна команда

І так до кінця сезону))

7. PinchukMP

Отримав запрошення до дозвільника.Так що заврашній день прийдеться пожертвувати. На завтра планую похід по магазинам щоб помацати деякі варіанти.

8. kolesnyk_2007

І що в планах до розгляду?)) магазини Житомир чи Бердичів?

9. bamberas

bamberas Мисливець

що розглядаете як варіант?

10. bamberas

bamberas Мисливець

на сьогоднішній день немеє сенсу іхати в Житомир так як магазин трофейне місце може привести любу зброю яка вам спадобається на сайті ібіс. І не соромтесь просіть у Паши скідку мінімум 5%. Вдало Вам не тільки помацати, а й придбати та обмити.

kolesnyk_2007 подобається це.
  11. kolesnyk_2007

В мене 10%))) але не факт що зброю продадуть на неї як на кого попадеш

12. PinchukMP

Мацати буду в Житомирі.
    Поки що дивлюсь в сторону марліна або севеджа в 30-06
    В ібісі в мене 10% а в Житомирі в одному з магазинів від 7 %-15%,але один чоловік запропонував магазин в Чернігові,де без знижки ціни дешевші на 10-12% від середніх по нашій області,і мяко натякнув що при купівлі ще й знижка обовязково буде.

crp подобається це.
  13. crp

crp Мисливець

а що вже видають дозволи?

14. PinchukMP

Ніх**а вони не видають,тільки мозок люблять!
    По темі,результат сьогоднішнього виходу два бродячі пси,здорові як телята.Причому далеченько від цивілізації. Бачили лиса,але дуже далеко.Зайця нема!!!(((

crp подобається це.
  15. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

а я бачив сьогодні 9 зайців по 5 стріляв і неодного невзяв трішки досадно але день пройшов прекрасно.Додому ледве доволік ноги.Нес умуйте шан. прийде часі на Вівальді Камаз з печивом перекинеться

crp подобається це.
  16. Artem Dzoma

Artem Dzoma Новачок

а яким номером стріляли

17. PinchukMP

Ну на скільки я зрозумів з профілю,ви з Козятину Вінницької обл. В ваших краях зайця і кози в рази більше.

18. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

першим стріляв 2 другий 00.З приводу зайця.Трошки е але не кругом і назавжди, а на рахунок кози то цього я Вам сказати не можу.За 13 років полювання бачив лише раз тай то одну.А от на ружинщині доводилось бачити частенько

19. PinchukMP

Завтра знову полювання накрилось((( В нас таке болото,що по полю не пройти!

20. bamberas

bamberas Мисливець

Да погода дійсно лайно, але весь день в суботу не знаходив собі місця і дочекався дзвінка кума підем місити болото в неділю так як шкода своїх чотирилапих друзів, які весь день скиглять у варьєрі.

21. Artem Dzoma

Artem Dzoma Новачок

житомирський район заец есть уже второй как для новачка нормально но 6 промазал 100_0859.jpg

PinchukMP подобається це.

Поділитися цією сторінкою