Помощь в выборе нарезного

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Це калібр не на тір. Там дійсно він дещо "напружує", але на полюванні в емоціях практично нічого не відчуєш. Це один з найкращих калібрів на колективні полювання.

Напишіть назву зброї з паспорта.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
До даного карабіна я радив би оптику з меншою кратністю, наприклад 1.5 х 6 х 32 або коліматор, і так як сказав Богун цей калібр - свинобій, ну і олень з-під ходу або з вишки.
 

alex1

Мисливець
Торговая марка: Zbrojovra Holice, модель К98 Standart, калибр 9,3*62. С ув. P.S. Який приціл в даній кратності порекомендуєте(ціна/якість)? З повагою.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Торговая марка: Zbrojovra Holice, модель К98 Standart, калибр 9,3*62. С ув. P.S. Який приціл в даній кратності порекомендуєте(ціна/якість)? З повагою.
Бренд прицілу залежить від товщини вашого кошилька, але він однозначно не може бути дешевим так як потрібно щоб витримував даний калібр - 9,3х62, а калібр не дитячий, я думаю що вартість б/у прицілу буде починатись від 500 дол.
 

alex1

Мисливець
Чесно кажучи мене не дуже цікавить ціна ТУТ. Є можливість замовити по собівартості за океаном(Канада) або привезти з Європи (Німеччина). Не вганяючись в "покручені" бренди цікавить ціна/якість. З повагою.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Скільки ви готові призначити на оптику?
В який спосіб збираєтесь полювати? В основному колективні полювання?

Найважливіша річ в ОП на кол.полювання це велике поле зору і міцна механіка(мусить витримати міцний калібр) Хороша пропозиція
MeoStar R1 1-4x22 RD
http://www.meoptasportsoptics.com/shop/cz/r1-1-4x22-rd/meostar-r1-1-4x22-rd/ctgRcz.html
На кратності "1" можна стріляти не закриваючи ока, як з коліматора...
Якщо крім колективних будете полювати також індивідуально, то потрібний в міру універсальний приціл, який можна використати в різних ситуаціях. Параметри такі:
MeoStar R1 1.5-6x42 RD http://www.meoptasportsoptics.com/shop/cz/r1-1-5-6x42-rd/meostar-r1-1-5-6x42-rd/ctgRcz.html

 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Дуже важливий параметр на колективні полювання:
 

Вкладення

alex1

Мисливець
Забув: маю ще колліматор Hakko BED - 40. Досить цікава річ, стоїть на гладкому. З повагою.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Саша Вас можно поздравлять???
 

alex1

Мисливець
Да Дмитрий, уже "и мона и нуна". Приобрел данный девайс, на следуюющей недели хочу пристрелять оптику. Как и писал, продавец "помог" чуток с патронами и другим... Доволен пока. Карабин новый, есть пару "коцак" на дереве от "бережного " обращения хозяина, но минимально. А там будем посмотреть... "
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю з придбанням. Хороший вибір. Хай вам довго і вірно служить. Пошукайте ще до нього оптику з великим полем зору.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Саша радости Вам от оружия,метких выстрелов и достойных трофеев.С УВ.Monya.
 
Гарний карабін. Радив би оптику обмежити 15,-6х... Для даного калібру дальній постріл за 200 м вже проблемний. Зате зупиняюча дія відмінна. :)
 

alex1

Мисливець
Давно(более месяца) приобрел. Купил данный девайс: торговая марка: Zbrojovra Holice, модель К98 Standart, калибр 9,3*62. Пока доволен. С ув.
 

desant@69

Новачок
Прицел Nikko Stirling Diamond 1.5-6X44 . Перевірений варіант! Що не є, самий бюджет! Ще й з підсвіткою!
 
Зверху