Порох СП-З-К

Dusk Hunter

Мисливець
Для чого його скільки набирати, хіба в борщ підсипати :)
За пару років термін вийде і що тоді ...
Думаю при правильному зберіганні і після того як термін вийде нічого йому небуде.
Я його висиплю в пластикові герметичні каністри.
 

Varjag229

Слідопит
Перевірив таблицю з власними експерементами по велечині стиснення амортизаторів різних ПК та матеріалів та дійшов деякіх висновків щодо роботи пороху в кожній з чотирьох вищезгаданих збірок. Точні величини не вказую, що б не народжувати полеміку з цього приводу. Для розуміння зазначу, что Одеса 28 та Юніпласт 28 має більший хід амортизатора відносно відповідно Одеси 32 та Юніпласта 32 приблизно на 0.5 мм, хоча зовні сильно різняться. Юніпласт 28 має приблизно хід амортизатора, як Одеса 24. Юніпласт завжди стискається більше, ніж Одеса.
Гадаю, що зміст буде зрозумілий.
Найбільш загадково себе поводить збірка 1.55*28, та і не дивно - у зібраному набоі амортизатор вже піджатий на 4 мм. Не дивлячись, що порох не 28-ми грамовий, але всеодно шріт потужно "футболить" на старті, він вже пережатий. Експеременти зі зміною налаштувань, що б збільшувати висоту збірки вважаю недоцільними, потім важко повернутися на точні налаштування для інших збірок.
Збірка з 30-ти грамами шроту виявилася найпростішою, бо мала найбільше вільного місця для закриття зіркою, приблизно 12.0 мм, решта - менше.
Даю розміри зібраних набоів з тенденцією збільшення ходу амортизатору:
1. Чедіт Т2, 1.55*28 N8, Одеса 28 +3 картонні по 0.5 мм 20 к (далі - скорочено 3×0,5), h=57.0 мм, площадка зірки рівна.
2. Чедіт Т2, 1.55*28 N8, Юніпласт 28 +3×0.5, h=57.2 мм, зірка злегка провалена, але так завджи працює штатно.
3. Фіоккі Т1, 1.55*28 N8, Юніпласт 28 +0.5, h=57.0, зірка злегка провалена.
Цікавить відстріл: 1) М688 х 1,6/28 Юніпласт 24 г. х зірка х докатка h=57,5 мм;
2) СХ2000 х 1,6/28 Юніпласт 24 х зірка х докатка.
 

Varjag229

Слідопит
Нагару на газовідводі було стільки, що я здивувався, що не було затримок і неперезарядів.
 

Enrique

Новачок
Ну і не для 28г.даний порох.
Взагалі дивно... Я відстріляв вчора з помпи 50 набоїв 1,5-1,55 СП-3-К/28 люман. СХ2000. Ровенський обтюратор+двп+пробка під зірку. Без докатки.
І ствол був досить чистий. Мабуть чистіший, ніж після А1
А стосовно 35гр. - то це через радянські ГОСТи, які в нас ніхто не передивлявся.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Взагалі дивно... Я відстріляв вчора з помпи 50 набоїв 1,5-1,55 СП-3-К/28 люман. СХ2000. Ровенський обтюратор+двп+пробка під зірку. Без докатки.
І ствол був досить чистий. Мабуть чистіший, ніж після А1
А стосовно 35гр. - то це через радянські ГОСТи, які в нас ніхто не передивлявся.
Що виробник рекомендує?...
 

Вкладення

Зверху