Порох СП-З-К

Kapitan

Снайпер
Ставили якийсь пижконтейнер чи обтюратор? Хотілося більшої швидкості а її нажаль не має.
Колись старий добрий Крук мене кілька разів підвів та й не тільки мене. А причиною недозарядів в н/а та купа підранків крилась у простому. У Крука дуже мілка фракція і при спорядженні патрона в б/в гільзу пиж контейнером чи напів контейнером та у подальшому при транспортуванні патронів як у патронташі де патрони перевернуті у верх ногами так і без нього порох частково просипався у амортизатор контейнера. Я спочатку не розумів отих "пшиків" при пострілі і все рахував що причина у відсирівшому по якійсь причині поросі. Бо всі ми знаємо що Крук не любить сирості.
Аж поки мені не попався патрон із прозорим пластиком, де я й побачив що амортизатор контейнера весь забитий порохом. Потім я розражав багато отих патронів і практично у кожному другому була та сама картина.
Після чого я перейшов при спорядженні патронів Круком на картонну прокладку на порох, і до цієї пори все ок.
 

Sheff

Мисливець
Колись старий добрий Крук мене кілька разів підвів та й не тільки мене. А причиною недозарядів в н/а та купа підранків крилась у простому. У Крука дуже мілка фракція і при спорядженні патрона в б/в гільзу пиж контейнером чи напів контейнером та у подальшому при транспортуванні патронів як у патронташі де патрони перевернуті у верх ногами так і без нього порох частково просипався у амортизатор контейнера. Я спочатку не розумів отих "пшиків" при пострілі і все рахував що причина у відсирівшому по якійсь причині поросі. Бо всі ми знаємо що Крук не любить сирості.
Аж поки мені не попався патрон із прозорим пластиком, де я й побачив що амортизатор контейнера весь забитий порохом. Потім я розражав багато отих патронів і практично у кожному другому була та сама картина.
Після чого я перейшов при спорядженні патронів Круком на картонну прокладку на порох, і до цієї пори все ок.
На одеських пижах і пижконтейнерах є канавка і пластик там твердий, може через це просинається порох і втрачається швидкість. Тому я й запитав про пижі.Було б добре відстріляли хоча б на рівненьському обтюратор і або на якомусь іншому пижі.
 

Zabar Andrij

Мисливець
На одеських пижах і пижконтейнерах є канавка і пластик там твердий, може через це просинається порох і втрачається швидкість. Тому я й запитав про пижі.Було б добре відстріляли хоча б на рівненьському обтюратор і або на якомусь іншому пижі.
я на всіх набоях на сп з к теж використовую або рівненський, або юніпласт, просипання нема, на юніпласті для заспокоєння розвальцовую обтюратор, хоча це можна і не робити.
 

Serg-Kyiv

Новачок
а що за рівненські обтюратори?
чув не раз, але так і не зміг поки шо знайти, видає просто магазини в Рівному з ПК одеськими...
скиньте посилання будь ласка )
 

Uyv

Мисливець

Zabar Andrij

Мисливець

Serg-Kyiv

Новачок
так, саме він.
але треба розраховувати, що він вищий від інших обтюраторів.
Та при використанні із пробкою, на нього бажано класти картонну прокладку 20 к. 1,5 мм.
під СП-З-К в самий раз буде )
бо порох дуже дрібної фракції і його йде мабуть вполовину менше
 

ij27

Мисливець
Коллеги всем дорого дня .. может кто пробывал Этот порох использовать с центробоем ... Подсветка дымного, навеска уменьшение, увеличение???
 

mpetlin

Новачок
Доброї ночі!
Мій досвід, при 0 градусів за Цельсієм та з циліндру:
1,9 х 32 - 390 м/с
1,8 х 28 - 386 м/с
1,7 х 24 - 384 м/с

1,8 х 35 - 362 м/с
1,7 х 32 - 357 м/с
1,6 х 28 - 344 м/с
1,5 х 24 - 344 м/с
Хронограф - ProChrono PAL, батарейка в гарному стані.
Пластикова гільза 12к., 688, Е-36, зірочка, докатка BN3
 

скс-45

Мисливець
Доброї ночі!
Мій досвід, при 0 градусів за Цельсієм та з циліндру:
1,9 х 32 - 390 м/с
1,8 х 28 - 386 м/с
1,7 х 24 - 384 м/с

1,8 х 35 - 362 м/с
1,7 х 32 - 357 м/с
1,6 х 28 - 344 м/с
1,5 х 24 - 344 м/с
Хронограф - ProChrono PAL, батарейка в гарному стані.
Пластикова гільза 12к., 688, Е-36, зірочка, докатка BN3
 

Dusk Hunter

Мисливець
Доброї ночі!
Мій досвід, при 0 градусів за Цельсієм та з циліндру:
1,9 х 32 - 390 м/с
1,8 х 28 - 386 м/с
1,7 х 24 - 384 м/с

1,8 х 35 - 362 м/с
1,7 х 32 - 357 м/с
1,6 х 28 - 344 м/с
1,5 х 24 - 344 м/с
Хронограф - ProChrono PAL, батарейка в гарному стані.
Пластикова гільза 12к., 688, Е-36, зірочка, докатка BN3
Порох СПЗ чи СПЗК?
 
Зверху