Порох С7 , кто пользовал?

БМ-16

Мисливець
Пробуй Паша. Порох супер, ось побачиш він тобі сподобається.
Здоровенькій був Ігор!:D:) тож так його хлопці хвалят що аж самому захотілося. Ну побачим завтра що с того вийде. Зробив два варіанта, один 1.3/28 і другий 1.35/28.
 

БМ-16

Мисливець
Відстреляв сьогодні свої патрони з порохом C7. Все вийшло на скору руку, але я задоволений залишився цим порохом. Найкращій набій вийшов такий: гільза папкова з жевелом, C7 1.35/28 прокладка картон, клейтух Діана 20мм, стакан, дріб 1 від Капітана.
20200126_113353.jpg
відстань 40м. Сіра каністра чок 1.35/28, синя каністра поу чек 1.3/28. Як ось так.
 

БМ-16

Мисливець
Забув написати, стріляв з ТОЗ-БМ 16ка. Вся дріб на виліт, в каністрі нема ні одної.
 

huntumy

Зброяр
Лучше все таки стрелять по бумаге.
У меня в 16к с7 вообще не пошёл. В лист 60*80см на 35м #1 попадало 15-20 дробин. Пятёрки штук 40-50.
Пробовал от 1,3 до 1,4 ничего не получилось. Слишком быстрый он для 16к.
 
Відстреляв сьогодні свої патрони з порохом C7. Все вийшло на скору руку, але я задоволений залишився цим порохом. Найкращій набій вийшов такий: гільза папкова з жевелом, C7 1.35/28 прокладка картон, клейтух Діана 20мм, стакан, дріб 1 від Капітана. Переглянути вкладення 546232 відстань 40м. Сіра каністра чок 1.35/28, синя каністра поу чек 1.3/28. Як ось так.
А способ запаковки какой?
 
Відстреляв сьогодні свої патрони з порохом C7. Все вийшло на скору руку, але я задоволений залишився цим порохом. Найкращій набій вийшов такий: гільза папкова з жевелом, C7 1.35/28 прокладка картон, клейтух Діана 20мм, стакан, дріб 1 від Капітана. Переглянути вкладення 546232 відстань 40м. Сіра каністра чок 1.35/28, синя каністра поу чек 1.3/28. Як ось так.
А в капоте автомобиля сколько пробоин? )))
 

igor21

Слідопит
Як думаєте, чому з меншою наважкою пороху обнесло більше?
"Обнесло - Не обнесло" надо все-таки смотреть по бумаге, а не по канистрам... ИМХО
П.С. Да еще и при РАЗНЫХ навесках из РАЗНЫХ лульных сужений...
 
Останнє редагування:

БМ-16

Мисливець
Як думаєте, чому з меншою наважкою пороху обнесло більше?
Поняття не маю, я сам був уражений. Всеж я думаю що багато залежить від комплектації патрона і звуженя стволів. Трохи пізніше ще пару варіантів спробую, але ж цього разу буду стріляти по бумазі.
 

БМ-16

Мисливець
"Обнесло - Не обнесло" надо все-таки смотреть по бумаге, а не по канистрам... ИМХО
П.С. Да еще и при РАЗНЫХ навесках из РАЗНЫХ лульных сужений...
100%, просто времени мало било, щит сколотить, за бумагой сездить. В следующий раз всё будет по феншую:D.
 

Oleg Shest

Новачок
Спробував с7 снарядити так як пише на банці 1.55/32 , капсюль 688,на п/к Сільвер+ зірочка, і другий варіант на: обтюратор + двп+ прокладка+поліет. стаканчик. + Зірочка. Результат: дуже сильна віддача, некомфортна, осип, таке враження, що розкидало. Наявні вікна. Пробой в соснову доску 1-1.5 діаметра. Номер дробу 5.
В аркуш 60-80 :
чок- 1. пиж контейнер Сільвер -86 шт
2. Обтюратор, двп, прокладка, стаканчик - 93 шт

П/ чок - 1 варіант - 86 шт
2 варіант - 100 шт.
Що порадите? Які навіски? Зброя иж 12/12 кал
 
Зверху