Порох С7 , кто пользовал?

скс-45

Мисливець
Спробував с7 снарядити так як пише на банці 1.55/32 , капсюль 688,на п/к Сільвер+ зірочка, і другий варіант на: обтюратор + двп+ прокладка+поліет. стаканчик. + Зірочка. Результат: дуже сильна віддача, некомфортна, осип, таке враження, що розкидало. Наявні вікна. Пробой в соснову доску 1-1.5 діаметра. Номер дробу 5.
В аркуш 60-80 :
чок- 1. пиж контейнер Сільвер -86 шт
2. Обтюратор, двп, прокладка, стаканчик - 93 шт

П/ чок - 1 варіант - 86 шт
2 варіант - 100 шт.
Що порадите? Які навіски? Зброя иж 12/12 кал
1,58/32, Сильвер, капсуль U 686, звезда
 

Oleg Shest

Новачок
Так отож бо. Віддача сильна, а шріт зайшов в доску мало, і сказати що зімятий задуже то ні. Незнаю. Раніше заряджав тахо, сільвер то і постріл комфортний і пробой хороший, а це взяв с7 і ніяк неможу пристріляти. Треба переходити назад на тахо.....
 

andresshunter

Новачок
Незнаю який вам С7 попався, сам відстріляв біля 2 кг. Заряджав в 16-му і в 12-му тільки позитивні враження, ніяких зауважень, заряджав 1,58 і 1,55 на різних капсулях все приблизно однаково, але показав краще себе ніж сокіл і тахо, ствол чистенький, все билось без підранків. Порівнював з тахо 2014 року 1.9 х 32 гр. дробу то рівномірність в С7 в рази краща була.
 
Скоріш за все - справа в капсулі.
Спробуйте 686 та пороху 1,56-1,58
Або СХ2000
Також візьміть інший ПК. Можливо - м'яка дріб. Спробуйте іншу - саме для розуміння ситуації.
Думаю - ваші результати мають таке пояснення. При надмірному тиску при старті дріб дуже деформується.
Тому дріб при польоті до мішені розлітається та уповільнюється її швидкість. Маючи при старті надмірну швидкість - при підльоті до цілі маємо значне її зменшення.
 

HOWA

Слідопит
Скоріш за все - справа в капсулі.
Спробуйте 686 та пороху 1,56-1,58
Або СХ2000
Також візьміть інший ПК. Можливо - м'яка дріб. Спробуйте іншу - саме для розуміння ситуації.
Думаю - ваші результати мають таке пояснення. При надмірному тиску при старті дріб дуже деформується.
Тому дріб при польоті до мішені розлітається та уповільнюється її швидкість. Маючи при старті надмірну швидкість - при підльоті до цілі маємо значне її зменшення.
Пробовал с "Жевело- Н" - СССР, "Жевело" - Шостка, "Жевело" - Муром, с СХ1000, с СХ 2000, с N686, с N688 , и еще с каким то "пистоном", х.з. кто, не установил что оно такое, с желтым! герметизатором, ни с какими капсюлями дискомфорта не ощутил. Вот с "Центробоем" еще не пробовал. Будет сезон попробую и отпишусь.
 
Так и мне нравится этот порох!
Использую отличную твердую дробь от Серго и ПК от БиПи и Чедитте
И вся дробь летит ровно и быстро )))
 

artbez888

Новачок
Незнаю який вам С7 попався, сам відстріляв біля 2 кг. Заряджав в 16-му і в 12-му тільки позитивні враження, ніяких зауважень, заряджав 1,58 і 1,55 на різних капсулях все приблизно однаково, але показав краще себе ніж сокіл і тахо, ствол чистенький, все билось без підранків. Порівнював з тахо 2014 року 1.9 х 32 гр. дробу то рівномірність в С7 в рази краща була.
Какая на 16 навеска?
 

Виталя

Снайпер
С7 не пробовал Центробоем,а вот 206sпробовал. Пакамесь тепло всё нормально. Похолодало начались пшаки. Думаю что и С7 также будет!!!
Не стоит изобретать велосипед,тем более сейчас большой выбор капсюлей,и пластиковых гильз....
 

agentkolya

Мисливець
Спробував с7 снарядити так як пише на банці 1.55/32 , капсюль 688,на п/к Сільвер+ зірочка, і другий варіант на: обтюратор + двп+ прокладка+поліет. стаканчик. + Зірочка. Результат: дуже сильна віддача, некомфортна, осип, таке враження, що розкидало. Наявні вікна. Пробой в соснову доску 1-1.5 діаметра. Номер дробу 5.
В аркуш 60-80 :
чок- 1. пиж контейнер Сільвер -86 шт
2. Обтюратор, двп, прокладка, стаканчик - 93 шт
Цілком згоден з порадами та висновками колег та хочу додати, що причиною надмірноі віддачі, яка, як правило ще й супроводжується голосним "бабах" як з маленькоі гармати, може бути високий дульний тиск. Він "розриває" осип, а початкова швидкість у таких випадках буває аномально низькою. У збірці N1 це може бути недожатий Сільвер, так як різна дріб має різний об,єм. Збірка N2 дуже важка для аналізу, але вона швидше пережата і 688 розпаковує зірку що до нормального загоряння пороху. Потрібно знати, чи докатували Ви зірку і яка висота збірки вийшла.
 

василь довжик

Слідопит
Так отож бо. Віддача сильна, а шріт зайшов в доску мало, і сказати що зімятий задуже то ні. Незнаю. Раніше заряджав тахо, сільвер то і постріл комфортний і пробой хороший, а це взяв с7 і ніяк неможу пристріляти. Треба переходити назад на тахо.....
Спробуйте поміняти комплектуючі.
Я на всі види порохів,обтюратор пластиковий далі коркові пижі і вже по бажанню контейнер чи без.
І також спробуйте слабшим капсулем або на 0,02-0,05 пороху зменшувати.
При однаковій наважці пороху але різні комплектухи і різна віддача.
Я замітив,що на пластиковому контейнері бадається а толку мало.
А от пробка дає комфортну віддачу і куча та,що потрібно.
 

agentkolya

Мисливець
Спробуйте поміняти комплектуючі.
Я на всі види порохів,обтюратор пластиковий далі коркові пижі і вже по бажанню контейнер чи без.
І також спробуйте слабшим капсулем або на 0,02-0,05 пороху зменшувати.
При однаковій наважці пороху але різні комплектухи і різна віддача.
Я замітив,що на пластиковому контейнері бадається а толку мало.
А от пробка дає комфортну віддачу і куча та,що потрібно.
З усим погоджуюсь з Вами, крім зменшення наважки пороху. Для прикладу, з 1.6/32 на 686 одразу виходить робочий набій, правда на моій рушниці трошки злий.
У темі Порох Нобель спорт це не одноразово обговорювалося і наскільки пам,ятаю тільки збільшення наважки давало результат. Зменшення наважки на 2 сотки перевіряв для експеременту - просто збільшується віддача і втрачається осип. Звичайно, що старі рекомендаціі виробника більш адекватні та "робочі".
 

agentkolya

Мисливець
А це скільки в барах ???;););)
Важко сказати! :)
Розрахунково та порівняно з рекомендаціями NSI до 2017 року (М686, 1.58/32), навряд чи 2 соткі пороху дають надзвичайний стрибок. В той же час, це точно вказує, що С7 потребує "плотну" збірку і ретельний підбір амортизатора, який після спрацювання капсуля вивільнить певну камеру згоряння. Математично, збільшення наважки пороху дає зріст тиску у квадраті, тому невелике збільшення наважки пороху "швидко" нагружає його до потрібноі величини, необхідноі до правильного горіння.
Звичайно, що усе теорія. На практиці у мене на переломці недожатий набій давав постріл з ненормальною для 32 г віддачаю, пережатий, де 100% був скачок тиску - просто гірша осип та майже комфортний постріл, дещо більш різкий, як здається на слух.
Збирав на пробці з використанням обтюратору та стакану від ПК Юніпласт.
 
Зверху