Порох С7 , кто пользовал?

Інтер

Мисливець
Хочу відстрілятися с7 1,55 на 32 на 688 по паперу і зрівняти з 1,58 на 32 на 686 тоді щось стане зрозуміло
 

agentkolya

Мисливець
P00330-125721.jpg

Гільза NS T2, M686, обтюратор та стакан від Юніпласт 32, набірна пробка 14 мм, Н-57.5 мм, докатано Гаєп бн2, 35 м, круг 750 мм, шріт N5 Cерго.

Хочу відстрілятися с7 1,55 на 32 на 688 по паперу і зрівняти з 1,58 на 32 на 686 тоді щось стане зрозуміло
Вважаю, що різниця буде в осипу, швидкість буде ±однакова, справа не у рецепті.
 
Останнє редагування:

Інтер

Мисливець
Переглянути вкладення 676882
Гільза NS T2, M686, розрізаний Юніпласт 32, Н-57.5 мм, докатано Гаєп бн2, 35 м, круг 750 мм, шріт N5 Cерго.



Вважаю, що різниця буде в осипу, швидкість буде ±однакова, справа не у рецепті.
Все ж таки хочу перевірити на пробивання скільки аркушів проб’є
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
А виробник пороха - чомусь ні...
Чомусь і 2 сотих враховує, і потужність капсуля...
Старі Скриншоти з сайта NobelSport.
Переглянути вкладення 676858
В того ж самого виробника у набоях більший розброс буде по вазі пороху, ніж вони пишуть на сайтах)
 

oms

Слідопит
В кого які думки, по споряджених рецептах?
688+1.55+32 и 686+1,60+32 - это неоднократно проверенные и стопроцентно работающие навески. Как и СХ2000+1,56+32 и 686+1,58+32. Но может потебоваться небольшая корректировка, в зависимости от конкретных п/к, ружья и плотности сборки. И качество дроби тоже может повлиять.
Чомусь "штатна" 1.55 (688)/32г не зайшла!
А почему не зашла? Что именно было не так - плохая осыпь, брыкалась, недостаточно скорости?
Какой высоты патроны у Вас получаются? Судя по фотографии, больше 58,0 мм.
 
Останнє редагування:

oms

Слідопит
На С7 різниця в 0,02гр. або 0,2-0,3мм піджаття амортизатора може суттєво впливати на осип...
Не кажучи вже про швидкість та тиск...
Не только на С7, на любом порохе. Просто на разных порохах будет влиять по-разному.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
688+1.55+32 и 686+1,60+32 - это неоднократно проверенные и стопроцентно работающие навески. Как и СХ2000+1,56+32 и 686+1,58+32. Но может потебоваться небольшая корректировка, в зависимости от конкретных п/к, ружья и плотности сборки. И качество дроби тоже может повлиять.

А почему не зашла? Что именно было не так - плохая осыпь, брыкалась, недостаточно скорости?
Какой высоты патроны у Вас получаются? Судя по фотографии, больше 58,0 мм.
Так, на С7 всі +- мають 58.5мм (пиж контейнер сільвер, зірка + о.м.в.2).
А не зашла осип! Вона не стабільна і рвана! По різкості питань нема, ствол чистий теж не погано!
Ось кілька фото шо воно і як. Плакат по висоті (з памяті) 60см
 

Вкладення

huntumy

Зброяр
Так, на С7 всі +- мають 58.5мм (пиж контейнер сільвер, зірка + о.м.в.2).
А не зашла осип! Вона не стабільна і рвана! По різкості питань нема, ствол чистий теж не погано!
Ось кілька фото шо воно і як. Плакат по висоті (з памяті) 60см
Если не устраивает результат снарядите как уже не раз предлагали на той же пробке.
Судя по фото стоило бы поставить ДС с большим сужением если это возможно.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Если не устраивает результат снарядите как уже не раз предлагали на той же пробке.
Судя по фото стоило бы поставить ДС с большим сужением если это возможно.
Звуження пробув різні. 0.25 саме краще.
А пробка ні, то не для мене. Не вийде нічого з тих навісок, що спорядив , значить будем користувати інший порох!
Вірніше вже маю А1, але він теж не відстріляний. Зробив стандартну 1.6/32/686 а там поїдемо подивимось і порівняємо з С7
 

huntumy

Зброяр
Звуження пробув різні. 0.25 саме краще.
А пробка ні, то не для мене. Не вийде нічого з тих навісок, що спорядив , значить будем користувати інший порох!
Вірніше вже маю А1, але він теж не відстріляний. Зробив стандартну 1.6/32/686 а там поїдемо подивимось і порівняємо з С7
На А1 скоріше за все буде те ж саме.
0,25мм краще чим?
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
більше від чого?
так, пк піджатий, але не більше 15-20%.
С7 "подобається тиск"
докручую без зуссиль
Ну як мінімум більше від мого, раз в мене 58.5 у вас на 1мм менше. Я вже пробув і з дожимом сильним і взагалі без піджиму нічого не давало. Залишилось навісками побавитись
 
Таке враження, що завищені вимоги до осипу!
Щось дуже складно іде процес)
.

Як у тому анекдоті.
Процес про розлучення.
Чоловік каже, що його не задовольняє дружина.
Голос із залу суду:
- Всіх у місті ваша дружина задовольняє, А вас ні!
 
Зверху