Порох С7 , кто пользовал?

igor21

Слідопит

agentkolya

Мисливець
Звуження пробув різні. 0.25 саме краще.
А пробка ні, то не для мене. Не вийде нічого з тих навісок, що спорядив , значить будем користувати інший порох!
Вірніше вже маю А1, але він теж не відстріляний. Зробив стандартну 1.6/32/686 а там поїдемо подивимось і порівняємо з С7
Якщо робити великі кроки при підборі наважок, може не сподобатися щоден з доступних порохів...
За даними греків, зміна висоти зібранного набою у 1/10 мм дає різницю тиску ~15 бар. Уявіть патрон після УПС з Н=58.5-59.0 мм та докатаний з Н=57.0-57.5 мм - між ними прірва!
Будь який з порохів має лише одне ідеальне розташування та розмір Рмах та два не ідеальних, але робочих варіанти - трішки менше та трішки більше. Увесь діапазон надзвичайно вузький, якщо Ви випробували докатаний та недокатаний патрон, не сподобався жодний, відповіть проста - робочий варіант лишився між ними.
Що стосується саме С7, можливо його плюс у вигляді ламінування теж вносить своі корективи, не думаю, что хімічна речовина-ламінат є горючою та покращує балістику, на відміну від двухосновних порохів.
 

huntumy

Зброяр
Все эти данные очень и очень правильные вещи. Но есть одно но! Большое количество комплектующих+ порохов, плюс номер дроби и его мехсвойства, все работает по своему.
Это если говорить только о патроне. А там ещё ружье, температура окружающей среды и всё прочее.
Через несколько лет х. ложишь на эти вещи, соблюдаешь первые правила и вопрос гемора закрыт полностью.
По просто народному, вся эта пустая беготня вокруг мифического давления это временное увлечение.
 

agentkolya

Мисливець
Все эти данные очень и очень правильные вещи. Но есть одно но! Большое количество комплектующих+ порохов, плюс номер дроби и его мехсвойства, все работает по своему.
Это если говорить только о патроне. А там ещё ружье, температура окружающей среды и всё прочее.
Через несколько лет х. ложишь на эти вещи, соблюдаешь первые правила и вопрос гемора закрыт полностью.
По просто народному, вся эта пустая беготня вокруг мифического давления это временное увлечение.
Виталий, не разлагайте дисциплину в наших рядах!:)
Запасные глаза и руки на складе не выдают! Если отменить газовые законы термодинамики с описанием зависимости обьема, давления и температуры, можно и положить на все это это...
Соглашусь с тем, что ни одна цифра, полученная на разных балкомплексах, не совпадет при отстреле из наших ружей, но направления останутся, в какую сторону двигаться, тоже понятно.
Яркий пример есть в соседней теме, где Вы посоветовили нашему коллеге запустить 24 г из цилиндра, результат налицо!
 

huntumy

Зброяр
Запасные глаза и руки на складе не выдают!
Не нужно усугублять. Для этого нужно нарушить правила при чем очень серьезно.
В чем то убавил, в чем то прибавил. Это и есть закон.
Те же навески играют не более 0,05гр плюсом.
Чего тут боятся?
но направления останутся, в какую сторону двигаться, тоже понятно.
100%
Потому написал выше, в одном убавил, в другом прибавил или наоборот.

Яркий пример есть в соседней теме, где Вы посоветовили нашему коллеге запустить 24 г из цилиндра, результат налицо!
Стоп! Я советовал стандартное снаряжение с цилиндра. За дисперсант и речи не было.
 

agentkolya

Мисливець
Стоп! Я советовал стандартное снаряжение с цилиндра. За дисперсант и речи не было.
Совершенно верно!
Попробуйте 24гр №8или 9 с цилиндра.
А дошло до:
Думаю нужно добавить навеску дроби.
Вот что получилось, только с пыж-контейнером Gualandi Н25 24/28.
NS 206 SV -1,25/30 №8
Звезда + OMV 2.
Капсюль 686
V- 390 м/с
:)
 

huntumy

Зброяр
Пыж-контейнер Gualandi Н25 24/28.
NS 206 SV -1,25/24 №8
Звезда + OMV 2.
Капсюль 686
Так?
ПК сильвер-24 или какой нибудь другой под 24грамма дроби только не дисперсант.
т.е. стандартный 24 граммовый патрон.
Спасибо
 
Останнє редагування:

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Згідно таблиці, моя зборка 58.5 мм видає ще менший тиск. Але чомусь розкидає сильно осип. Я не є ветеран релодінгу, але менший тиск = краща куча! Чи не так?
Та і піджати 1мм на стойці+дрель не складно, але це ж буде відверто пережатим! Хоча ще спробую і так, підігнати під 57.5мм!
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Доречі є цікавий момент відносно С7. Думаю всі бачили чи дивляться Канал опитного охотника, так ось Геннадійович нівкакую не хоче відстрілювати С7. Я його вже як не просив. Каже краще викинути той порох ніж з ним споряджати. Цікаво чому так?
 

huntumy

Зброяр
Доречі є цікавий момент відносно С7. Думаю всі бачили чи дивляться Канал опитного охотника, так ось Геннадійович нівкакую не хоче відстрілювати С7. Я його вже як не просив. Каже краще викинути той порох ніж з ним споряджати. Цікаво чому так?
Не хоче так не хоче. Це його особиста думка.
 

agentkolya

Мисливець
Згідно таблиці, моя зборка 58.5 мм видає ще менший тиск. Але чомусь розкидає сильно осип. Я не є ветеран релодінгу, але менший тиск = краща куча! Чи не так?
Та і піджати 1мм на стойці+дрель не складно, але це ж буде відверто пережатим! Хоча ще спробую і так, підігнати під 57.5мм!
Я такий же ветеран релоуду, як і Ви...:)
Розкидати осип може підвищений дульний тиск. Величина дульний тиску залежить від того, чи згорів порох у штатному режимі. Для того, щоб величина Рмах була достатьньою для повного згорання пороху саме у відповідному місці ствола, потрібна збрірка певноі плотності. Якщо по-іншому, то після спрацювання капсулю обтюратор прилітає до стопчика шроту з величезною швидкістю (біля 6000 м.с.), але температура детонаціі ініціюючого ВВ відносно низька, тому, у створеному просторі повинен з,явитися тиск, який крім запалювання пороху також піднімає температуру яка також допомагає загорітися пороху. Створення отієі камери залежить від того, наскільки стиснеться амортизатор. Я уявляю цей процес приблизно так. Велике питання, чи починає раніше рухатися снаряд при застосуванні більш потужного капсуля, чи завдякі більший різниці у швидкості, інерція покою снаряду стає більшою, та тиск просто збільшується...?
З наважкою 1.53 та 1.55×30 та М686 мені не вдалося добитися пристойного результату, при чому віддача від доволі легкого набою у такому разі не комфортна. Наче б то усе просто, але це теорія...
Якщо збільшити наважку пороху до певноі величини, то запрацює і Ваша збірка без закриття матрицею, що обертається, а це купа складних експерементів!
Якщо коротко відповісти на Ваше питання , то менший тиск =краща куча, усе вірно, але величина цього тиску повинна дозволити пороху загорітися та згоріти.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Я такий же ветеран релоуду, як і Ви...:)
Розкидати осип може підвищений дульний тиск. Величина дульний тиску залежить від того, чи згорів порох у штатному режимі. Для того, щоб величина Рмах була достатьньою для повного згорання пороху саме у відповідному місці ствола, потрібна збрірка певноі плотності. Якщо по-іншому, то після спрацювання капсулю обтюратор прилітає до стопчика шроту з величезною швидкістю (біля 6000 м.с.), але температура детонаціі ініціюючого ВВ відносно низька, тому, у створеному просторі повинен з,явитися тиск, який крім запалювання пороху також піднімає температуру яка також допомагає загорітися пороху. Створення отієі камери залежить від того, наскільки стиснеться амортизатор. Я уявляю цей процес приблизно так. Велике питання, чи починає раніше рухатися снаряд при застосуванні більш потужного капсуля, чи завдякі більший різниці у швидкості, інерція покою снаряду стає більшою, та тиск просто збільшується...?
З наважкою 1.53 та 1.55×30 та М686 мені не вдалося добитися пристойного результату, при чому віддача від доволі легкого набою у такому разі не комфортна. Наче б то усе просто, але це теорія...
Якщо збільшити наважку пороху до певноі величини, то запрацює і Ваша збірка без закриття матрицею, що обертається, а це купа складних експерементів!
Якщо коротко відповісти на Ваше питання , то менший тиск =краща куча, усе вірно, але величина цього тиску повинна дозволити пороху загорітися та згоріти.
Все більше менше ясно. Але сухою теорією добитись результату важко (я так вважаю), тому потрібно брати і комбінувати. Тим більше канал ствола в мене 18.7 і опиратись на чиїсь рецепти важче (як що канали більш стандартні)
 
Зверху