Порох C7L.

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем василь довжик, 17 лип 2019.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. василь довжик

василь довжик Слідопит

Шановні мисливці.
    Пропоную в цій темі обговорити порох С7L і все,що конкретно його стосується.
    Є тема про нобель спорт,так я вибачаюсь але прочитати вже зараз буде 500 сторінок то там і чорт голову зломить.
    Придбав не давно цей порошок і досвіду ще з ним не маю.Порадьте хто які навіски використовує,на чому краще себе веде чи то на пластику чи на пропці.Як він себе при мінусових температурах показав.Як патрони,що залишились з минулого сезону,варті того аби їх брати на полювання.Всім дякую.З.Пв.

Dr. Silver, ПИЛЬНУЙ, Шура43 та 2 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. pashamykytyn

pashamykytyn Мисливець

Він новий про нього сторінок з 20. Яле я теж за те, щоб розділити пороха нобель по лінійка, а не по кожному

витьок, ПИЛЬНУЙ та василь довжик подобається це.
  4. lutsk 1706

lutsk 1706 Новачок

Порох досить таки непоганий почав користуватись на при кінці минулого сезону як на мене краще ніж 206S

василь довжик подобається це.
  5. василь довжик

василь довжик Слідопит

А як він в мінусову температуру себе показав.На крякву планую 1,7/34 ,попробувати.Може відстрілювали по хронохрафу?

6. igor21

igor21 Мисливець

:D:D:D
    Щоб не читати 5оо сторінок, відкрийте 138-му.
    З повагою.
    П.С. Побачите просадку Vсер. на -8м/с на заморожених набоях;)

василь довжик подобається це.
  7. lutsk 1706

lutsk 1706 Новачок

При мінус недовельсь.Використовував наприкінці сезону по перу.Споряджав 1.75х34

8. Artem888

Artem888 Новачок

нс-686 или нс-688?

9. lutsk 1706

lutsk 1706 Новачок

н/с 688

10. василь довжик

василь довжик Слідопит

Парні в мене є ідея.Якщо є така людина в якої є в наявності хронограф і має час.Так скинутись на все і всі моменти кого,що цікавить по канкретному порсі.

11. василь довжик

василь довжик Слідопит

IMG_5309.JPG Пробував бабахнуть.1,8/36.Рівенський обтюратор,пропка 1 см,древесноволкнистий по підбору необхідної висоти,зірочка і докрутка.Капсуль н/с 688.По відчуттям патрон трішки злючий.Ще відстріляв з контейнерним сільвер там ще крепший вийшов.Осип чучуть кучніше вийшла.Рушниця нео12,получок 35 метрів,вирніше шагів.Третього патрона не стріляв,оскільки дощечка спокійно залишилась лежати дома.
    Мені кортить ще попробувати 1,75/36 думаю краще і по осипі буде а то як на мене трішки кучнувато.

Stanislav Fursa подобається це.
  12. huntumy

huntumy Снайпер

Вкрутіть 0,25мм.

13. василь довжик

василь довжик Слідопит

Але як на мене,патрон трішки ніжніший зробити булоб добре.

14. охотник70

охотник70 Мисливець

Сьогодні полював на голуба.Порох C7L ,(той що в темі Порох nobel spor показував )Навіска 1.75/32.Дуже сподобалось.Ні одного підранка.Метрів 25-40 всі припутні биті чисто.Пробував навіскою (така як пише на банці 1.83/36. ) стрільнути по мішені,не сподобалось,трохи порозкидало.

15. охотник70

охотник70 Мисливець

Дріб яка?

16. василь довжик

василь довжик Слідопит

Вибачаюсь.Номер 5.

17. lutsk 1706

lutsk 1706 Новачок

Який використовували капсуль при такому спорядженні

18. василь довжик

василь довжик Слідопит

Н/С 688.

19. vgymenyk

vgymenyk Мисливець

Шановні хто використовував цей порох для 20 кал.
    Можливо хтось має інформацію по навісках бо на рекомендованій не то пальто.

20. huntumy

huntumy Снайпер

Зробіть пробний відстріл починаючи з мінимальної навіски. На сайті нс 1,4/28 686. Почніть з 1,3/24. На завальцовкі краще бистріше знайдете потрібний патрон.

21. Ревук

Ревук Мисливець

Чим кращий?

Поділитися цією сторінкою