Порох NobelSPORT

hnat

Мисливець
Не просідає на пробці швидкість!
Тоді, як поясните результати відстрілу Атіса(на нобелі і максамі)?
Вже просіла. Але це стосується конкретного пороху або спорядження
Пс до вище сказаного про обтюратор.
Порох 206с і А1 при - 22С з ПК гуаланди н17 показали швидкість 350-370 м/с і це з 688.
Вважаю з рівненський обтюратором і пробкою було б вище.
Деякі інші порохи другого виробника показали швидкість не погану навіть для літа на тому ж самому ПК.
Враховуючи температуру, на мою думку, цілком робоча швидкість для крупного дробу
 

KFoR

Зброяр
Тоді, як поясните результати відстрілу Атіса(на нобелі і максамі)?

Враховуючи температуру, на мою думку, цілком робоча швидкість для крупного дробу
В нас з Атісом і швидкість PSB+2SP відрізняються. В мене що на пробці що на п/к швидкості +- одинакові. Може залежати від пороху і висоти готового патрона. В мене 57.2мм
 
  • Like
Reactions: oms

masterok2121

Новачок
На ДВП тоже проседает, причем даже с ровенским обтюратором.
А если:сх2000-1.6 порох С7- обтюратор-пробка-двп-пробка-стакан-звезда,кто подскажет, какая будет приблизительно скорость на такой сборке?и годиться ли такой патрон, с дробью 5, на позднюю утку
 

Trigal

Снайпер
А если:сх2000-1.6 порох С7- обтюратор-пробка-двп-пробка-стакан-звезда,кто подскажет, какая будет приблизительно скорость на такой сборке?и годиться ли такой патрон, с дробью 5, на позднюю утку
У меня сейчас С-7 закончился, проверить не получится.
 

ANUNNAKI

Мисливець
А0 688, 1,9, рівн обт, пробка, 38гр шроту, зірка, док. +7
1. 383
2. 384
3. 387
4. 373
А0 688, 1,9 пор, G12. 38гр шроту, зірка, докатка. +7
1. 409
2. 405
3. 404
4. 389 є підозра що переплутав патрон
Дуже цікаві резульати на пробці, я думав що на 688-1.9 = 400 м.с має бути 100%. До речі чому 688 - чи просто заради тесту?
Цікаво в теорії, на 686 (+ трошки більше пороху щоб підігнати швидкість) осип має бути кращою ніж у випадку з 688, треба буде перевірити. Але під важкі навіски 688, якось хз-хз що там з тиском буде. Як віддача ?
 

ANUNNAKI

Мисливець
Поки відстрілював до мене підїхав чоловік який хотів відстріляти патрон на осип, перед зайцем. Дуже зрадів що зможе стрільнути через хрон. Був в шоці... Спорядженний був на С7, патрони на порохових прокладках. швидкість від 324 до 350....
Пічялюха! але за те мужик вже буде знати що з таким патроном полювання задоволення не принесе.
 

ATIS

Снайпер
Дуже цікаві резульати на пробці, я думав що на 688-1.9 = 400 м.с має бути 100%. До речі чому 688 - чи просто заради тесту?
Цікаво в теорії, на 686 (+ трошки більше пороху щоб підігнати швидкість) осип має бути кращою ніж у випадку з 688, треба буде перевірити. Але під важкі навіски 688, якось хз-хз що там з тиском буде. Як віддача ?
Чому 688? Бо такі рекомендації виробника, а осип мені сподобалася на ньому. Віддача як віддача, не критично, але патрон не для дводулок.
 

ANUNNAKI

Мисливець
Тут ще багато залежить від самої прокладки. Коли стріляв прокладкою, остання розпірала гільзу десь на
0, 5мм може і більше. А те що продают зараз в інетмагазинах скоріше підходить під дроб чим на порох.
На сьогоднішній день не бачу сенсу паритись з прокладками.
Також стріляв при плюсовій температурі обтюраторами гуаланді. Різниці між рівненськими ми не побачили. Але все ж таки для мінусовоїтемператури довіри більше більш вищому манжету.
Особливо при хорошому мінусі конкурентів у Рівненського обтюратора взагалі немає, а ще ціна порівняно з Гуаланді.... Гуаланді теж класні, довго вагався Рівне чи Італія, :D але прийшов до висновку що Рівненьскі білш універсальні під наші умови, тому особисто я зимою використовую тільки обтюратори, ніяких ПК, результатами задовлений!:cool:
 

ANUNNAKI

Мисливець
Тоді, як поясните результати відстрілу Атіса(на нобелі і максамі)?

Враховуючи температуру, на мою думку, цілком робоча швидкість для крупного дробу
В нас з Атісом і швидкість PSB+2SP відрізняються. В мене що на пробці що на п/к швидкості +- одинакові. Може залежати від пороху і висоти готового патрона. В мене 57.2мм
На яких станках або з допомогою яких матриць була закрита зірка? Це теж в деякій мірі впливає, (важко повірити але це по ходу правда) навіть якщо висота патрона ідентична. Матриці різні у всіх, товщина ножів які нарізають зірку теж різна, на станках гаеп, омв, де є подрубочні матриці зірка получиться 100% більш плотною чим без цього етапу і цієї матриці,(перевіряв особисто не раз) підтвердження цьому є те що ми бачимо на патронах ОМС при одинаковій збріці і висоті, в його випадку трохи більшу швидкість. На меках патрони взагалі запресовані ппц, там швидкість буде більша. А саме головне не забуваємо що ваги у всіх різні і всі вони мають свою похибку, "тут якраз може бути і зарита собака" чому у всіх різні результати пр одинаковій збірці... Саме тому я придушив свою жабу і замовив з США ваги hornady lock-n-load з живленням від 220В, вимірювати порох тепер одне задоволення, китайскі так вибісили що я іх ростріляв як стендову тарілочку.:D
 

ANUNNAKI

Мисливець
Ціна за 100 шт 42 грн, хіба дорого? Рівненський 10грн за 30 шт.
Я гуаладні брав багато років назад, багато часу вагався які краще... В Рівненьських манжет вищий і мягший ніж в гуаланді, якщо при плюсовій ця особливість не суттєва, то в мінусову температуру думаю вона зіграє свою роль.
 

ATIS

Снайпер
Я гуаладні брав багато років назад, багато часу вагався які краще... В Рівненьських манжет вищий і мягший ніж в гуаланді, якщо при плюсовій ця особливість не суттєва, то в мінусову температуру думаю вона зіграє свою роль.
Можливо що так, Гуаланді ще не пробував
 

Копатыч

Зброяр
Я гуаладні брав багато років назад, багато часу вагався які краще... В Рівненьських манжет вищий і мягший ніж в гуаланді, якщо при плюсовій ця особливість не суттєва, то в мінусову температуру думаю вона зіграє свою роль.
Как сказать ....... "выше" или "ниже" .....
а если взять ихний "биор", то получим 2 обтюратора .......:rolleyes::rolleyes:
 

ANUNNAKI

Мисливець
Как сказать ....... "выше" или "ниже" .....
а если взять ихний "биор", то получим 2 обтюратора .......:rolleyes::rolleyes:
Ха-х.! Интересный лайфхак,:D но опать же цена,она плюс минус варьируется 89-109 гр, в зависимости какая выстота, да их еще резать нужно, а так за эти деньги можно накупить Ровенских дохуа, 25 гр - 100 штук. В качестве безконтейнерного патрона конечно биоры хороши!
 

hnat

Мисливець
На яких станках або з допомогою яких матриць була закрита зірка? Це теж в деякій мірі впливає, (важко повірити але це по ходу правда) навіть якщо висота патрона ідентична. Матриці різні у всіх, товщина ножів які нарізають зірку теж різна, на станках гаеп, омв, де є подрубочні матриці зірка получиться 100% більш плотною чим без цього етапу і цієї матриці,(перевіряв особисто не раз) підтвердження цьому є те що ми бачимо на патронах ОМС при одинаковій збріці і висоті, в його випадку трохи більшу швидкість. На меках патрони взагалі запресовані ппц, там швидкість буде більша. А саме головне не забуваємо що ваги у всіх різні і всі вони мають свою похибку, "тут якраз може бути і зарита собака" чому у всіх різні результати пр одинаковій збірці... Саме тому я придушив свою жабу і замовив з США ваги hornady lock-n-load з живленням від 220В, вимірювати порох тепер одне задоволення, китайскі так вибісили що я іх ростріляв як стендову тарілочку.:D
Це ще висоту донного пижу не згадали. Ну і колір гільз само собою...
 

ANUNNAKI

Мисливець
Друзья такая ситуация! Не так давно снарядил на разных порохах пулю Locatelli 32 грамма, сужение кикс 0.63 (серия XF) на разных порохах, все делал на быструю руку точные навески не помню где-то есть записано, вообщем полетела как и все пули летят с гладкоствола ничего особенного, ждал что на А-0 хорошо полетит, но может не та навеска хз. Но, точно запомнилась одна навеска это 206-с 1.75 пороха капсюль 686. На 45 метров летит прямо в центр пуля - в пулю как из карабина, был приятно удивлен почему именно на 206-с получились такие хорошие результаты. Следовательно вопрос: знаю что 206-с не совсем пулевой порох, можно ли по такому рецепту и на таком порохе снаряжать эту пулю 32гр? Из наблюдений гильзу и капсюль не поддуло, отдача нормальная. Что там приблизительно по скорости и давлению может кто-то знает? может кто-то отстреливал и есть рецепт? на выходных есть лицензия на копытных, думал снарядить десяток, и вот думаю как быть...
 
Зверху