Порох NobelSPORT

китай

Слідопит
В мисливських магазинах я цих контейнерів не знаходив , випадково зустрів людину , котра їх продавала , купив собі декілька сотень , були під різну навіску дробі 24 ,28,32, 36 ціна була 1 гр. штука , як дуже потрібно і маєте реальний інтерес , то можу розшукати продавця і вияснити , чи в наявності , де він їх бере , мені не сказав.
 

huntumy

Зброяр
Страшен )
Он не обычен.
Что не мешает мне пользоваться такими ПК.
Кажется хрупковатым.
Варианты амортизаторов могут быть разными. Важно чтобы работал а не просто заполнял пространство между дробью и порохом.
 

Lex12310

Мисливець
В мисливських магазинах я цих контейнерів не знаходив , випадково зустрів людину , котра їх продавала , купив собі декілька сотень , були під різну навіску дробі 24 ,28,32, 36 ціна була 1 гр. штука , як дуже потрібно і маєте реальний інтерес , то можу розшукати продавця і вияснити , чи в наявності , де він їх бере , мені не сказав.
Був би вдячний..
 

Lex12310

Мисливець
Коллеги, я тільки написав людині про те, що хотів би придбати такі контейнери. Все інше буде обговорюватись в особистих повідомленнях. Не робіть нерви..
 

Lex12310

Мисливець
Панове, ще одне питання, підкажіть який краще патрон буде для зайця зі шротом N1, на пробці чи на ПК, порох с7
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Панове, ще одне питання, підкажіть який краще патрон буде для зайця зі шротом N1, на пробці чи на ПК, порох с7
Звичайно ж на пробці.ИМХО.
Я теж пробував і на п/к, і на пробці - обидва набої гарні і по своєму хороші, но на пробці набій кращий і "всепогодний". Да і сам більше стріляю на пробці чим на п/к.
 
Приветствую!
Хочу разобраться с терминами.
Нобель спорт и Вектан.
Это разные фирмы или Вектан это торговая марка от Нобель?
Какие между ними взаимоотношения?
Второе. Тахо - представитель Нобель в Украине.
Банки пороха на 0.5 кг черные с красной крышкой фасует Тахо - или они такие поступают из за границы?
 

Каменяр

Слідопит
Приветствую!
Хочу разобраться с терминами.
Нобель спорт и Вектан.
Это разные фирмы или Вектан это торговая марка от Нобель?
Какие между ними взаимоотношения?
Второе. Тахо - представитель Нобель в Украине.
Банки пороха на 0.5 кг черные с красной крышкой фасует Тахо - или они такие поступают из за границы?
Вектан і є нобель чи навпаки))
Банки оригінал, фасується на заводі.
 
Зверху