Порох NobelSPORT

Panters

Снайпер
Невже ~ 50 кгс/см.кв., які видає СХ2000 не може штовхнути 30 г шроту?
Інше питання - наскільки усе було плотно зібране, бо такий тиск капсуль видає у штатній збірці...

Та не було там пороху! (у пана pashamykytyn)
Бо зараз усі клієнти "Мисливця" почнуть перевіряти своі набоі...
Ніякий капсуль не штовхне 30гр. шроту на 10м.
 

agentkolya

Мисливець
Ніякий капсуль не штовхне 30гр. шроту на 10м.
Чому? :) На пиж діаметром 18.2 мм при тистку 50 кгс/см.кв. тисне ~130 кг, швидкість детонаціі капсульного складу від 4 до 6 т. м/с. Залишається невідомим лише об,єм вільного місця у зібранному набоі при спрацюванні капсулю та яке прискорення буде завдане 30 г шроту...
 

kef

Зброяр
Чому? :) На пиж діаметром 18.2 мм при тистку 50 кгс/см.кв. тисне ~130 кг, швидкість детонаціі капсульного складу від 4 до 6 т. м/с. Залишається невідомим лише об,єм вільного місця у зібранному набоі при спрацюванні капсулю та яке прискорення буде завдане 30 г шроту...
Значить треба робити патрони без пороху та стріляти на 10 м. :D
 

Panters

Снайпер
Чому? :) На пиж діаметром 18.2 мм при тистку 50 кгс/см.кв. тисне ~130 кг, швидкість детонаціі капсульного складу від 4 до 6 т. м/с. Залишається невідомим лише об,єм вільного місця у зібранному набоі при спрацюванні капсулю та яке прискорення буде завдане 30 г шроту...
Спорядіть такий патрон і Ви зміните свою думку, я ставив п/к на саме дно гільзи,
дріб погуркала по стволу та висипалась, якщо залишити пустоту там де має бути
порох то думаю буде ще слабше, це на 686-му, 12кал., не думаю що потужніший
капсуль та на іншому калібрі щось суттєво змінить аж на 10м., нажаль відео зняти
не було чим.
 

agentkolya

Мисливець
Спорядіть такий патрон і Ви зміните свою думку, я ставив п/к на саме дно гільзи,
дріб погуркала по стволу та висипалась, якщо залишити пустоту там де має бути
порох то думаю буде ще слабше, це на 686-му, 12кал., не думаю що потужніший
капсуль та на іншому калібрі щось суттєво змінить аж на 10м., нажаль відео зняти
не було чим.
Я вже спорядив три таких набоі багато років тому, тому і маю таю думку!:)
Картон, войлок, 32 г штроту, зірка на УПСі, два набоі виштовхнили усе, включно картон та войлок, у третьому не опинилось картону, він навіть не розкрив зірку, завдяки цьому набою і була знайдена причина "чудес відсирівшого пороху"...
Стискаємість амортизатору ПК дуже не порівняна з стискаємостю войлока у підтисненому у збірці стані...
 

Panters

Снайпер
Я вже спорядив три таких набоі багато років тому, тому і маю таю думку!:)
Картон, войлок, 32 г штроту, зірка на УПСі, два набоі виштовхнили усе, включно картон та войлок, у третьому не опинилось картону, він навіть не розкрив зірку, завдяки цьому набою і була знайдена причина "чудес відсирівшого пороху"...
Стискаємість амортизатору ПК дуже не порівняна з стискаємостю войлока у підтисненому у збірці стані...
[/QUOTE]
На яку відстань?
 

agentkolya

Мисливець
Я вже спорядив три таких набоі багато років тому, тому і маю таю думку!:)
Картон, войлок, 32 г штроту, зірка на УПСі, два набоі виштовхнили усе, включно картон та войлок, у третьому не опинилось картону, він навіть не розкрив зірку, завдяки цьому набою і була знайдена причина "чудес відсирівшого пороху"...
Стискаємість амортизатору ПК дуже не порівняна з стискаємостю войлока у підтисненому у збірці стані...
На яку відстань?
[/QUOTE]
Точно не скажу, але не під ноги - це однозначно. Якщо Ви про шріт...
У каналі ствола не лишилось нічого.
Але, точно пам,ятаю, що у трьох набоях лишилося забагато вільного місця для зірки, тому у збірку додав войлоку!(
 

Panters

Снайпер
Точно не скажу, але не під ноги - це однозначно. Якщо Ви про шріт...
[/QUOTE]
Суттєва різниця з третім патроном, без картону, на п/к обтюрація
має бути краща за картон, але по факту вийшла середина між картоном
та його відсутністю.
 

agentkolya

Мисливець
Точно не скажу, але не під ноги - це однозначно. Якщо Ви про шріт...
Суттєва різниця з третім патроном, без картону, на п/к обтюрація
має бути краща за картон, але по факту вийшла середина між картоном
та його відсутністю.
[/QUOTE]
Я з Вами згоден. Швидше за усе, що існує - "має бути", імпульс капсуля надзвичайно короткій у часі та з доволі низкою температурою, лишається тільки величина вільного місця. Звичайно, що ПК має відносно великий хід амортизатора, та через 1 см ходу обтюратора тиск падає до мізерноі величини.
 

ТАР

Снайпер
Картечь расклинивает больше чем дробь. По тактильным ощущениям на одном и том же снаряжении дробь и картечь, последнюю не спутаешь с дробью.
12шт высокий столб получается.
Есть смысл попробовать 10шт. Вес компенсируется силой трения о стенки канала ствола.
Отстрелял картечь , 8ка вроде нормально, а 7.2 походу лучше не использовать. Заранее прошу прощения за свои мишени , сегодня в 5ть утра ждал своих охотников и вспомнил про картечь, поспехом в гараже нашёл какой-то ящик и уже там сворганил мишень. Какое Ваше мнение? Дистанция 35м."мерял рулеткой "
Круг диаметром 55-58см (7,2мм.34.52гр.)16шт, 1.85АО, 688
20201206_173959.jpg


(8мм, 30.37 гр.)10шт, 1,75АО, 688
20201206_173627.jpg
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Отстрелял картечь , 8ка вроде нормально, а 7.2 походу лучше не использовать. Заранее прошу прощения за свои мишени , сегодня в 5ть утра ждал своих охотников и вспомнил про картечь, поспехом в гараже нашёл какой-то ящик и уже там сворганил мишень. Какое Ваше мнение? Дистанция 35м."мерял рулеткой "
Круг диаметром 55-58см (7,2мм.34.52гр.)16шт, 1.85АО, 688
Переглянути вкладення 622620

(8мм, 30.37 гр.)10шт, 1,75АО, 688
Переглянути вкладення 622619
З чого стріляли? Звуження?
 

ATIS

Снайпер
Дякую спробую. А як для 8ми мм. нормально прилетіло? Чи не дуже ?
Як для картечі і на 35 то нормально. З одного пострілу особливо і не зрозумієш.... Картеч не передбачувана....
 
Зверху