По дроби...

ATIS

Снайпер
В нас в Рівному робить один кулібін суперовий шріт але завжди не хватка сировини, підкажіть хто знає,де можна взяти той свинець?
 

kef

Зброяр
Хіба що купувати аккумулятори б/у та кабельний свинець на скупках металобрухту.....Інакше ціна не буде варта самої роботи.
 

ATIS

Снайпер
Купувати акумулятори то теж виходить дорого, та і свинцю там небагато, проїдусь по металобазах. Дякую за підказку.
 

Каменяр

Слідопит
Купувати акумулятори то теж виходить дорого, та і свинцю там небагато, проїдусь по металобазах. Дякую за підказку.
На металобазах ціна від 50 до 60. Прийом 45 грн.
Якщо самому лити то вигідно. Якщо на обмін то простіше купити готовий дріб.
 

Каменяр

Слідопит
Є в Луцьку по 52 грн кабельний не переплавленний.
В Рівному заїжджав на деякі металобази, так там сам прийомщик переплавляє на груз для дайвінгу, просить 60 грн, і в неті продає.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Обнаружил существенный пробел в запасах #3. У кого из форумчан "самая-самая"? Ибо Толя уже "свернулся"..
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
То krushinski00 : Вы посылку забрали? Новые Почтальоны ругаются...
 

krushinski00

Снайпер
Обнаружил существенный пробел в запасах #3. У кого из форумчан "самая-самая"? Ибо Толя уже "свернулся"..
То krushinski00 : Вы посылку забрали? Новые Почтальоны ругаются...
Посилку сьогодні заберу.а по дробі вам до серго
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вы так всегда красиво говорите, шо я не знаю и шо Вам сказать. :eek:;)
Если уж угораздило родиться в Украине, то, слава Богу, шо в Адессе!
И где же Ваша лошадь? — Шо вы говорите, какая лошадь, я продаю курей, куда Вы смотрите? — Я смотрю на цену...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Посилку сьогодні заберу.а по дробі вам до серго
— « Если вы согласитесь, чтобы я пожарила яичницу на Вашем сале,
я разрешу вам сварить Ваше мясо в моем супе…»

? ? ?

— Ой, мне все равно, лишь бы ДА…
 

huntumy

Зброяр
Если для себя то и особо морочиться не стоит. Делаете по принципу америкосовской коробок с жолобом. Форсунки по аналогии. 7,6,5 диаметр отв.0,8 мм. 1мм 4,3,2. Углом наклона и количеством загрузки регулируете скорости литья и соответственно номер дроби. В принципе крупнее #1 смысла нет лить. Если приспичело купил кило хватит на годы. У меня 000 уже 3 года почти без дела. 2 патрона в год.
 
Зверху