Причины браконьерства?

Respekto

Мисливець
А коли я писав шо вибиють дичину єгеря і ті хто з ними то мені тикали шо "надай інфу бо не звизди". Мясники не працюють самостійно а лише тільки з єгерями.Ресторани і ковбасники забиті дичиною, уявіть скільк треба коз шо би набити буса ними на ковбасник, а вони набивають за ніч.
 

HOWA

Слідопит
Нічого не змінює. Інформація. Десь тут на форумі я вже бачив список голів міськрайрад УТМР, які є директорами тих самих міськрай виробничих об'єднань УТМР. З приводу браконьєрства - хто шо охороняє то те й має. Відповідальності ніякої... Факт браконьєрства таки був чи ні? Виключені учасники браконьєрства з членів УТМР чи ні?
 

VS1975

Снайпер
Нічого не змінює. Інформація. Десь тут на форумі я вже бачив список голів міськрайрад УТМР, які є директорами тих самих міськрай виробничих об'єднань УТМР. З приводу браконьєрства - хто шо охороняє то те й має. Відповідальності ніякої... Факт браконьєрства таки був чи ні? Виключені учасники браконьєрства з членів УТМР чи ні?
Я виставив інформацію, яку знайшов у новинах. Іншої не маю.
 
Как то странновато читать. Всё больше о самом браконьерстве ,где , кто , сколько и почти ни слова по сути самой темы о причинах браконьерства. Почти тридцать шесть листов толкотни воды в ступе.
На мой взгляд причина браконьерства в самом человеке , в его сущности в воспитании, если точнее в отсутствии воспитания.
Как это у Н.В. Гоголя : " ... кто не пропивал свитку , пусть подойдёт и ударит."
Признайтесь уважаемые Форумчане , кто из нас не носил шоколадку врачу,учителю и т.д.
Вот с этой "шоколадки" всё и начинается. Наше извечное: " За то в мене буде".
С неё родимой всё и идёт и не важно кто браконьер , важно всеобщее неуважение к законам. Правда пишут их зачастую то же слов нет.....
А когда на этом вырастают целые поколения имеем то что имеем и потом удивляемся.
Если что не так написал извините , но проблему нужно рассматривать в целом ,а не в частных случаях.
 

HOWA

Слідопит
Признайтесь уважаемые Форумчане , кто из нас не носил шоколадку врачу,учителю и т.д.
" ... кто не пропивал свитку , пусть подойдёт и ударит."
Я не носил. И свитку не пропивал. Куда можно подойти и ударить? А уважение к законам в первую очередь должно быть у законодателей, лиц стоящих на страже законов, ну и законопослушание рядовых граждан, здесь полностью согласен с вами. Кнут и пряник.
 
Я не носил. И свитку не пропивал. Куда можно подойти и ударить? А уважение к законам в первую очередь должно быть у законодателей, лиц стоящих на страже законов, ну и законопослушание рядовых граждан, здесь полностью согласен с вами. Кнут и пряник.
Вы наверное святой. "Ударить" можно только выполнением всех законов и правил общежития, что практически не возможно. Рано или поздно но все мы что нибудь да нарушаем. Людей много, законы не совершенны и т.д.
 

HOWA

Слідопит
В тих чотирьох була ліцензія на козу? Полювання на копитних проводиться тільки під керівництвом наглядом єгера, службової особи. Чи то було браконьєртво? Як відреагувало на те полювання Охтирське УТМР? Чи полювання здійснювалось на території приватного господарства? Реакція осіб приватного господарства? Подача того матеріалу журналістами ну геть нікчемна. Аби щось бовкнуть...
 

HOWA

Слідопит
Там же, в тому виданні, 16.11.2021 01:20
"В Стрыйском районе Львовской области во время охоты погиб 66-летний мужчина. Вот что стало известно изданию «Криминал».
Как сообщают источники, в полицию поступила информация о получении огнестрельного ранения во время охоты в одном из угодий Стрыйского района, расположенном неподалеку от села Стольско." Ось https://kriminal.net.ua/news/9609vo-lvovskoi-oblasti-na-ohote-pogib-ohotnik.html Читаючи інші матеріали того видання, «Криминал» , знайшов ось такий перл - " ...У задержанных было изъято оружие – 6 гладкоствольных охотничьих винтовок..."(с). Ще раз "...6 гладкоствольных охотничьих винтовок..."o_O
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
В тих чотирьох була ліцензія на козу? Полювання на копитних проводиться тільки під керівництвом наглядом єгера, службової особи. Чи то було браконьєртво? Як відреагувало на те полювання Охтирське УТМР? Чи полювання здійснювалось на території приватного господарства? Реакція осіб приватного господарства? Подача того матеріалу журналістами ну геть нікчемна. Аби щось бовкнуть...
Я, так як і Ви, прочитав і також одні здогадки. Село Боромля знаходиться від мене за 14 км, і саме там проходить границя користування угіддями УТМР та СМГ " Лебідь ". А на якій території це сталося, поки що невідомо. Одне, що стало відомо ( інформація не перевірена ), так це те, що цей випадок стався у полі кукурудзи. Якщо дізнаюся щось більше, напишу у цій темі.
 

kef

Зброяр
У нас в одному з північних районів Рівненської області теж декілька днів тому є смерть під час браконьєрства на козу. І так що року. . . по усій країні.
 

LEART

Мисливець
Я, так як і Ви, прочитав і також одні здогадки. Село Боромля знаходиться від мене за 14 км, і саме там проходить границя користування угіддями УТМР та СМГ " Лебідь ". А на якій території це сталося, поки що невідомо. Одне, що стало відомо ( інформація не перевірена ), так це те, що цей випадок стався у полі кукурудзи. Якщо дізнаюся щось більше, напишу у цій темі.
Я тоже так понял что он стрелял на звук в кукурузе. Уже сколько случаев, а нихрена жизнь ничему не учит. В результате страдают все. Видать хорошо живем, надо еще лучше.
 

VS1975

Снайпер
В тих чотирьох була ліцензія на козу? Полювання на копитних проводиться тільки під керівництвом наглядом єгера, службової особи. Чи то було браконьєртво? Як відреагувало на те полювання Охтирське УТМР? Чи полювання здійснювалось на території приватного господарства? Реакція осіб приватного господарства? Подача того матеріалу журналістами ну геть нікчемна. Аби щось бовкнуть...
Учора зустрів знайомого єгеря СМГ " Лебідь ". Так от він розповів, що полювання було не по ліцензії, просто полювали на зайця та лисицю. Вирішили прогнати поле кукурудзи. Було четверо мисливців, єгеря з ними не було ( бо полювання було на хутрового ). Порушені були усі правила техніки безпеки та правила проведення полювання ( банально захотіли побракон'єрити ). Полювали в угіддях " Лебедя ".
 

Respekto

Мисливець
https://svidok.online/na-ky-yivshhy-ni-brakon-yer-pidstrely-v-19-richnogo-hloptsya/

От всі дови.гобувались. У всіх будуть неприємності, точніше уже є.

На Київщині браконьєр підстрелив 19-річного хлопця


44-річного зловмисника затримали молоді мешканці села Обуховичі під Києвом. Браконьєр полював на тварин, але на заваді йому стали 17-річний та 19-річний юнаки.

За даними поліції, інцидент стався 28 листопада. Мисливець приїхав до сусіднього села та почав полювання. Припинити незаконну діяльність браконьєра вирішили місцеві мешканці, які почули постріли та побачили світло ліхтарика.
У мирний спосіб вирішити конфлікт чоловікам не вдалося, тому між ними виникла бійка.
  • Як з’ясували слідчі, під час сутички 17-річний хлопець намагався забрати у мисливця рушницю, однак при цьому пролунав постріл.
  • Куля потрапила у ногу 19-річному хлопцю, однак це не завадило юнакам відібрати у зловмисника зброю.
  • Після цього браконьєра добряче поколотили.
Медики швидкої, які працювали на місці події, госпіталізували мисливця та постраждалого від пострілу. Слідчі задокументували всі обставини інциденту та відкрили два кримінальних провадження.
Браконьєру інкримінують незаконне поводження зі зброєю, а юнакам – нанесення легких тілесних ушкоджень. Рушницю та патрони до неї правоохоронці вилучили та відправили на експертизу.
 

HOWA

Слідопит
Бла бла, бала "...Мисливець приїхав до сусіднього села та почав полювання. Припинити незаконну діяльність браконьєра вирішили місцеві мешканці, які почули постріли та побачили світло ліхтарика..." Хто сказав, встановив що то був мисливець? З якого дива місцеві мешканці вирішили щось припинити? "Браконьєру інкримінують незаконне поводження зі зброєю". Хто встановив таке чи вже відбувся суд? Он скільки питань виникає. Але для отих писак які не володіють знаннями все одно аби тільки вкинути "смажений факт" . Ще й не володіючи мовами та граматикою. Вдумайтесь "куля потрапила в ногу" і нога залишилась у постраждалого на місці?Це ж яка така куля? Калібр? 4.5мм з пневматики мабудь, бо якби 20-й і більше, то мама не горюй...... . Думайте шановні що і як нам подають і що ми читаємо. Невже сірої речовини вже не є? Далі, село Обуховичі віднесене до III зони добровільного гарантованого відселення Чорнобильської зони відселення. Йдемо далі. Я чи Ви шановний Respekto вийшли на полювання. А якісь невідомі люди почали перешкоджати в такому дійстві. Ще й намагаються з кулаками відібрати вогнепальну зброю ( законна вона чи ні вони про те не знають! ). Ваші дії?
 
Останнє редагування:

кей

Мисливець
Побачили світло ліхтарика .... Полювання з ліхтариком заборонено. А взагалі - гадання на кавовий гущі!
 

LEART

Мисливець
Бла бла, бала "...Мисливець приїхав до сусіднього села та почав полювання. Припинити незаконну діяльність браконьєра вирішили місцеві мешканці, які почули постріли та побачили світло ліхтарика..." Хто сказав, встановив що то був мисливець? З якого дива місцеві мешканці вирішили щось припинити? "Браконьєру інкримінують незаконне поводження зі зброєю". Хто встановив таке чи вже відбувся суд? Он скільки питань виникає. Але для отих писак які не володіють знаннями все одно аби тільки вкинути "смажений факт" . Ще й не володіючи мовами та граматикою. Вдумайтесь "куля потрапила в ногу" і нога залишилась у постраждалого на місці?Це ж яка така куля? Калібр? 4.5мм з пневматики мабудь, бо якби 20-й і більше, то мама не горюй...... . Думайте шановні що і як нам подають і що ми читаємо. Невже сірої речовини вже не є? Далі, село Обуховичі віднесене до III зони добровільного гарантованого відселення Чорнобильської зони відселення. Йдемо далі. Я чи Ви шановний Respekto вийшли на полювання. А якісь невідомі люди почали перешкоджати в такому дійстві. Ще й намагаються з кулаками відібрати вогнепальну зброю ( законна вона чи ні вони про те не знають! ). Ваші дії?
Вы у Респекто спрашиваете касательно каких действий ???
Незаконность ясно. Но увы она ... есть...
И три темы сразу воздушка... пуля... последствия... от оных... и зона...Чернобыльская...
С Ув!!!
 

HOWA

Слідопит
Ну а причини браконьєрства безвідповідальність, безкарність.., як звичайних простих громадян так і особливо тих, наділених владою, повноваженнями. Ось приклад https://tsn.ua/ru/ukrayina/nardepa-zapodozrili-v-brakonerstve-vo-vremya-rybalki-foto-1889920.html пройшло півтора місяці і що? Десь хтось чув про покарання чи пожуріння?..
 
Зверху