Причины браконьерства?

причины браконьерства? цены! цены! цены!
Ого!
Я так понимаю, шутка, повторенная дважды - вдвойне смешнее? :)
Дело вовсе не в деньгах.
Скорее - в недоступности. Угодий с нормальной плотностью дичи. Отсутствию культуры в широком смысле. Элементарной порядочности - как мы ее понимаем.
Главные браконьеры - весьма обеспеченные твари. И менее обеспеченные их приспешники в лице контролирующих органов и представители самих пользователей этих угодий.
А цены для отсечения очень уж широких масс желающих приобщиться к охоте на законных основаниях.

huntumy

Зброяр
Все починається з бардаку в державі.
Наявність звіра чомусь впливає на підвищення ціни. Наприклад є угіддя де оленя або особливо козулі повно. Але 6-7 тищ за козла то явний перебор. Багато людей які б кожен місяць їздили на індивідуальну по самцю козулі, нажаль ціни явний перебор не дивлячись на те, що в них не вложили й копійки.
ПС Десь на форумі є прайс мск Сокіл. То є одна з відповідей на питання. Хоча наш менталітет теж відіграє не останню роль.

Gogi

Мисливець
Все починається з бардаку в державі.
Наявність звіра чомусь впливає на підвищення ціни. Наприклад є угіддя де оленя або особливо козулі повно. Але 6-7 тищ за козла то явний перебор. Багато людей які б кожен місяць їздили на індивідуальну по самцю козулі, нажаль ціни явний перебор не дивлячись на те, що в них не вложили й копійки.
ПС Десь на форумі є прайс мск Сокіл. То є одна з відповідей на питання. Хоча наш менталітет теж відіграє не останню роль.
УТМР не працює так як в другиг державах це раз по друге повинні угіддя розподіляти по колективах а не віддавати тим в кого більше грошей ну і потрібно змінювати закони а то як залишись закони з ссср так і на них їдемо я скільки їзжу європою не бачив ні одного приватного угіддя все для людей

Gogi

Мисливець
Наприклад в моїм ліснитсві мисливці мають ліміти чітко їх придержуються платять внески в своєму колективі та ніхто не платить жодні ліцензії але забирають тільки (роги,ікла,хутро) весь продукт полювання йде в камери де після аналізу реалізується в магазини чи ресторани ,а прибуток йде товариству мисливців і ці кошти йдуть на відтворення певних видів, дослідження для біологів та ветеранірів ітд якщо мисливці хочуть полювати в іншому колективі тоді платять за ліцензію вже по встановлених цінах іншого колективу ну і все це контролюється лісовою охороною та державою ,держава теж з цього має дохід і ще одне на замітку працівникам утмр та лісомисливської галузі в європі ліси дають прибуток державі вже понад 100 років при цьому ні площа лісів ні поголівя тварин не зменшується воно відтворюється

HOWA

Мисливець
Ви про що шановний Gogi? Задам просте питання. Скільки скільки коштує ліцензія на козу, на кабана?

Останнє редагування:

HOWA

Мисливець
ніхто не платить жодні ліцензії але забирають тільки (роги,ікла,хутро) весь продукт полювання йде в камери де після аналізу реалізується в магазини чи ресторани ,а прибуток йде товариству мисливців
З приводу що хтось щось забирає: див ст.35 , "З А К О Ну У К РА Ї Н И Про мисливське господарство та полювання". Сказано все чітко і ясно.

Gogi

Мисливець
Ви про що шановний Gogi? Задам просте питання. Скільки скільки коштує ліцензія на козу, на кабана?
Для мисливців мого товариства 0 тільки сплачуються річні внески для мисливців других мисливських товариств та девізовців від 100 до 250 € це на козулю ціна коливається від віку та ваги ріжків

Gogi

Мисливець
З приводу що хтось щось забирає: див ст.35 , "З А К О Ну У К РА Ї Н И Про мисливське господарство та полювання". Сказано все чітко і ясно.
Закони україни про мисливське господарство залишились з часів ссср так і як закон про зброю і є не раціональні !

HOWA

Мисливець
Закони україни про мисливське господарство залишились з часів ссср так і як закон про зброю і є не раціональні !
Закон прийнятий 22.02.2000р. Останні зміни та доповнення від 07.02.2017р. Де там СРСР? Далі, є Закон ( мені він також не зовсім подобається) але... його потрібно знати та виконувати.Закону про зброю взагалі немає є інструкція МВС. P.S. Повторюю запитання.То скільки коштувала ліцензія на копитних в сезоні 2021 - 2022р? А по темі, причини браконьєрства : жадібність та безкарність.

Останнє редагування:

Gogi

Мисливець
Закон прийнятий 22.02.2000р. Останні зміни та доповнення від 07.02.2017р. Де там СРСР? Далі, є Закон ( мені він також не зовсім подобається) але... його потрібно знати та виконувати.Закону про зброю взагалі немає є інструкція МВС. P.S. Повторюю запитання.То скільки коштувала ліцензія на копитних в сезоні 2021 - 2022р? А по темі, причини браконьєрства : жадібність та безкарність.
В Україні на скільки мені відомо 1500-2000 козуля 2500-3000гр кабан ііі? В моєму колективі ліцензії немає для мисливців товариства )))))

Gogi

Мисливець
По темі браконьєрства Ви забули сказати що причиною браконьєрства є ще кумівство та корупція )забули вказати як беруться угіддя під приватні господарства і як утмр цьому сприяє що там витворяють судді прокурори ітд .А ще Ви забули вказати що всі ці мисливці які там полюють немають зеленого поняття на що і коли можна полювати 50% мисливців в Україні не знають біології тварин не говорячи про захворювання ітд

Gogi

Мисливець
В Україні на скільки мені відомо 1500-2000 козуля 2500-3000гр кабан ііі? В моєму колективі ліцензії немає для мисливців товариства )))))
Прийде час Україна буде в європі тоді буде порядок,всі пузаті п...си які нищать фауну будуть ходити на полювання в супермаркет а полювання залишиться для справжніх мисливців ,кожен звір та кожне дерево буде на строгому балансі в держави та під охороною

old hunter

Снайпер
Прийде час Україна буде в європі тоді буде порядок,всі пузаті п...си які нищать фауну будуть ходити на полювання в супермаркет а полювання залишиться для справжніх мисливців ,кожен звір та кожне дерево буде на строгому балансі в держави та під охороною
Дожевемо?

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху