Продаж та переоформлення зброї б/в.

kef

Зброяр
ну ше батарейка сіла, або Ви на нього сіли. Не на часі і не в нашій країні проводити діджиталізацію, бо виходить шо срака гола, зате каша з молоком!
у 2014 му всі рвались до європи за доступними якісними авто - в підсумку натягнули металобрухту гіршого, ніж жигулі. витягнули навіть те, що вросло колісьми в землю. якісні обслужені авто і в європах гарно коштують. в підсумку довели до того, що більшість навіть нову ладу не має змоги купити (маю на увазі ті моделі, які збирались на АвтоЗАЗі до війни).
цікаво, скільки разів уже перепродано те єдине, що в нас поки що є хоча б номінально - земля.
поки багаті багатіють навіть під час війни, чинуші беруть хабарі, менти кришують наркотрафік, автоперевезення, заминають справи по вбивству військових мажориками, ТЦКшники відловлюють убогих і відмазують кого треба, митники вимагають хабар за ввезення гуманітарної допомоги чи тепловізорів - то нам не діджиталізацію треба проводити "для зручності та комфорту населення", а з пальми злізти і хвости відрубати кому треба, а всі ті лозунги, що виженем кацапа, а вже тоді!!!! та ніхрена не буде!!! Майдани збирали, крику було, і кулі в лоб - і ШО???? Війну маємо??? з кацапів сміємось, що в дірку серуть??? а ми куди всі серемо??? так само як і 70% кацапів! зранку встав висрався в дірку, але гордий, бо паспорт, дозвіл на зброю і ІПН в ДІЇ! не з того краю беремось. всі ці ДІЇ, бази, електронні реєстри нагадують мені реєстри худоби, коли телятко родиться в глухому селі. а номер йому і свідоцтво присвоює мінагрополітики в Києві, а родиться дитина - то виписує секретар сільської ради, бо не скрізь є РАЦСи...
ну шось отаке...
1693246466408.jpg
 

senya 2011

Мисливець
На рахунок переєестрації буде достатньо лише двох сертифікатів, без надлишкової бюрократії . Ну це якщо думати про власників зброї як про людей а якщо про спосіб прибутку, то придумати щось нове - у фантазії країв нема )
 

old hunter

Снайпер
На рахунок переєестрації буде достатньо лише двох сертифікатів, без надлишкової бюрократії . Ну це якщо думати про власників зброї як про людей а якщо про спосіб прибутку, то придумати щось нове - у фантазії країв нема )
Якщо думати про власників зброї, то переєестрація не потрібна зовсім.
От нашо вона скажіть мені.
У поліціянтів е доступ до всіх реестрів. Накосячив власник зброї, вони можуть онулювати дозвіл і все.
Нашо ходити кожні 3 роки та носити одні й ті самі бумажки?
Тільки викачка грошей, розумні варіанти на думку не приходять.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
От нашо вона скажіть мені.
Пережитки минулої системи, недовіра (можливо і страх) державного апарату до свого народу і бажання заробити на простих громадянах, з тотальним контролем всіх і вся, незважаючи на популізм і красиві лозунги про якісь незрозумілі нікому зміни, типу на краще : ширма змінилась, суть - та ж сама, що і була. Принципово нічого не змінилось і в дозвільній системі України за останні 30 років. Ті ж хабарі, ті ж зв"язки і те ж бажання наших пересічних громадян все вирішити на місцях, без шуму, пилу, і зайвих рухів тіла, через могоричі і дачу "на лапу": ми даєм - вони беруть. Кого звинувачувати потрібно? Та всіх: і нас, і їх. Всі завжди йшли і продовжують йти по шляху найменшого спротиву. В будь-якій сфері ( без виключень!) сучасного життя українців. Мабуть, такий у нас вже менталітет. Починаючи ще від ненародженої дитини у лоні матері, для якої "вибивається" елітна палата в роддомі і закінчуючи місцем, після смерті людини, на престижному кладовищі.
 
Останнє редагування:

maryan_hlunka

Новачок
16-17 вересня продовжував дозвіл на гладке, висновки:
що треба
1) треба мед довідку 127/0 півдня ходженя по кабінетах медзхакладу , купівля бланків сертефікатів, оплата за послуги лікарні одним словом від 1000 до 2000 залежно яка лікарня (або то саме + пара гривень "марафонцеві" і етап упускається);
2) страхівка 51 грн (я дав 100 "марафонець" тоже їсти хоче)
3) довідка про несудимість (2 хвилини в додатку "дія" і довідка на руках)
4) фото 2 шт (1 в лікарню та 1 дозвільнику)
5) квитанція про оплату за продовження дозволу 9 грн( дозвільник дав реквізити з сумою), я платив через "приват 24" взяло 53 грн, 50 сама послуга 3 грн комісія банку
6) далі берем то всьо папіря, пачпорт, довідку/витяг про місце реєстрації (приписка) і тягнемо то всьо з "тромбоном" у відділок до дозвільника там зробили фото "тромбона", написав заяву. Хряпнув каву з дозвільником, пожалілися один одному на х...ве житя, сказав чекати, буде готове небере на телефон.
П.С. чурвону книжеку принципово не віддав лишив на пам’ять! дозвільник сказав що дасть папір з куар кодом формату А4 і він же буде у "ДІЇ"

"...тай така х..ня малята..." дід Панас
 

senya 2011

Мисливець
16-17 вересня продовжував дозвіл на гладке, висновки:
що треба
1) треба мед довідку 127/0 півдня ходженя по кабінетах медзхакладу , купівля бланків сертефікатів, оплата за послуги лікарні одним словом від 1000 до 2000 залежно яка лікарня (або то саме + пара гривень "марафонцеві" і етап упускається);
2) страхівка 51 грн (я дав 100 "марафонець" тоже їсти хоче)
3) довідка про несудимість (2 хвилини в додатку "дія" і довідка на руках)
4) фото 2 шт (1 в лікарню та 1 дозвільнику)
5) квитанція про оплату за продовження дозволу 9 грн( дозвільник дав реквізити з сумою), я платив через "приват 24" взяло 53 грн, 50 сама послуга 3 грн комісія банку
6) далі берем то всьо папіря, пачпорт, довідку/витяг про місце реєстрації (приписка) і тягнемо то всьо з "тромбоном" у відділок до дозвільника там зробили фото "тромбона", написав заяву. Хряпнув каву з дозвільником, пожалілися один одному на х...ве житя, сказав чекати, буде готове небере на телефон.
П.С. чурвону книжеку принципово не віддав лишив на пам’ять! дозвільник сказав що дасть папір з куар кодом формату А4 і він же буде у "ДІЇ"

"...тай така х..ня малята..." дід Панас
Хто встиг переєструватись до 23.06.23р, отримав звичайну червону книжечку з терміном дії на 3 роки і обійшовся без фотосесії тромбонів. Доречі в кого на старих рушницях з неякісно вибиті номера або марка можуть бути запитання!
 

maryan_hlunka

Новачок
Хто встиг переєструватись до 23.06.23р, отримав звичайну червону книжечку з терміном дії на 3 роки і обійшовся без фотосесії тромбонів. Доречі в кого на старих рушницях з неякісно вибиті номера або марка можуть бути запитання!
думаю перший рейд поліції по власниках зброї, і всі повезуть свої "Тромбони" до "весільного фото" і внесення в базу!
 

maryan_hlunka

Новачок
Це наврядче, може колись.
то що папір дасть, то 100% (коли хряпали "каву" то на столі вже була стопка готових "шматків паперу" з хвото власників і куаркодом, а "дія" то вже не важно, в лісі хіба ведмідь з роутером/старлінком буде в мене його в "дії" перевіряти)))
 
Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
Читаєш це все, як бравий "геройський" похід якийсь, все всім дав, каву випив, марафонців прикормив, дозвільник на довідці про не судимість обманув, бо її не треба ... але все нормально, ми такі ...
Отакими і залишимось ще довго, бо таких, на жаль , більшість, тяжко нам перевзутись. Зате, як ми вміємо обурюватись, що єгер браконьєр, чиновник корупціонер, банки хапуги і таке інше ...тільки за себе забуваємо вказати хто я сам.
А правда виглядає так: мед.довідка 300,0 грн (ну тут можуть бути зміни, але не думаю, що такі разючі), страховка 51,0 грн, довідки про несудимість - не треба, кава по бажанню, решта так і є.
Нікого не хотів образити, але і не зміг промовчати.
 

old hunter

Снайпер
то що папір дасть, то 100% (коли хряпали "каву" то на столі вже була стопка готових "шматків паперу" з хвото власників і куаркодом, а "дія" то вже не важно, в лісі хіба ведмідь з роутером/старлінком буде в мене його в "дії" перевіряти)))
Ви мене трошки не зрозуміли.
Запис в реестрах, ЕРЗ та Единому вікні в Вас буде.
А от В ДІЇ зброя ще не прописуеться, це перспективи на майбутне.
 

senya 2011

Мисливець
Читаєш це все, як бравий "геройський" похід якийсь, все всім дав, каву випив, марафонців прикормив, дозвільник на довідці про не судимість обманув, бо її не треба ... але все нормально, ми такі ...
Отакими і залишимось ще довго, бо таких, на жаль , більшість, тяжко нам перевзутись. Зате, як ми вміємо обурюватись, що єгер браконьєр, чиновник корупціонер, банки хапуги і таке інше ...тільки за себе забуваємо вказати хто я сам.
А правда виглядає так: мед.довідка 300,0 грн (ну тут можуть бути зміни, але не думаю, що такі разючі), страховка 51,0 грн, довідки про несудимість - не треба, кава по бажанню, решта так і є.
Нікого не хотів образити, але і не зміг промовчати.
Меддовідка плюс два сертифікати це ніяк не 300грн. Хід думок зрозумілий, "самі винні". Але таке нововведення, рахую що зміни ще будуть але чи корисні для нас!?
 

maryan_hlunka

Новачок
Читаєш це все, як бравий "геройський" похід якийсь, все всім дав, каву випив, марафонців прикормив, дозвільник на довідці про не судимість обманув, бо її не треба ... але все нормально, ми такі ...
Отакими і залишимось ще довго, бо таких, на жаль , більшість, тяжко нам перевзутись. Зате, як ми вміємо обурюватись, що єгер браконьєр, чиновник корупціонер, банки хапуги і таке інше ...тільки за себе забуваємо вказати хто я сам.
А правда виглядає так: мед.довідка 300,0 грн (ну тут можуть бути зміни, але не думаю, що такі разючі), страховка 51,0 грн, довідки про несудимість - не треба, кава по бажанню, решта так і є.
Нікого не хотів образити, але і не зміг промовчати.
Шановний згідно нових змін в пакетах НСЗУ для мед закладів проходження медогляду для отримання довідки 127/0 стала платною процедудою (то гроші які лікарня використовує для своїх потреб, зарплата, купівля ліків, оплата за комунальних послуг), + оплата за сертифікат!!! я дуже возмущався що аж до головного лікаря попав, дали почитати зміни, 300 грн було ще до війни і тоді проходження медогляду було безкоштовним!!! зараз 1000 грн треба заплатити тільки лікарні через термінал!! довідка про не судимість при переоформленні бралась завжди, приношу її з 90-х років!!! оскільки я кожнгого дня на роботі від 8:00до 20:00 я на роботі "марафонців" пригодовувати необхідність.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Меддовідка плюс два сертифікати це ніяк не 300грн. Хід думок зрозумілий, "самі винні". Але таке нововведення, рахую що зміни ще будуть але чи корисні для нас!?
Мед. довідка + 2 сертифікати коштує близько 900 грн. ( чек не зберіг, викинув ). Це було у липні.
 

VS1975

Снайпер
то що папір дасть, то 100% (коли хряпали "каву" то на столі вже була стопка готових "шматків паперу" з хвото власників і куаркодом, а "дія" то вже не важно, в лісі хіба ведмідь з роутером/старлінком буде в мене його в "дії" перевіряти)))
Витяг з реєстру ( формату А4 ) дадуть. На кожну одиницю зброї окремий витяг. А от у " Дії " обіцяють, що буде ближче до Нового року.
 

Ярош

Мисливець
У лютому проходив перереєстрацію, меддовідка +сертифікати 700 грн, страховка 51, послуги дозвільної 9 грн, 13 грн книжечка. Витратив 2 дні. Полтавська область.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Було б прикольно замість медичної довідки ввести єдиний документ - висновок ВЛК або виписку зі справи з ТЦК. Як довідку про несудимість наприклад.
 
Зверху