Продаж та переоформлення зброї б/в.

Altay1972

Снайпер
Нещодавно отримував дозвіл на придбання нарізної мисливської.
Звернувся до відділу де зареєстрована моя гладкоствольна.
Дозвіл дійсний до 24-го.
З особової справи зробив копії мед.довідки , страховки , і довідки про вивчення мат.частини зброї . Оскільки це інший вид зброї тому "навчання" попросили . Для отримання дозволу на придбання окремого виду зброї вперше , навчання ніби потрібно.В справі було , копію зробити не складно.

Пакет документів складався з : копія довідки про визнання мат.частини зброї ( навчання) , мед.довідка , поліс страхування , витяг про задеклароване/зареєстроване місце проживання , довідка про відсутність судимості ( пів хвилини через дію, завантажив і роздрукував ) , платіжний документ ( 18 грн ) , дві фотокартки 3*4.
Написав заяву , віддав пакет доків. 17 днів і дозвіл в Єдиному вікні .
П.С . Обманув ! З особової справи зробив копію вивчення мат частини зброї.
Мед. довідка оригінал і страховка оригінал були вдома. В особовій справі на гладкоствольну були копії.
Згадав , я при продовжені дозволу в 21-му році давав копії довідок ( мед , страховка ) .Оригінали лишив . Потім отримав дозвіл для ще однієї одиниці гладкої , оригінали тоді теж лишив вдома. Як знав )))
Это все хорошо, не подумайте что я умничаю или поучаю, но вероятно у вас там разрешун еще молодой и не заматеревший...
я вот о чем: нарезное оружие стоит выше по рангу и поэтому этим занимается областная разрешительная, вы приобрели нарезное оружие фактически с документами которые действительны еще пол года (грубо), я о мед справке и страховке, а не три года, как того требует положение... проходит пол года и вы например продадите свои гладкие, а дальше у вас нарез мало того что без действительных справок, так еще и без страховки... а вдруг какое то ЧП или еще какая либо проблема возникнет, кто возьмет на себя ответственность??? Поэтому по нарезу все должно быть идеально, а уже тогда и гладкие подгонятся и подтянуться к тем документам... У нас во всяком случае это так.
Поэтому вам повезло ;) и пролезло как пролезло...ничего разрешун набьёт шишек и исправится :)
 

Altay1972

Снайпер
Да в данном направлении мы все живем по профильному милицейскому 622му...
а вообще попробуйте прийти к резрешителю со страховкой на год, или на пять лет, наверное отправит править на трехгодовую...я так думаю ;)
 

Altay1972

Снайпер
Ну даже не знаю как быть...есть к нему правки и поправки, а еще есть рекомендации, а есть еще логика разрешение на три года и соответствующая страховка тоже на три года, и т.д., хотя прямым текстом может и не быть
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98#Text
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
Это все хорошо, не подумайте что я умничаю или поучаю, но вероятно у вас там разрешун еще молодой и не заматеревший...
я вот о чем: нарезное оружие стоит выше по рангу и поэтому этим занимается областная разрешительная, вы приобрели нарезное оружие фактически с документами которые действительны еще пол года (грубо), я о мед справке и страховке, а не три года, как того требует положение... проходит пол года и вы например продадите свои гладкие, а дальше у вас нарез мало того что без действительных справок, так еще и без страховки... а вдруг какое то ЧП или еще какая либо проблема возникнет, кто возьмет на себя ответственность??? Поэтому по нарезу все должно быть идеально, а уже тогда и гладкие подгонятся и подтянуться к тем документам... У нас во всяком случае это так.
Поэтому вам повезло ;) и пролезло как пролезло...ничего разрешун набьёт шишек и исправится :)
Для отримання дозволу на придбання нарізної мисливської зброї , я подавав в обласну.Це очевидно , тому не писав.
Всі ваші припущення , що до форсмажорів і ситуації , і що може статись мені не цікаво. Бо ! Не моя ініціатива . Звернувся до сектору контролю за обігом зброї ( дозвільної за вашим висловом ) з питанням що мені потрібно для отримання дозволу на придбання, і вказавши що я маю на сьогодні ( дозвіл на зберігання носіння гладкоствольної ) - отримав відповідь .
Зібрав - подав - отримав - придбав - оформив . Згідно чинного законодавства.
Нічого нікому не платив , не "віддячував" , не ' танцював'. Не " бикував" , не корчив з себе казна що.
Прийшов , задав питання , отримав відповідь. Зібрав необхідні документи . Завіз , зустрів чемних приємних, з юмором працівників сектору контролю за обідом . Написав заяву , а далі згідно з , і відповідно до .
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
Ну даже не знаю как быть...есть к нему правки и поправки, а еще есть рекомендации, а есть еще логика разрешение на три года и соответствующая страховка тоже на три года, и т.д., хотя прямым текстом может и не быть
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98#Text
Враження що Ви з іншої планети , і дозвіл інопланетяни додому приносили.
Є положення , читаємо , і питань не буде. Як і припущень що до ЧП.
 

Мишко К36

Слідопит
Я описав свій досвід.
Інформація що до отримання дозволу на придбання нарізної/гладкоствольної зброї ( вперше вдруге ...десяте ) є у відкритому доступі.
Мій досвід не потрібно сприймати як інструкцію законодавчу , або ж як обов'язкову до виконання .
 

Сніжок

Новачок
, я о мед справке и страховке, а не три года, как того требует положение... проходит пол года и вы например продадите свои гладкие, а дальше у вас нарез мало того что без действительных справок, так еще и без страховки... а вдруг какое то ЧП или еще какая либо проблема возникнет, кто возьмет на себя ответственность??? Поэтому по нарезу все должно быть идеально, а уже тогда и гладкие подгонятся и подтянуться к тем документам... У нас во всяком случае это так.
Медична довідка видається на право володіння вогнепальною зброєю, а не нарізною, чи гладкоствольною. На час дії воєнного стану, всі дозвола автоматично продовжуються до кінця дії воєнного стану і 10 днів після, без всіх довідок і страховок.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Стосовно оформлення та переоформлення зброї і т.д.
На цьому тижні продавав мілкашку, обійшовся відстріл в НДКЕЦ 238 грн, та 108 грн. переєстрація.

Робив дозвіл на гладкий, страховка 51 грн., та оформлення 18 грн.

Пакет документів не змінився.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Якщо не помиляюся треба брати зброю і шурувати в дозвільну. Там зроблять фото, сканкопії документів і загонять все в базу.....?
 

old hunter

Снайпер
заповнив особисті дані, але у витяг мені не дає і зброї моєї не бачить...система у всіх працює, чи є винятки по областях?
Якщо дія дозволу (книжечки) просрочена, то в базі витяг Ви не зробите.
Та і нашо він при наявності книжечки.
То вже як продовжите, будете брати витяги з бази.
Книжечки автоматично продовжені до кінця военного стану Наказом МВС №195.
А там життя покаже...
 

Мишко К36

Слідопит
Якщо не помиляюся треба брати зброю і шурувати в дозвільну. Там зроблять фото, сканкопії документів і загонять все в базу.....?
В моєму випадку гладка з'явилась одразу . Не фоткав , не носив . В єрз гладка є , але витяг не дає. Термін дії дозволу ще рік . Тому і витяг мені не потрібен.
Причина що не "бачить" гладкої може бути що в особистих даних може "злетіти " дата народження , на день менше.
Було в мене декілька разів Редагував , зберігав . І все було і є.
 
Останнє редагування:

pio

Мисливець
Якщо дія дозволу (книжечки) просрочена, то ...
Книжечки автоматично продовжені до кінця военного стану Наказом МВС №195.
Я розумію про що ви писали і вибачте що акцентую, але:
Якщо дозвіл автоматично подовжено, то він не прострочений.
Такі прості речі кажу тому, що дозвільники пробували пояснити що дозвіл прострочений і тому наступне подовження було на рік. До речі, можливо знаєте чим регламентується подовження на рік раніше простроченого дозволу? Штрафи?
 

VS1975

Снайпер
Я розумію про що ви писали і вибачте що акцентую, але:
Якщо дозвіл автоматично подовжено, то він не прострочений.
Такі прості речі кажу тому, що дозвільники пробували пояснити що дозвіл прострочений і тому наступне подовження було на рік. До речі, можливо знаєте чим регламентується подовження на рік раніше простроченого дозволу? Штрафи?
Продовження дії дозволу на один рік- це просто забаганка того чи іншого тупого мусора ( через такі їхні дії іншої назви для них немає ).
Почитайте оцю тему:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продление-разрешения.119080/post-1276153 або цю :
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/В-Україні-спростять-процес-обігу-зброї.109661/
 

Altay1972

Снайпер
Конечно, согласно нашего заявления и в соответствии с приказом, должны продлевать на три года, а они продлили вам на год, чем нарушили положения своего же приказа...
давайте представим чисто гипотетически такой вариант: я (вы) пока не продлеваю разрешение, заканчивается война (побыстрее бы) и в течении положенных 10 дней я иду в разрешительную продлевать разрешение, а до трех лет просрочки остается неделя, собрав все необходимые бумаги и документы сдаем их разрешуну и он продляет нам разрешение на неделю, отсчитывая три года от прежней даты... нонсенс... согласно нашего заявления должен продлить на три года от даты регистрации заявления!!!
 

old hunter

Снайпер
І якщо ще дійсний дозвіл теж не дає витяг .
Мабудь в цих нових єлектронних базах наша зброя буде коли сходимо продовжувати, сфотографують і внесуть в базу.
Хоча моя зброя в Единому вікні е, але там е і та що я продав вже.
Витяг мені не дае сформувати, вважаю тому що не продовжував дозвіл.
 
Зверху