Продовжино строк дії дозволів.

karpus

Мисливець
Тому що кожен рік ми її проходили.І я брав тільки довідку з місця проходження служби,яка мене і "спасала" від прохлдження комісії
я бы еще понял тех у кого есть табельное - прокурорские, менты, сбу, чоп, вохра, вневедомка... этим как бы можно было сделать льготы... хотя персонажи из подобных категорий все подобные вопросы решают по блату...
 

old hunter

Снайпер
Нашо та медкомісія на зброю?
Якщо в людини глисти, то він на гачок натиснути не зможе?
:)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Нашо та медкомісія на зброю?
Якщо в людини глисти, то він на гачок натиснути не зможе?
:)
Скажу Вам більше: запитують навіть про геморой(!) і хворобу Боткіна! Також перевіряли на дальтонізм.
і ще одна рекомендація: не говоріть наркологу, що зможете випити гр 300 горілки за вечір: це вже вирок! А якщо ще й пиво зверху-це вже все. Червоне світло.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що зможете випити гр 300 горілки за вечір: це вже вирок! А якщо ще й пиво зверху-це вже все. Червоне світло.
зараз наркологів вже немає. є психіатр, який видає сертифікат, де включено і наркологічну складову, а перед цим обов'язково здати аналізи на вміст алкоголю та наркотичних речовин, через це виросла ціна на комісію. а ті аналізи показують, якщо випивати протягом двох тижнів по пляшці пива щодня перед здачею аналізу. наркотики показують точно, бо багато хто залітав на курінні маріхуани, навіть за кілька днів перед здачею аналізів.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На цих комісіях, незважаючи навіть на тривалий час володіння зброєю, на тебе дивляться як на потенційного наркомана/алкоголіка або психопата. Незважаючи на твоє місце роботи і соціальний статус. Така думка склалась не лише у мене. Вступати в суперечку-лише собі шкодити.
 

karpus

Мисливець
Нашо та медкомісія на зброю?
Якщо в людини глисти, то він на гачок натиснути не зможе?
:)
я не понимаю подобный юмор. просто гарантировать твое здоровье на три года, задавая иногда шизофренические вопросы в различных кабинетах - это жуткая дичь, которая у меня
не укладывается в голове. медкомиссия должна быть единоразовая, в 18 лет. а дальше вы сами определяете, что там вам мешает владеть оружием - глисты или что то еще...
Скажу Вам більше: запитують навіть про геморой(!) і хворобу Боткіна! Також перевіряли на дальтонізм.
і ще одна рекомендація: не говоріть наркологу, що зможете випити гр 300 горілки за вечір: це вже вирок! А якщо ще й пиво зверху-це вже все. Червоне світло.
надеюсь про частоту секса и пол партнера не спрашивают в ваших краях?))
 

karpus

Мисливець
зараз наркологів вже немає. є психіатр, який видає сертифікат, де включено і наркологічну складову, а перед цим обов'язково здати аналізи на вміст алкоголю та наркотичних речовин, через це виросла ціна на комісію. а ті аналізи показують, якщо випивати протягом двох тижнів по пляшці пива щодня перед здачею аналізу. наркотики показують точно, бо багато хто залітав на курінні маріхуани, навіть за кілька днів перед здачею аналізів.
не несите ерунду. есть и нарколог и психиатр. два сертификата от них обязательны для заключения у терапевта. кровь берут только на алкоголь. и я глубоко сомневаюсь что покажет что то от одной бутылки пива. у меня знакомый, так тот любитель был ежедневно перед обедом малешку выпивать. три дня не пил перед комиссией и все впорядке. но душу тупыми вопросами помотают конечно.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
не несите ерунду.
навзаєм. у мене дружина психіатр. з Н.року є лише єдиний сертифікат. там де їх 2 - вони не відповідають вимогам МОЗ і означає, що ваша лабораторія немає цих тестів, бо вони дороговартісні. на період воєнного стану цей сертифікат безкоштовний для комісії на зброю, а так від 400 до 1200 - залежно від медзакладу і затверджених тарифів. да, відкрию секрет - наркологів ніколи не було. нарколог - то психіатр після курсів, бо інтернатури по наркології немає.
что покажет что то от одной бутылки пива
читайте все - показує, коли пити щодня пляшку пива протягом 2х тижнів перед аналізом.
 

Корнилов

Снайпер
навзаєм. у мене дружина психіатр. з Н.року є лише єдиний сертифікат. там де їх 2 - вони не відповідають вимогам МОЗ і означає, що ваша лабораторія немає цих тестів, бо вони дороговартісні. на період воєнного стану цей сертифікат безкоштовний для комісії на зброю, а так від 400 до 1200 - залежно від медзакладу і затверджених тарифів. да, відкрию секрет - наркологів ніколи не було. нарколог - то психіатр після курсів, бо інтернатури по наркології немає.

читайте все - показує, коли пити щодня пляшку пива протягом 2х тижнів перед аналізом.
В Кропивницькому ,2Б(нарколог) перенесли до психіатричної лікарні( П.Новий), виходить Ви праві!!!
 

Корнилов

Снайпер
не несите ерунду. есть и нарколог и психиатр. два сертификата от них обязательны для заключения у терапевта. кровь берут только на алкоголь. и я глубоко сомневаюсь что покажет что то от одной бутылки пива. у меня знакомый, так тот любитель был ежедневно перед обедом малешку выпивать. три дня не пил перед комиссией и все впорядке. но душу тупыми вопросами помотают конечно.
Сертифікат один)))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
навзаєм. у мене дружина психіатр. з Н.року є лише єдиний сертифікат. там де їх 2 - вони не відповідають вимогам МОЗ і означає, що ваша лабораторія немає цих тестів, бо вони дороговартісні. на період воєнного стану цей сертифікат безкоштовний для комісії на зброю, а так від 400 до 1200 - залежно від медзакладу і затверджених тарифів. да, відкрию секрет - наркологів ніколи не було. нарколог - то психіатр після курсів, бо інтернатури по наркології немає.

читайте все - показує, коли пити щодня пляшку пива протягом 2х тижнів перед аналізом.
Сертифікат один)))
Помиляєтесь обоє! Сертифікат від нарколога окремо- про проходження профілактичного наркологічного огляду і окремо Медична довідка про проходження обов"язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.
 
Останнє редагування:

karpus

Мисливець
В Кропивницькому ,2Б(нарколог) перенесли до психіатричної лікарні( П.Новий), виходить Ви праві!!!
в сумской области где я сейчас нахожусь, сертификата до сих пор два!! возможно как сказал пан норд, сюда еще не добралось ноу-хау... но на данный момент нужно проходить и нарколога и психа, в двух разных местах. что там в родной донецкой обл я не в курсе.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Помиляєтесь обоє! Сертифікат від нарколога окремо- про проходження профілактичного наркологічного огляду і окремо Медична довідка про проходження обов"язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.
Доповнюю для "грамотних": сертифікат нарколога: форма первинної облікової документації 140/0, Медична довідка психіатра 122-2/0. Висновок повинен бути в обоих аналогічний: протипоказань на носіння та зберігання вогнепальної зброї не виявлено. Придатний.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Доповнюю для "грамотних": сертифікат нарколога: форма первинної облікової документації 140/0, Медична довідка психіатра 122-2/0.
Ці сертифікати-довідки залишаються на руках у власника зброї, а в поліцію здається підсумковий сертифікат про проходження комплексного медичного огляду. Це той, що з обов'язковою фотографією. Два попередні доки з голограмами-печатками і т.д., але без фото.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Помиляєтесь обоє! Сертифікат від нарколога окремо- про проходження профілактичного наркологічного огляду і окремо Медична довідка про проходження обов"язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.
Так у Вас також,потрібно фото біля сейфу,а в нас ні)))) Можливо,в кожній області по різному!!!
 
Зверху