Прошу допомоги з оцінкою Рушниці!

NickTN

Мисливець
Прошу допомоги у визначені ціні рушниці для подальшого продажу на нашому форумі,рушниця не моя,зареєстрована у Києві.
Довжина стволів 763 мм( замір рулеткою), зважити не було можливості, стан стволів та додаткові фото додам у вечері. У дозволі записана як «іномарка», всім Дякую!
 

Вкладення

Mykola STARyy

Снайпер
Мадяр до 1929року, якщо судити по клейму "NEM GOLYONAK", а якшо по "FN", то після 1945.
А якщо по "79/38" - 1938 рік, 79- номер протоколу відстрілу.
Перший екземпляр з пари, наскільки я розумію.
 

tyrist 1945

Тигр
Мадяр до 1929року, якщо судити по клейму "NEM GOLYONAK", а якшо по "FN", то після 1945.
А якщо по "79/38" - 1938 рік, 79- номер протоколу відстрілу.
Перший екземпляр з пари, наскільки я розумію.
На колодці фроммера. І явно заказний.
 

Varjag229

Слідопит
На аналогічному за посиланням MykolaSTARyy напис моделі на лівому стволі - "Будапешт".
 

NickTN

Мисливець
Пізніше буду біля рушниці огляну всю, можливо знайомий не все гарно оглянув, сам ще не тримав її у руках,з Пов.
 

NickTN

Мисливець
Ось ще додаткові фото, зі слів власника зброя не чистилась поки була у нього,а це не один рік((((
 

Вкладення

NickTN

Мисливець
Можливо у когось ще є думки з приводу ціни на даний екземпляр, так як через декілька днів буде виставлятися на продаж і хотілося б виставити ціну яка оптимально і адекватно відповідала би даній рушниці з Пов.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я б за 1000 посмотрел ИМХО
 

NickTN

Мисливець
Усі кому цікаво після оцінки та прийняття остаточної ціни яка задовільнить власника, звертайтеся забезпечу і зустріччю,і є можливість з переоформленням допомогти, з дозвільною рознайомився дуже гарно! Сам власник 9 одиниць, не конфіскованих,ні яким іншим незаконним чи протиправним чи анти моральним чином придбаних, а 3 куплені взагалі новими.
Це спеціально для kef, не рівняйте усіх по собі!!!!
 

tyrist 1945

Тигр
Ось ще додаткові фото, зі слів власника зброя не чистилась поки була у нього,а це не один рік((((
По тій причині мабуть і було написано. Я думаю що малось наввазі стан. Переважно або конфіскат, або спадкова не чиститься і не змазується довго. Імхо.
 

NickTN

Мисливець
Стан такий, бо не усі власники вчасно чистять чи взагалі не чистять зброю після полювання, як у цьому випадку, коли не зовсім розуміють ціну, не матеріальну ,а моральну і естетичну,історичну «вартість» зброї , ми усі бачимо такий результат((((,з Пов.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Стволы можно полирнуть, они толстые, сверловка 18,2
нет с такой гравировкой
два чока по 0,7, стволы 760 мм, бой лютый поди.
если для себя брать, можно сделать конфету, стволы толстые :cool:

а старых англицких ружей в номинале говорят давно нет, все далеко за 18,65 и денег стоят и бой как в детстве...
 

tyrist 1945

Тигр
Стволы можно полирнуть, они толстые, сверловка 18,2

два чока по 0,7, стволы 760 мм, бой лютый поди.
если для себя брать, можно сделать конфету, стволы толстые :cool:

а старых англицких ружей в номинале говорят давно нет, все далеко за 18,65 и денег стоят и бой как в детстве...
Згоден. І плюс колодка міцна і гарна.
 
Зверху