Розходи

Статус
Закрита.

Степанович 2

Снайпер
... Ось я наприклад трачу на це від 20 до 30% свого місячного доходу, то і цікаво на примері інших це багато чи ні)
То ви багато заробляєте, якщо 30% може йти на полювання , хай щастить і дальше.
Колись, при совку ще, один вже покійний знайомий казав, що гроші на розваги типу полювання (собаки там, набої, ліцензії, дорога і т.д) людина має вміти заробити додатково (калими і таке інше), а не брати від сім’ї.
В самого теперішні витрати доволі скромні. Полюю, в переважній більшості в своїх угіддях, які всього за 7 км від дому. Компанія така, що пити не п’ємо на полюванні уже давно :), (не те що колись по два привали і ще після полювання), решта витрати стандартні - внески (75% пенсіонер), карточки, патрони самокрут давно вже, відстрілки на фазана, ліцензія, коли є.
Головне, як кажуть,щоб було б здоров’я і на що полювати.
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
а можно 800 грн выкинуть за один день, как у меня получилось в прошлую субботу, за охоту на копытных ( 500 на отстрелку+300 дорога). Кстати, приехали домой "попами", я даже и не стрелял
В цю суботу теж їздив на ліцензію, все обійшлося трохі дешевше чим у Вас (500 грн) але теж не стріляв) Хоч з трофеем повернулись і то добре)
 

gordijchuk@

Новачок
3 % від місячного доходу ( не зарплати),така цифра прикриває від негативу зі сторони сімейних і не таким неадекватом виглядаю,якби назвати просто суму
 

север

ветеран форуму
надійна команда
нє, треба збільшити доходи!:p
Винни-Пух приходит к Пятачку и говорит:
- Я хочу открыть кооператив "Медок". Ты мне поможешь?
- Ух ты! Конечно! Мед будешь продавать?
- Нет, мед я буду покупать, а продавать я буду свинину.
 

Охотник77

Снайпер
Складається враження що більшість форумчан бояться написати відповідь в %. Бо мабуть дружини перевіряють їхню писанину і тут ;)
 

old hunter

Снайпер

север

ветеран форуму
надійна команда
Складається враження що більшість форумчан бояться написати відповідь в %. Бо мабуть дружини перевіряють їхню писанину і тут ;)
Я думаю, что такой % из зарплаты на охоту, каким он есть у Вас, мало кто может себе позволить.
Не в тайге, однако, живем!
 

kef

Зброяр
Якщо усе рахувати у відсотках,то в цю цифру мають входити витрати на одяг.амуніцію.зброю.патрони.їжу.дорогу і.т д.Аж до розрахунку амортизації усіх речей. ;)
Але в кожного будуть свої власні розрахунки як і статки (фінансові).

200 м.від хати відійшов і я в угіддях УТМР. На копитних не їзджу вже давно.Продукти усі свої домашні окрім хліба. Чай збір різнотрав'я. (Цвіт бузини.липи, м'ята.ромашка.плоди -шипшина. глід.калина . МЕД) Якщо чай-кипяток тоді замість меду цукор. І як мені з цього усього вирахувати (про цент) ?:)
 

Рпг22

Мисливець
Шановні форумчани насправді неважливо скільки ми процентів витрачаємо з бюджету,головне завжди залишатися людьми не зважаючі на наші фінансові можливості.Раніше всі були однакові,а зараз той царьок той прокурор,а по факту подивишся на них ,люди взагалі делекі від поняття полювання,грошей просто нікуди дівать от і бавляться,а ми в якійся мірі і самі їм підігруєм.Дуже жаль що полювання стало рахуватися грішми а не красивими трудовими трофеями і прекрасно проведеним часом в компанії однодумців.Але це моя особиста думка,кожен міряє своє.
 

Гобой

Снайпер
В мене кожен виїзд на полювання-різні витрати! Все залежить від виду полювання, відстані , ,кількості людей!
Для прикладу-минуле полювання по ліцензії на козулю:
-дорога 120 км в одну сторону(їздили 4 мисливців)-100 грн.
-їжа,напої-приблизно 250 грн.
-ліцензія 2200 грн. Полювало 10 чоловік-220 грн.
Разом: 570 грн. Не так вже і багото!
Але задоволення від спілкування з природою ,та друзями- безцінне !
Все добре, але як ту одну бідолашну кізоньку ділить на 10 душ??? :)
Можливо потрібно 2 ліцензії брати
 

old hunter

Снайпер

Винтик

Мисливець
Сколько необходимо)
А если серьезно, то нет такой статьи расходов в семейном бюджете. У каждого есть личный бюджет, даже у детей.
 
Статус
Закрита.
Зверху